darry

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O darry

 • Ranga
  Robotnik
 1. Nie jest to żal do Was i tak kupię w gram .pl (mimo wielkiego nadal żalu za akcję z Wiedźminem 2), ale chodzi o to, że mogli się wystarać o wersję Deluxe.
 2. Przede wszystkim w opisie produktu nie ma informacji o konieczności posiadania dostępu do internetu. Co zrobić aby zainstalować Wieśka 2 na kompie który nie ma z jakiś przyczyn dostępu do internetu - czy ten ściągnięty plik będzie można przenieść z innego komputera ?
 3. Kod miła sprawa, ale może ktos z gram.pl odpowie dlczego wstrzymano we wysyłkę przygotowanych brakujących elementów do EK. Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
 4. Tradycyjnie - jak temat jest gorący i uczestnicy mają racje - pracownicy CDP chowają głowę w piasek. Czy organizator będzie mógł spojrzec w lustro po tym jak na Mistrzostwa Europy pojedzie ktoś kto wygra Turniej (bo trudno to nazwać Mistrzostwami Polski) do którego NIEELIMINACJE odbyły się w tak skandaliczny sposób. Co powiecie tym co byli w tym czasie na wakacjach, albo mieli inne ważniejsze od wirtualnych sprawy do realizacji. Jak można do turnieju który decyduje o tym kto reprezentuje Polskę na europejskiej arenie zdecydować się na zwykłego Toto Lotka (godzina zmieniana a potem info zamiast w sklepie pojawiło sie na stronie gram.pl - także komu się udało to sie udało czyli jak w Lotto). Zrobiliście wielką krzywdę wielu ludziom ( gro to jeszcze dzieci lub osoby które niedawno przekroczyły granice 18 lat), ludziom dla których ta gra ma wielkie znaczenie w życiu i jest ich pasją dla której poświęcają sporo czasu. Właśnie tych ludzi skrzywdziliście traktując ich ukochaną grę jako kolejny bubel dla którego szkoda czasu. Nie wiem kto decydował o takiej formie NIEELIMINACJI ale na pewno ta osoba w życiu nie miała do czynienia z psychologią a i stawiam, iz chyba nie ma własnych dzieci, a jeśli je ma to zapewne tylko na "papierze". Jeśli jest wam trudno coś takiego ogarnąć to po prostu oddajcie sprawę w inne ręce. Miałem być na tych MP bo zbierała się do wyjazdu naprawdę duża grupa fanów PESa z polski (także wiele osób ze środowiska związanego z pes.com.pl i innych zaprzyjaźnionych portali zajmujących się promowaniem PESa w Polsce - (szkoda , że CDP nie jest takim jego orędownikiem), ale przyjazd dla garści "przypadkowych" (oczywiście wśród nich na pewno będzie kilko doskonałych graczy) powołanych w tak skandalicznych okolicznościach uważam za stratę. Proszę o odpowiedź na jeszcze jedno pytanie. Czy to co robicie jest według Was w duchu FAIR PLAY i zgodne z założeniami firmy której towar sprzedajecie czyli KONAMI (czy oni aprobują takie barbarzyńskie metody promocji ich towaru). Oczekuję odpowiedzi od osoby która potrafi to wszystko wyjaśnić. Jeśli odpowiedź nie może się pojawić na forum to proszę o nią na maila podanego w profilu. Dziękuję. darry (pes.com.pl)
 5. Gratulację za kolejny przekręt.
 6. Wystarczyło, że odbywające sie przez ostatni rok turnieje CD-Projekt uznawałby na oficjalne eliminacje i problem Finału w W-wie byłby z głowy. No cóż ale do tego trzeba mieć myślących trochę ludzi (bez urazy).
 7. Chyba to jest jedyne wyjście z sytuacji - zorganizować coś samemu, bo oficjalny dystrybutor gry robi wszystko aby zniechęcić do tego produktu fanów (bo do siebie to zniechęca od dawna). MP polega na tym teraz (według CD-Projektu), że wygrywa nie ten co lepiej gra w PESa tylko ten który szybciej wbije się na serwer gram.pl celem zamówienia wejściówki - w sumie to tez niezła konkurencja sportowa.
 8. No cóż CD-Projekt musi sowich znajomych królika obsadzić. To jest Polska. Nic sie nie zmienia. Miałem zamiar z dość dużą grupa osób z pes.com.pl odwiedzić ta imprezę ale wobec obniżenia jej rangi nie mam zamiaru tracić czasu na Mini Puchar (MP) dla znajomych. Powodzenia. Dobrze, że KONAMI nic nie wie jaka antyreklamę CD-Projekt uskutecznia w przypadku PES''a. Szkoda.
 9. Ja kupiłem 7 sztuk - to 10 wPLN tego nie pokryje. To samo mógł zrobić "dziewiczy" klient. Życzę powodzenia w dalszym wprowadzaniu klientów w błąd. Zaufałem Wam po raz ostatni. Akurat posiadane wPLN pozwolą mi na pokrycie tych "bonusów" ( łącznie 210 wPLN) i nie płaczę nad tym. Po prostu uważam, że oszukaliście ludzi i tyle. Myślę, iz wiele osób podzieli moje zdanie. Do tej pory broniłem Was jako sklepu, ale tera widzę zwykłą manipulacją klientem przy reklamie produktu. Oczekuję konkretnych wyjaśnień a nie w stylu "Zawsze jest 10 wpln - jako premia za założenie konta przez nowego użytkownika albo jeśli wyda wszystkie jako bonus na nowe zakupy" Oczekuje odniesienia się do "Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North". wpsominane 10 WPLN pokryje tylko jedna sztukę, a klient ma prawo kupić tyle ile chce i co wtedy z treścią ogłoszenia na podstawie którego ludzie zamawiali u Was Bonus Pack.
 10. Czyli mamy sytuację wprowadzenia w błąd rzeszy klientów albo chwilowym błędem. Oto fragment oferty gram.pl: "Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North" Czytając to klient ma pewność odzyskania 9.99zł za zakupiony Bonus Pack po zamówieniu właściwej GWEN. A co jesli to jejt pierwszy zakup klienta w tym sklepie - nie ma on wirtualnych PLN. To znaczy, że został oszukany ?
 11. Tylko za zarejestrowanie Bonus Packa dostałem ... 0 wPLN. Czyli wychodzi na to, że mogę wykorzystać jedynie juz posiadane wcześniej wirtualne PLN. Inaczej mówiąc moge sobie odliczyć cene Bonus Packa z wypracowanych wcześniej pieniędzy a nie z tego powodu, iż zapłaciłem za niego 9.99. A co jeśli nie mam wirtualnych pieniędzy na koncie !!!. Ktos tu strzelił ładnego babola póki co.
 12. No cóż, Pan(Pani) z numerem 26 juz uskutecznia spekulacje: http://allegro.pl/item213052434_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_unikat_nr_26_.html
 13. No ta promocja - to trochę "śmiech na sali" Np. seria Guild Wars w EMPIKU - kupując dowolne dwie cześci płacimy 100 zł, czyli po 50 zł za szt, bez jakis wirtualnych pieniędzy - ceny innych gier tez sporo zawyzone w Waszym sklepie. Z pełnym szacunkiem, a współpracujecie z CDP i macie takie wysokie ceny. Wstyd.