Revan89

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Revan89

 • Ranga
  Robotnik
 1. ...A dodatek jest mocny, trzyma poziom ejdźów jak żaden inny. TWC był słaby, a dodatki do gier zazwyczaj są dla fanów, których sama podstawka urzekła, więc nie ma co bidolić.
 2. Drizzt, ty byś tylko narzekał i narzekał. A Brytole są za słabi, a Portugalczycy są za mocni. Teraz będzie, a japońce są be, a Chinole op. Na samym narzekaniu nie ujedziesz, po prostu ukończ studia, wyślij CV do ES i twórz patche do gry, tak, by było dobrze. Ah, trudno trafić w gusta wszystkich graczy? Trudno.
 3. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Taa, dodatek bardzo dużo wnosi, każda nawet NAJMMNIEJSZA przeróbka coś wnosi.
 4. JC, znają lepiej od Ciebie, więc lepiej pomyśl, zanim coś napiszesz. W którym wątku napisałem, że to wielka niegodziwosć, mylić swoich klientów. Po prostu jak niemożecie się z czymś wyrobić, to moglibyście (zespół CDP) przekazać nam dlaczego, przecież chyba żadna tajemnica państwowa to nie jest :-)
 5. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Da sie, tylko wyraznie Twoja wersja ma jakies problemy. Chyba pójde za Lierem i też kupie w czechach. Ważny jest w sumie sam CD-Key bo już mam ENG wersje, wiec tylko zlookam pudełko i nic, tylko grać xD
 6. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Ależ prosze. Na oficjalnym plskim forum masz link - http://aoe3.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=279&start=0 P.S. Polecam, bylibyście na bierząco :-)
 7. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Też sie lekko zdziwiłem, ale bez problemów działał mi takze amatorski mod "Napoleonic Era", wydany po angielsku. Jak widać, kod gry nietkniety, wszystkie texty to tylko soobny pliczek z grą.
 8. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Dodatek będzie po polsku, to pewne... chyba CDP nas niezawiedzie. Pozatym nieważne jaka jest wersja językowa gry, ja mam TWC po niemiecku na polskim i za kija nieumiem tego zrozumieć, ale gra sie fajnie :P Powiedz mi, po kit mam sie męczyć? Chce cobie pograć w TWC, bo w Polsce go niema. I tak kupie orginał, żeby grać po sieci.
 9. Revan89

  Age of Empires III: The WarChiefs [M]

  Być moze i piractwo jest złe, ale popieram HItorka. Moim zdaniem TAKA zapaść pomiędzy polskim światkiem, a zagranicą na ESO (wszyscy grają w TWC a my nie!) jest nie do wybaczenia.
 10. Revan89

  Dubai, czyli cywilizacja XX wieku!

  No fakt, ładne miasto, ale dla mnie "tylko" ładne. Szczerze to wolałbym mieszkać w skromnej drewnianej chatce w lesie nad jezorem, to ma swój klimacik i to mnie rajcuje ;] Btw. spójrzcie na te ulice, zero papierków!!! Widać, że dbają tam o wszystko.
 11. Revan89

  Najlepsze Anime lub Manga

  ja oglądałem prktycznie wszystkie z wyzej wymienionych :-)
 12. Revan89

  Age of Empires 3

  Z mojego growego obowiazku muszę wam przekazać pewną byc moze wesołą, lub niewesołą wiadomosć (czas pokaże) iż pojawił sie nowy patch 1.06 do najlepszej strategii na świecie pt. Age of Empires 3. Narazie możliwe jest ściągnięcie go tylko przez gre, byc może za pare godzin będzie go można ściągnąć ze strony agecommunity.com i z gram.pl Tu macie pełną liste zmian dotyczących samej gry (w języku angielskim) https://forum.agecommunity.com/ibb/posts.aspx?postID=175319 Miłego ściągania.
 13. mam do przekazania informacje, która wyjaśnia niemożność wkroczenia na serwery eso w popularnej grze RTS Age of Empires3. Otóż serwery są przygotowywane pod nowy patch i lada chwila zostaną uruchomione. Dla adminów: Prosze tego niekasować do jutra, chciałem tylko ostrzec graczy, zeby błędnie nie odinastalowywali gry lub coś w tym styla jak ja to zrobiłem...
 14. Revan89

  Age of Empires III - Temat ogólny

  Ja wole francuzów