stanlee

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1364
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O stanlee

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Lol co za człowiek, nie dość że ograniczony umysłowo to konfident i donosiciel, bo ktoś mu prawdę powiedział. Jeśli myślisz że mnie tym przestraszysz albo coś to tylko potwierdzasz moje racje.
 2. Jaka ciemnota, widać, że na historii gówno się znacie. Ja rozumiem, że musiałeś ciężko zapracować, ale ranga mogła by być inna, chodzi mi o jej nazwę, a nie o rangi jako takie. A te nazwy obecne są zapożyczone z czasów PRLu. Jak nie wiecie jak wtedy było spytajcie rodziców, i spytajcie się z czym kojarzy im się przewodniczący(partii) albo sekretarz(główny).
 3. Chyba żartujesz już to widzę jak oni coś zrobią. Wysokość wiem co oznacza, ale rangi na tym forum są nawiązaniem do PRL-u i jego niezbyt chlubnej historii. Później wszyscy się dziwią że Polacy nie znają historii własnego państwa, a ty Gorn jesteś tego przykładem.
 4. Co nie zmienia faktu, że mógłbyś nie kopiować tego słowo w słowo. I dobrze. To po co w ogóle piszesz. Tu widać twój stosunek do historii własnego narodu.
 5. stanlee

  Piłka Nożna

  > Mogą, ale pewnie nie wydadzą, to nie jest Chelsea czy Manchester;)
 6. stanlee

  Piłka Nożna

  A ja jestem zadowolony z tego wyniku. Widać tu że gra zespół a nie kasa. A Fenerbahce nie jest średnikiem, jak wspomniał kolektor wystarczy zobaczy jego dotychczasowe mecze w LM.
 7. Dopisałeś tylko Barahira. i powiedz mi co oznaczało to całe "robotniq ", mule. Ja nie szczycę sie tym że mam jakąś tam rangę, na tym forum(zresztą zapożyczona z socjalizmu i czasów PRL-u, wiec nim niżej tym lepiej.) moge być i bumelantem, mam to głęboko. Dlaczego mam sie nie bulwersować, skoro ty chamsko kopiujesz mój post i dajesz jako swój.
 8. Czyli Aragorn. CO i tak podałem w wcześniejszej odpowiedzi.
 9. > Po kiego grzyba piszesz to co ja? W dodatku bezczelnie kopiując moją wypowiedź, po prostu kopiuj-wklej nawet został błąd "Gondory" zamiast Gondoru.
 10. Zależy czy mam Ci podać tego kto przejął go po nim - Berena i jego potomkowie (min. królowie Numenoru i Gondory, czy książęta z Anduine), jego wcześniejszego właściciela Finroda. Czy przejściowych jak np. wódz Lossothów, czy w końcu Aragorn.(zreszta daleki potomek Berena)
 11. stanlee

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  A ja ja mam od września 2006 i jest to naprawdę dobra EK. Pamiętam że chciałeś ja ode mnie wymusić.
 12. stanlee

  Karty Dźwiękowe

  Witam. mam zintegrowana kartę dźwiękową RealTek AC 97 na płycie Gigabyte K8-NF4U. Dzisiaj zakupiłem headseta, wcześniejszy się zepsuł z mojej winy, kupiłem identycznego (A4tech). Podłączyłem i wszystko było dobrze. Jednak po restarcie komputera słuchawki w headsecie nie działają w przeciwieństwie do mikrofonu. Podłączyłęm zatem wieże HI-Fi do PCta tez nie działa(wcześniej działała), poprawnie pracują tylko słuchawki panasonica od MP3. Wiecie co się stało?
 13. stanlee

  Beowulf - temat ogólny

  Konsolowe nie oznacza złe. DO takich gier potrzebny jest po prostu pad.
 14. stanlee

  Harry Potter i Insygnia Śmierci

  HP ciekawą fabułą, jak dla kogo, mnie nuży. I rozumiem że może sie wam podobać, ale jak dla mnie gówno z nudną fabułą i ciotowatym bohaterem. A jeżeli Piekara i np. cykl o Mordimerze to sieczka to widać że tego zbyt wnikliwie nie czytałeś(jeśli w ogóle,w co wątpię). A Real dobrze porównał Cykl o Mordimerze do Wiedźmina Gryczka- Xfire jest przydatny jeśli grasz w cokolwiek online. Real-Szczery - Wiem że generalizuje, ale ja tak odbieram Hp. Przeczytał pierwsze trzy tomy zmuszam sie do czwartego, bo chce wiedzieć co ludzie w tym widzą, ale nie wiem, ja nic.
 15. stanlee

  Harry Potter i Insygnia Śmierci

  Bo po pierwsze primo dzieciak z ciebie. po drugie primo czytasz HP czyli dziecinna bajeczkę na dobranoc dla małych i starych(młodych bardzo umysłem). Po trzecie primo...przesadzasz.