Jasi-o

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  144
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jasi-o

 • Ranga
  guildwars.gram.pl
 1. Jasi-o

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dajcie lepiej znać, jak wrażenia z samej rozgrywki, a nie tylko o bugach piszecie. :)
 2. Tak, tylko że na N-gage było mało fajnych gier, a nauka funkcjonowania tego systemu nie należała do najłatwiejszych. A sam iPhone? Rewelacyjny telefon, większość krytycznych opinii na jego temat jest według mnie szalenie niesprawiedliwa. Sprawnie zastępuje mi większość funkcji komputera, a niektóre rzeczy wręcz wygodniej robi się na nim. :)
 3. Jasi-o

  iPad potwierdzony!

  Moje przemyślenia na gorąco :) http://www.bookznami.pl/?p=992
 4. No właśnie! Nie chciałbyś za darmo zamienić swojej konsoli w marny, bo marny, ale z pewnością użyteczny zamiennik komputera? Bo ja bym się nie obraził. :)
 5. No proszę, myślałem, że dłużej poczekamy na jakąś informację w tej sprawie. Z miejsca narzuca się pytanie: co teraz? Te 3 mln złotych można przecież naprawdę fajnie zainwestować, jeśli ma się dobry pomysł. Mam tylko nadzieję, że Gram – ledwie wyzwoliwszy się spod skrzydeł CDP – nie stanie się teraz zależny od ACTION. W końcu to też dystrybutor. :)
 6. Gra o połowę drożej niż X lat temu? Sorry, ale jakaś słaba ta oferta – nawet jak na ten znakomity RPG.
 7. O. Mój. Boże. Chciałbym zobaczyć to hasło na pudełkach. ^^
 8. Niee no, jak słyszę, że iTunes nie pozwala na ripowanie CD-ków, zaś iPhone''a ma dyskwalifikować brak wybierania głosowego i zoomu w aparacie (bo dyktafon, mms-y, wideo, własne mp3 i komunikator można albo z łatwością zainstalować, albo takie funkcje są już w urządzeniu), to trochę mnie krew zalewa. Nie ma to jak roznoszenie plotek, które gdzieś tam się kiedyś usłyszało... Nie wiem, od kiedy ilość "ficzerów" jest wyznacznikiem jakości telefonu. iPhone rzeczywiście w paru miejscach jest do tyłu za konkurencją (np. wybieranie głosowe - tylko kto z tego korzysta?), ale w kilku punktach ją prześciga. Dotykowy ekran + akceleromierz to sposób sterowania niemal równie wygodny, co klawiatura i myszka. Poza tym: najlepsza mobilna przeglądarka internetowa, wbudowany sklep z aplikacjami, doskonałe programy stworzone przez 3rd parties, gładka synchronizacja między PC/Mac a telefonem... Panowie, po prostu, kto z Was wypowiadających te krytyczne opinie, ma do tego rzeczywiście kompetencje?
 9. Pozwolę sobie być przez chwilę fanbojem i zaprotestować: iPhone świetnym telefonem jest i basta! Naprawdę nie rozumiem, drogi redaktorze, czemu porównałeś go akurat z Wii Fit.
 10. Jasi-o

  Nie wszystkim podoba się Diablo III

  To zależy, czy mówisz o grze komputerowej, czy realnym świecie. Nie jestem stuprocentowym zwolennikiem obrazka numer 2, bo uważam, że to pójście w drugą skrajność, ale lekka zmiana grafiki z pewnością wyszłaby grze na dobre. Świecące, jaskrawe kolory po prostu nie przystają do ścieżki, jaką obrały dwie pierwsze części serii.
 11. Jasi-o

  Nie wszystkim podoba się Diablo III

  Na tym pierwszym obrazku jest tęcza. Tęcza. W Diablo.
 12. Jasi-o

  Patch 1.12 do Diablo II już jest!

  Niee, ja się naprawdę robię zboczony, że mi się takie posty kojarzą. ^^ Ale tak przy temacie: czy przypadkiem rok temu, na krótko przed ogłoszeniem prac nad SCII, nie wyszedł patch do Starcrafta? :)
 13. Obowiązuje. Od jutra albo piątku, nie pamiętam dokładnie.