Dead-pl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1416
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dead-pl

 • Ranga
  Delegat
 1. Yeah... super , znów będzie Pizza z mrówkami :) nutka nostalgii
 2. Z miłą chęcią wypróbuje jak tylko nowy sezon się zacznie.
 3. I brak minusa za to coś co niektórzy nazywają animacją twarzy ? ;) Widzę że nie tylko ja czytając recenzje spodziewałem się wyniku góra 6/10 
 4. Kurcze ja gram na PC z użyciem pada i jakoś nie czuje się gorszy od M+K :D ... i tak słyszę że lagi czy coś xD 
 5. Prawdę powiedziawszy to wymagania mniejsze niż zalecane dla Win 8.1 ;) więc strachu nie ma, ale właśni mnie czas trwania tury przeciwnika na większych mapach bo w Civ5 to można było książkę czytać grając ;)
 6. > Czekam na wersję X360 - nie sądziłem że na padzie gra będzie wygodniejsza niż przy użyciu > myszki, a jednak. to chyba sobie poczekamy bo nie widziałem nigdzie zapowiedzi dodatku na ps3/xbox
 7. Szczerze to wygląda jak na emulatorze od ps2 + antyaliasing, bo ps3 to jakiś cudów to nie ma możliwości wygenerowania z tą malutką ilością pamięci.
 8. GTA ?? jak będą dodawali za free do CDA to może kwadrans zagram, na tym kończy się moje zainteresowanie tą serią ;) GTA skończyło się na części 2 jak dla mnie ;)
 9. I tak oto gra z "muszę mieć" spadła w otchłań torrentów... co za #$%T^& must online by grać ?? lał pies na EA i ich DRM
 10. Wszystko fajnie, ogólnie bardzo miłe dla oka zmiany na głownej stronie, powiązanie z serwsami FB ;) , ale czmu już gdy kliknę na wszytkie newsy to jest stary wygląd :/ to już ładnie nie wygląda. Narazie jest 6/10 za dobre chęci.
 11. chyba porażką... ale ok... grą roku 2012 napewno nie zostanie a 2013 też mocno wątpilwe przy wychodzącym nowym Tomb Raiderze ;)
 12. No zapowiada się ciekawie :) Jeszcze jak będziecie w Full HD dawali srteama to będzie git :) Chaar - Thief to postać na pierwszy ogień.
 13. Mała poprawka do tekstu, poziomy na powierzchni są również generowane losowo. Co prawda układ np: z początku jest taki sam znaczy ogólna ścieżka, ale na jej drodze już segmenty różnią się od siebie i można trafić na małe "loszki" lub nie. Mnie natomiast strasznie razi aktualny poziom trudności, nie wiem czy to problem Bety czy po prostu taki jest początek... ale granie w 4 osoby przy takim ustawieniu będzie zakrawało na kpinę.