Maksymus007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Maksymus007

 • Ranga
  Przodownik
 1. Mnie zawsze uczyli, że coś jest warte nie tyle ile sobie producent wymyśli, tylko ile ktoś jest w stanie za to zapłacić. I może okazuje się, że większość gier warta jest właśnie te pare euro/dolarów za sztuke, a nie wymyślone 50 i więcej?
 2. Maksymus007

  Prototype 2 bez wersji demo. Dlaczego?

  nagle by się okazało, że półgodzinne demo oferuje 80% tego co pełna gra..
 3. a jakby wprowadzić np. koniecznośc płacenia za każde 10 uruchomień, przy czym co godzine gra by się sama wyłączała to ile by mogli zarobić? A jeśli pierwsze odpalenie byłoby mozliwe tylko w obecności Oficera Ubisoftu ktoremu gracz zobowiązany był by zapewnić dojazd, wyżywienie i pensje to ryzyko klapy zmalałoby do zera..
 4. Ooo, kolejna gra która stanie na półce nierozpakowana a ja odpale sobie wersje z torrentów..
 5. Maksymus007

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Mi tam przypomina Counter-Strikea 1.6 w misjach VIP :)
 6. Zaraz zaraz, a to nie ci sami, co rozsyłali pisma do ludzi podejrzewanych (czy losowo wybranych..) o ściąganie Wiedzmina? Teraz to relacje z graczami, a wczesniej bezprawnie za ryj.. Wiecie, jak sie nazywa takich ludzi..
 7. Pudełko z grą na półkę, a gra z netu w wersji grywalnej. Nie czuje sie piratem..
 8. Hehe, a ja właśnie próbuje zainstalowac Wiedzmina 2 i nie mogę, bo w nieskończoność pyta o jakieś klucze, każe odpalać jako admin, mimo, że jest jako admin. Nie oczekuje pomocy, ale ciekawe mam odczucia po przeczytaniu teraz tego materiału. Sam chyba pownienem im wysłać wezwanie do prokuratury, bo mnie okradli byli :) Morał? Ściągać piraty, bo przynajmniej nikt nie będzie z ciebie robił debila...
 9. Porównanie do składania PITów jest wielce niestosowne. PITy to komunistyczna forma represji nic dziwnego, że kto może to tego nie robi i odsuwa ile się da. Poza tym urzędy utrzymuje się z podatków, a tych lepiej wydawać jak najminej. To jest chory wyzysk, gdy za gre trzeba płacić całość z góry a potem liczyć na łaske i niełaske firmy. Powinny być pozwy i wysokie kary, porównywalne z tym co chcą zrobić graczą jak ci "ukradną" gre - BioWare tak samo kradnie pieniądze graczy. Szczęśliwy jestem, bo anulowałem zamówienie zaraz po tym jak zobaczyłem bete, teraz widzę, że znowu dałbym się jakiejś firmie wy..korzystać. Smutne, że prawo na to pozwala.
 10. Niech najpierw sami oddadza kase za wszystkie bledy, problemy i patche. Wydawac półgotowy produkt a kase brać za pełnowartościowy to pierwsi. Do DRMów tez pierwsi. Jak układ będzie uczciwy, tj. 100% kasy za w 100% działający produkt oraz koniecznośc konsultacji z nabywcą na co moga wydać kase która zapłacił to prosze bardzo.. Cóż, CDP trafia na liste firm, od których nic już nie kupie (zaraz po Ubisofcie)
 11. ciemna strona oczywiscie, ile można być tym dobrym? :)
 12. Maksymus007

  Gears of War stereotypowe?

  a gdyby Marcus był blondynem o niebieskich oczach i on walczył ze złem, to czy nie byłaby to metafora wyższości aryjczyków? I nie zapominajmy, że w Enemy Territory amunicje nosił właśnie murzyn...
 13. Maksymus007

  Gry studia Epic na Steamie

  firmy lubia Steama, bo ten usuwa wtórny obiek gier :)
 14. a Linux faworyzuje programy Linuksowe :( I dlaczego nikt nie przyjrzy się obrzydliwym praktykom monopolistycznym takiego red hata, że Winampa nie można normalnie u nich uruchomić..skandal..