kurczak-AFC

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  993
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez kurczak-AFC


 1. Tak, brawo za taki tok myślenia... Chciałbyś zap*#@!)(* w niedzielę za takie pieniądze?! Postaw się na miejscu tych listonoszy lub innych pracowników PP. Pomyśl o ich rodzinach. Przyjemnie jest, jak tatusia albo mamusi w domu nie ma w niedziele bo w pracy musi być? I nawet nie próbuj mi tutaj porównywać pracy na poczcie do pracy lekarza/policjanta albo innego! To dwie różne rzeczy. Od poczty nie zależy ludzkie życie. Zastanów się trochę! Najlepiej, ludzie niech zapierniczają w sobotę bo biedny Dominiczek czeka na grę! GRĘ! Wyjdź z domu, pograj w piłkę czy coś...

  P.S.
  Poczta pracuje w soboty -.-''.


 2. Ej no to chyba DOBRZE zrobił, skoro zakończył aukcję oO. A co, wolałbyś, żeby Ci sprzedał zniszczony przedmiot :S? Nie gadaj, że cena za niska na początku była... Na tym polegają aukcję, że cena wywoławcza jest dość sporo niższa od rzeczywistej wartości przedmiotu. Powinieneś się cieszyć i chwalić go za uczciwość, a nie od oszustów wyzywać.

  @Kordzio1, co do kontaktu jak najbardziej masz rację. Mi chodziło o to, że źle porównałeś :P.


 3. To walnąłeś porównaniem oO. W ten sposób to możesz porównywać pękniętą płytkę CD. A jeśli przy samochodzie chcesz się upierać, to powinieneś to porównać np. w ten sposób, że folia na siedzeniach jest podrapana ;]. Nie przesadzaj już, pęknięte pudełeczko, toż to masakra jest :(.
  Jakby mi ktoś za to neutrala dał to bym postąpił jak Citkowsky =.=''.


 4. Dnia 23.03.2009 o 19:08, WIkitory napisał:

  Słyszałem,że można mieć GG na PSP.Jaki soft jest potrzebny?


  www.pspoland.pl zarejestruj się i poszukaj na forum. Podobno wyszło coś nowego, co pozwala na wygodne korzystanie z gg na psp. Oczywiście musisz posiadać cfw.


 5. No to TY wolisz nie przerabiać. Nie mów ludziom ''nie polecam przerabiać'' bo to brzmi tak, jakby przeróbka groziła trwałym uszkodzeniem konsoli or something like this. Nie wciskaj nikomu swojego zdania, bo to się odbije. Nie wiem czemu, wolisz nie przerabiać... Masz jakieś dziwne poglądy, allegro be, cfw be oO...


 6. To, że ludzie nagminnie łamią tą zasadę, która jest równie ważna jak ortografia.
  A za kropki przepraszam, nie wiedziałem :P.

  @Driv4r, a ja Ci mówię spróbuj na allegro. Nie wiem czemu Cię denerwuje, nie wnikam, ale to często najlepsze wyjście z sytuacji...


 7. Dnia 20.03.2009 o 20:12, sevrond napisał:

  kurde, amerykańce mają fajnie...
  Szkoda że jak znajoma kupowała mi kompa w USA to nie
  pomyślałem o PSP - jak był dolec po 2zł to psp wychodziło 299 zł ( 149 $)


  Nie do końca fajnie. Im to żadnych plusów nie daje... Tak czy inaczej imo lepiej kupić kompa niż psp :D.

  P.S.
  PO NAWIASIE NIE ROBI SIĘ SPACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 8. Na najłatwiejszym poziomie trudności z odblokowanymi wszystkimi umiejętnościami od początku, przejście gry zajęło mi 3godziny. Zginąłem raz podczas walki z Charonem :D. Teraz przechodzę od zera na poziomie GOD, zobaczymy ile mi zajmie ;). Póki co jestem za walką z przywódcą Persów. Na razie nie zginąłem ani razu. Myślę, że będzie z 6-7godzin.
  Dodam, że GoW imo jest krótki. Grałem w gry o wiele dłuższe jednak mniej ciekawe i wciągające. Ale spójrz na to z innej strony... Taki GoW marnuje nam tylko około 6godzin życia. A GTA:VCS zmarnowało Ci już ponad 100. Nie szkoda Ci tego czasu? O niebo lepiej można było go wykorzystać :P. Ale tutaj już odbiegam od tematu.
  Reasumując zgadzam się z Tobą, że GoW jest krótki ale ma to swoje plusy. Bywają też gry krótsze.


 9. Dnia 20.03.2009 o 20:02, iwaneszek napisał:

  Dlatego trwają wojny między ateistami i wierzącymi i trwać będą.


  I są totalnym idiotyzmem, wyznanie to sprawa indywidualna dla każdego człowieka, tak jak ubiór a nawet bardziej. Denerwują mnie ludzie mówiący, że niewierzący nie mają żadnych wartości. Tak samo denerwują mnie docinki pod adresem wyznawców jakiejkolwiek religii. Niemniej jednak bardziej wkurza mnie to pierwsze, bo sam jestem niewierzący i ciężko mi zrozumieć wiarę...


 10. Przenośnia Ci nie wyszła, chyba chodziło o to, że szybko wyjdziesz z lasu xD?
  Gra mimo wszystko jest dłuższa od kilku innych i sam możesz to potwierdzić :P. No bo jednak 7godzin w porównaniu do 2 to kupa czasu.

  @Mac Cry
  Wiesz, w lesie zdarzają się polany, w GoW jest ich masa ;).