Ama

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  169
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ama

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Sniper 2 to najlepsza gra ever !!!!! Wasze Crysisi mogą się chować. Dostanę cóś za Białki PR.
 2. Ama

  Poplotkujmy o Battlefield 4

  > 27.03 pokaz BF4 właśnie na X720 (jest umowa miedzy MS a EA ) dodam że X720 to jedyna > konsolowa platforma która ma jak pc pełne wsparcie dla DX11 i nowegoDX11.1 wiadomo DX > to własność tylko MS Skąd masz takie info ? Ciekawe jak kampania będzie się prezentować.
 3. Ama

  Poplotkujmy o Battlefield 4

  Bo trzecia część jest świetna. Mam już ze 150-200 godzin przegranych od premiery. > Żadna inna z na prawdę wielu produkcji, z którymi miałem kontakt w moim krótkim życiu, > nie pozbawiła mnie podobnej ilości czasu. > > Fuck this shit men. Shut up EA and just take all my money. My body is ready! Więc w niewielką ilość gier miałeś okazję zagrać. Ta ilość DLC mnie niepokoi.
 4. > no niestety sam silnik nie zrobi gry choć to dziwne że kupili cry engine skoro chrome > jest całkiem niezły i nowy call of huarez na nim leci i dobrze wygląda trzeba gameplay > zrobić a nie grafę ktura i tak nie wypaliła nie wiem jakim cudem to się sprzedaje słaba > gra a sprzedaż jak wiedźmin 2 (chociaż ja wiedźmina skończyłem po 4 godzinach syf jakich > mało 1 miód 2 gnój ) ,,gameplay zrobić" dziwnie i głupio to brzmi. A co to samej gry, naprawdę ktoś spodziewał sie więcej po tym tytule ?
 5. Serafin już nie raz wykazywał brak wiedzy. Dziwi mnie to, że gram.pl dalej pozwala mu pisac artykuły. Newsy o LoLu ciągle się pojawiają a o innych grach MOBA ani słowa.
 6. Ostatnio poziom na gram.pl drastycznie spada. Najpierw lobbystyczne newsy o LoLu, występ Dema(czy jak mu tam) a teraz artykuły Serafina. Opamiętajcie się nim będzie za pozno.
 7. D1 można było jeszcze szybciej przejść. Hejtowanie z kiepskimi argumentami jest, żałosne. Blizzard robił dobre gry i przynajmniej nie robią wała z tymi DLCekami.
 8. > Przestańcie się wydzierać na autora za "rzetelność" lub jej brak. No litości, opisane > są ogólne odczucia z gry i ja je podzielam. Ta gra jest nudna. Zgadzam się także z opinią > Lordpilot ''a - naucz się builda na pamięć a potem tylko ćwicz szybkość klikania. Niech > mi ktoś powie, gdzie tu strategia, gdzie taktyka ? Zero realnego timingu tylko a o wygranej > decyduje czy mi się kabel od myszki o klawiaturę nie zaczepił, albo CTRL+1 nie zacięło. > To raczej nie ma nic wspólnego z realną taktyką i strategią. W "wingsach" też o ile pamiętam > gdyby nie postać Tychus\a Findlay''a to po pierwszych 2-3 misjach wywaliłbym singla. > Nie odmawiam Blizzowi uznania za kawał dobrze wykonanej pracy nad SCII ale szału nie > ma, chociażby dlatego, że w "heart" nie zagram. Za młody jesteś na takie gry ;) A poza tym takie teksty powinien pisać ktoś kto się na tym zna, a nie jakiś laik. Gram.pl chce być uznawany za profesjonalny serwis o grach więc niech zatrudnia ludzi którzy podchodzą profesjonalnie to swojej pracy.
 9. radziecki IŁ 2. Mój ulubiony samolocik :* .