Rafal_G

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2884
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rafal_G

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Już dla Legendy był malutki mod, który zmieniał czcionkę na czytelniejszą, działał też z Księżniczką (choć nie jestem pewien, czy ona sama w sobie nie miała większej czcionki). Linki do moda prawie na pewno leżą gdzieś tutaj: http://forum.kings-bounty.com.pl/
 2. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Jeśli uda Ci się ukończyć grę na niemożliwym, nie zapomnij też pochwalić się tutaj: http://forum.kings-bounty.com.pl/ :)
 3. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Dorzuć patche - powinno pomóc :) Jak nie pomoże - poszukaj tutaj: http://forum.kings-bounty.com.pl/ prawie na pewno problem był poruszany.
 4. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Zgodnie z obietnicą :) Nowy adres strony: http://kings-bounty.com.pl/ A stamtąd można już trafić prosto na nowe/stare forum.
 5. Zgodnie z obietnicą :) Nowy adres strony: http://kings-bounty.com.pl/ :) A stamtąd można już trafić prosto na nowe/stare forum.
 6. Najdalej do jutra wieczorem wszystko się wyjaśni :) A przy dobrych wiatrach jeszcze dzisiaj, bo wszystko jest na dobrej drodze. Jeszcze odrobinkę cierpliwości :)
 7. Jak większość z Was zapewne zauważyła z sieci zniknęła 23 września strona kingsbounty.pl, a adres przekierowuje na stronę sklepu wydawcy tej gry. Wynika to z zakończenia współpracy między redakcją kingsbounty.pl i firmą Cenega. Osoby, które ze strony i forum korzystały chciałbym jednak uspokoić – strona i forum już wkrótce powrócą wraz z zawartością pod nowym adresem. Jaki to będzie adres niech na razie pozostanie niespodzianką :) Szczegóły będą podane już wkrótce, tak więc pozostańcie czujni :)
 8. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Jak większość z Was zapewne zauważyła z sieci zniknęła 23 września strona kingsbounty.pl, a adres przekierowuje na stronę sklepu wydawcy tej gry. Wynika to z zakończenia współpracy między redakcją kingsbounty.pl i firmą Cenega. Osoby, które ze strony i forum korzystały chciałbym jednak uspokoić – strona i forum już wkrótce powrócą wraz z zawartością pod nowym adresem. Jaki to będzie adres niech na razie pozostanie niespodzianką :) Szczegóły będą podane już wkrótce, tak więc pozostańcie czujni :)
 9. Zapraszam :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16332385
 10. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Zajrzyj tutaj: http://kingsbounty.pl/ i tutaj: http://kingsbounty.pl/forum/index.php/topic,367.0.html Przynajmniej kilka wątpliwości powinno zostać rozwianych. A od siebie dodam, że możesz zacząć reorganizację tygodnia ;) Będzie warto :)
 11. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  Poczytaj tutaj: http://kingsbounty.pl/duchy :)
 12. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  To było baaaaardzo dawno temu. Później wypowiadali się, że nie wyobrażają sobie umieszczenia multi w KB i raczej nie planują rozpoczęcia nad nim prac. Przede wszystkim ze względu na mechanikę gry.
 13. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  U Ciebie nie będzie zaznaczony na pewno. Mapa przedstawia Grenwort - tam zaczynasz grę.
 14. Rafal_G

  King's Bounty: The Legend

  http://kingsbounty.pl/forum/index.php/topic,284.0.html