MetAtroN

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  140
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MetAtroN

 • Ranga
  Przodownik
 1. Klawiatura świetna. Przydatna nie tylko do gier, ale i do wszelkiego rodzaju programów np. graficzncy czy podobnych. Droga jak diabli, ale z upływem czasu będzie tanieć na pewno.
 2. MetAtroN

  Sony określa daty wydań nowych gier

  Ciekawe czy uda im się wystartowac z Home, tak jak planowane to było na październik. I co równie ważne czy będzie to też u nas działac od razu czy podobnie jak w przypadku PSStore odłożone zostanie na "świętego nigdy"
 3. MetAtroN

  Spore - nadchodzi rewolucja?

  Podobno w Lipsku mają pokazac grywalne demo. Szkoda tylko że pokaz zamknięty.
 4. no zobaczymy jak to będzie wyglądac tym razem. Już się nie mogę doczeka eventu 24 sierpnia i samej gry :]
 5. MetAtroN

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Tak jest :) Do PS3 pasują dyski SATA. Przed kupnem polecam jednak poszuka jakiejś listy kompatybilności, ew. coś dokładniej o tym poczytac, żeby nie było problemów.
 6. MetAtroN

  High Definition? A co to?

  Co HD to HD :] Na początku grałem na normalnym TV, jakoś obrazu była w kategorii: ''znośna'' ale po podłączeniu PS3 do HDTV... cud, miód i orzeszki! nie ma już mowy o zejściu szczebel niżej :D BTW Wszystkie gry na PS2 i na PS3 mam oryginalne i nie zamierzam tego zmieniać.
 7. MetAtroN

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Tak jest. Konsola jest tak zbudowana, że wyjęcie i wymiana dysku nie stanowi żadnego problemu - wymaga tylko zdjęcia niewielkiej zaślepki i odkręcenia paru śrubek. Wszystko jest banalnie proste. Do PS3 pasują dyski takie jak od laptopów, 2.5".
 8. Wyjdzie w terminie, a nawet jakby się opóźnił to co z tego, są jeszcze inne gry :]
 9. MetAtroN

  Rasistowski Resident Evil 5?

  Zapędziłem? Nie. Niczego nie proponuję. I nie ''innym nacjom'' tylko wszystkim. Twierdzę tylko, że ludziom się w du**** poprzewracało. Ludziom brakuje dystansu. Mamy wokoło aż nadto przykładów. Co chwila jakiś polityk skarży drugiego, bo mu sie nie spodobało go tamten idiotą nazwał - a że się tak spytam, kto płaci potem za procesy? Zamiast się skarżyc, lepiej by się zabrał za robotę i udowodnił, że idiotą nie jest. Pamiętacie aferę z Jedwabnym? A może kwestia żądań Żydów co do zwrotu majątków sprzed wojny? A niemieckie ''Towarzystwo Wypędzonych'' czy jak oni się tam nazywają? Na litośc! Przegraliście tę cholerną wojnę, pogódźcie się z tym wreszcie. Może my zaczniemy wysuwac żądania wobec Niemiec, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Czech, Słowacji, Austrii, Węgier - przecież kiedyś ich terytoria należały do Polski? Przykłady można mnożyc w nieskonczonośc.
 10. MetAtroN

  Sony pozwane przez Kościół?

  A bo ja wiem? Nie robiłem nigdy żadnej gry i nie mam wykształcenia prawniczego. Twoje stanowisko wynika z dogłębnej znajomości prawa, czy tylko ''tak Ci się wydaje''? Owszem wartości intelektualne i takie tam inne blablabla, ale nie możemy popadac w paranoję. Akcja GTA IV nie będzie się toczyc w NY. Ale tylko nazwa miasta została zmieniona, reszta jest taka sama. Bo NY burzyło się, ze nie chce byc kojarzone z przestepczoscią. ijasne :/ Jakim kretynem trzeba by byc, żeby opierac swoje opinie o mieście na podstawie gry? Nie wiem jak was, ale mnie np. gra w GTA San Andreas (będące do złudzenia podobne do LA) nie zniechęciła do miasta. Wręcz przeciwnie, jazda tymi uliami i wszystkie widoki sprawiły że chciałbym to kiedyś zobaczyc naprawdę. Ja potrafię oddzielic kontekst od przedmiotu, a wy?
 11. MetAtroN

  Rasistowski Resident Evil 5?

  Taaak :] Świat popada w coraz głębszą paranoję :/ Na każdym kroku trzeba uważac co się mówi, co się robi, jak się zachowuje, bo kto wie czy zbyt wysokim uniesieniem brwi nie obrazimy jakieś rasy, religii czy jakiejś mniejszości. Ludziom się w głowie poprzewracało od wolności. Czarni, murzyni czy jak ich tam inaczej nazywają są w tej chwili chyba najbardziej rasistowską grupą na całej planecie - "Kali ukraśc krowę - dobrze. Kalemu ukraśc krowę - źle."
 12. MetAtroN

  Sony pozwane przez Kościół?

  Przeszedłem Resistance, scena z kościołem trwa jakieś 5 minut może. A wykorzystany został, żeby osiągnąć pewien efekt wizualny (w scenie tej z sufitu i ścian zaczynają atakować gracza hordy przeciwnika, ze względu na wysokość sklepienia oraz przestronność budynku powoduje że widok jest naprawdę efektowny, w jakimś magazynie nie wyglądałby tak dobrze), a nie żeby kogokolwiek specjalnie obrazić.
 13. W moim przypadku trudno mówić o jakimś konkretnym tytule. Konsola wygrała ze względu na fakt, że nie trzeba w nią inwestować. A z graniem na kompie są nieustanne problemy. Tu sie coś wiesza, tam jakieś sterowniki nie pasują, albo znów sam PC okazuje się za słaby na dana grę. Z konsolami nie ma takiego problemu. Po prostu wszystkie gry, które po zakupie wymagały tylko otwarcia pudełka i były od razu gotowe do gry. Bez żadnych kombinacji.
 14. MetAtroN

  E3 2007 - Nasze "The best of"

  Ja bym tam parę rzeczy poprzestawiał, ale myślę że ogólnie mogę sie zgodzić. Jutro się zagłębię i podam swoje typy.
 15. MetAtroN

  Fallout 3 teaser - już jest!

  Trailer jest jak najbardziej trendi, dżezi i jaki tam jeszcze być może, ale o niczym nie świadczy. Widać tylko, że grafika będzie się prezentowała całkiem nieźle, ale o postaciach, ich tworzeniu, sposobie rozwiązania walk czy innych tego typu rzeczy nie mówi nic. Stąd też moja daleko posunięta ostrożność. Jeszcze nie czas się ślinić ;)