porckypizgus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1191
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez porckypizgus

 1. To wizjoner jak Da Vinci tyle, że naszych czasów. P.T. było genialne i jeśli tak widział Silent Hill(s) no to bardzo szkoda, że nie wypaliło.
 2. Spoko tekst. Osiągnięcia kiedyś mnie jarały ale tylko na X360 właśnie. Może dlatego, że nie mam już tyle czasu co kiedyś ?
 3. Szkoda, że wszystkie są BULK / "recertyfikowane" .
 4. Przytulił bym tę książeczkę ale kurła ni mom pinindzy ;(
 5. To powinno być napisane na pudełkach każdego kraju. Nie każdy jest tak obeznany z branżą. Niby śmiesznostka dla nas ale dla takiej "babci" co chce wnukom sprawić radość bo wnuki poprosiły i nie powiedziały bo myślały, że "babcia" wie no to jest to już problem i później zamiast radości jest rozczarowania i "babcia" smutna.
 6. Nie marudź. Demo oryginału jak i Dino Crisis trwały 10min.
 7. Zrobił świetną ścieżkę dźwiękową do Diuny 2000. 
 8. porckypizgus

  The Hong Kong Massacre na 18-minutowym gameplayu

  Myślałem, że zaprzestali to robić. Ile lat temu tu czytałem o tym. Miła niespodzianka jak dla mnie bo Hotline Miami uwielbiam.
 9. porckypizgus

  Tekken 7 sprzedany w trzech milionach sztuk

  No i dobrze. Niech tak pięknie sprzeda się Soul Calibur 6 to będę spokojny o jego kolejną część.
 10. porckypizgus

  Wolfenstein III w produkcji

  Dbrze, że nie Jessica i Brajanek XD
 11. Skoro było Just Five to jest Gears 5 :D
 12. porckypizgus

  Gears 5 - wersja pecetowa tworzona od podstaw

  Fajnie by było gdyby gra nie ważyła kolejne ponad 100GB bo już nie mam portów w mobo do kolejnych dysków.
 13. porckypizgus

  Worthy - nowa gra trafiła na konsole... Amiga

  Konsola Amiga ? SERIO ?!!!
 14. I po ch!@ on trzyma tą saperkę ?! Będzie kopał strzelając ? 
 15. porckypizgus

  Powstaje kolejna gra oparta na Z archiwum X

  Poprzednia gra to The X-Files: Resist or Serve (PS2) z 2004r ;) https://www.youtube.com/watch?v=t9SxcOC_vnc
 16. To może być obcokrajowiec, który próbuje pisać po polsku. Ty mi za to wyglądasz na Polaka, który nie korzysta z polskich fontów i nie wie, kiedy stosować dwukropek i cudzysłów. Czepiam się, wiem. Dla ciebie pewnie nie ma różnicy, czy ktoś ci robi łaskę, czy laske.   Jeśli chodzi o pokaz technologii Nvidia RXT, to zastanawiam się, czy te 4 karty Titan V były niezbędne, czy po prostu złożyli najlepszy możliwy zestaw, żeby uniknąć ew. niespodzianek.  Mógł pisać pod wpływem alkoholu.  Z tego co mi wiadomo jedna taka karta kosztuje 13.000zł ! Jeśli faktycznie potrzebne były 4 sztuki to... niedobrze.
 17. porckypizgus

  Czym zachwyciło nas GTA IV 10 lat temu?

  O kurde to już 10 lat będzie jak w premierę byłem po swoją kopię na X360 ?! 
 18. Lepszy Geralt w SC niż [M-Muradin] Noctis z Final Fantasy w Tekken 7.
 19. Wydarzyło się, bo jak się okazuje, w USA każdy debil i psychol może legalnie nabyć broń. I jeszcze niektórzy sugeruję, że to jest dobre. Na szczęście w Europie trzeba spełnić szereg warunków i poddawać się kontroli, aby broń posiadać. Dzięki temu, nie ma tutaj takiej patologii jak w Ameryce. W Stanach też są kontrole okresowe i warunki - mówiła o tym jakaś polka na swoim kanale YT mieszkająca w Stanach, która wyrabiała pozwolenie na broń w jednym z odcinków i właśnie mówiła, że to nie jest tak jak nam się wydaje, że idziesz do sklepu z bronią palną, okazujesz byle dowód i gość ci sprzedaje Magnum z nabojami. USA jest poprostu ogromnym krajem składającym się z ludzi z całego świata, którzy wybili Indian. To tak jakbyś poleciał na inną planetę.
 20. "Piractwem jest natomiast pobierania BIOS-u lub ROM-ów z internetu, z wyjątkiem sytuacji kiedy wygasną prawa autorskie. Zgodnie z prawem wygasają one po upływie 70 lat od śmierci twórcy, lub 70 lat od śmierci współtwórcy, który żył najdłużej." Praktycznie to nikt nie dożyje z dziś żyjących do wygaśnięcia praw autorskich. XXII wiek to co innego :) Fajny artykuł dla niedoinformowanych tak ogólnie. Łapka w górę.
 21. porckypizgus

  Diablo III i Fortnite trafią na Switcha?

  Lepiej by dodali nowy dodatek po posucha straszna ;(