miszehu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  350
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O miszehu

 • Ranga
  Przodownik
 1. miszehu

  Temat do pocieszania [m]

  Trzymaj się, mi już trochę przeszło, ale nie wiem czy kiedyś o Niej zapomnę.
 2. miszehu

  WIEDŹMIN vs OBLIVION

  prezentacja wiedźmina na GC http://gry.wp.pl/x;nowinki,10,30409;core.html
 3. miszehu

  Temat do pocieszania [m]

  dziewczyna...ałłł...więcej nie dam rady napisać bo rana jeszcze świeża, boli
 4. miszehu

  Awatary

  Dzięki, więc żąba zostaje
 5. miszehu

  Awatary

  Na razie nie mam czasu szukać fajnego avatarka, więc doradźcie żaba czy ręce.
 6. Ludzie poradźcie. Przyjeżdżam z wakacji, a tu na kompie istny burdel. Sprawka młodszego brata. Z większością już sobie poradziłem. Ale mam jeden problem. Mam firefoxa. Gdy przeglądam strony to co jakiś czas włącza mi się nowa zakładka z jakimiś tam reklamami. A kiedy przeglądarka jest wyłączona to sama się włącza i wchodzą właśnie te reklamy. Przeinstalowywałem już firefoxa, wywalałem wszystkie pozostałości po nim i dalej to samo. Pewnie coś siedzi w systemowych. Może polecicie jakiś program.
 7. miszehu

  Chyba porysowała mi się płytka ;(

  Skoro działa sprawnie, to nie jest to wina płytki.
 8. miszehu

  Piłka Nożna

  Też uważam, że źle przygotował reprezentację. Ale chodziło mi o komentarz podczas transmisji
 9. miszehu

  Czy opłaca sie kupić KOTOR 1 czy KOTOR 2 ??

  Pierwsze części gier zwykle są najlepsze. Grałem w jedynkę i polecam.
 10. miszehu

  Piłka Nożna

  Po transmisji mam jedną uwagę. Mianowicie Borek i Kołtoń vel Chomik, niech leczą kompleksy gdzie indziej, a nie na antenie. Co dwa zdania słyszałem: "Ale to nie zmienia faktu, że Janas to porażka i musi odejść"; "To wszystko przez Janasa"; "Ta zmiana to kolejny żart Janasa". Jeśli mają coś do Janasa po konferencjach prasowych, to niech walą do niego. Teraz gdy trener jest na dnie to wreszcie mogą się na nim wyżyć, bo przecież nikt ich nie posądzi o obrazę. A jak byśmy wyszli z grupy to chwalili by go bez umiaru. Ja nie po to włączam telewizor, żeby słuchać jak te pożal się Boże komentarzyny w kólko kręcą o trenerze-nieudaczniku. Chcę słuchać komentarz do meczu i nic więcej. Jak tak dalej pójdzie to przerzucę się na TVP.
 11. miszehu

  Piłka Nożna

  Właśnie kiedy wprowadził zmianę straciliśmy gola w 91 min. Próbował utrzymać tamten skład jak najdłużej, bo wiedział, że nie ma na ławce lepszych, a gdy wejdzie ktoś świeży może popełnić błąd. I tak też się stało. Wszedł Dudka i straciliśmy gola.
 12. miszehu

  Total Overdose

  Dobrze widzisz. Już od ok. dwóch tygodni.
 13. Pierwsza na moim kompie: MGPRS 2 (Monaco Grand Prix Racing Simulation 2) Kupiłem ją razem z kompem. Nigdy nie zapomnę tej gry. Te wielkie karambole podczas hamowania. Swoją drogą bardzo trudna gra, nigdy nie wygrałem wyścigu.
 14. miszehu

  Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej

  Ekwador - Niemcy 0:2 Kostaryka - Polska 0:1 Szwecja - Anglia 1:1 Paragwaj - Trynidad i Tobago 1:2 Holandia - Argentyna 1:3 WKS - Serbia i Czarnogóra 2:1 Portugalia - Meksyk 2:0 Iran - Angola 1:1 Czechy - Włochy 0:2 Ghana - USA 3:2 Japonia - Brazylia 0:2 Chorwacja - Australia 1:3 Togo - Francja 0:4 Szwajcaria - Korea Płd 1:0 Arabia Saudyjska - Hiszpania 0:1 Ukraina - Tunezja 2:1