Sheltem

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  495
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sheltem

 • Ranga
  Delegat
 1. Sheltem

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Zaktualizuj grę do najnowszej wersji (1.8), a żetony powinny się automatycznie ponownie pojawić.
 2. Sheltem

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Wszystko jest w porządku. Ciele ma "wirtualnie" trzecie ziarno i po zaliczeniu tej misji, na wyspie wulkanicznej powinno pojawić się teraz miejsce na przybicie bohaterem do lądu.
 3. Sheltem

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Loch był tylko w trzeciej części (i skopiowany z nowymi mieszkańcami do piatej), w pozostałych częściach tego podziemnego zamku nie uświadczysz.
 4. >>>To Crag Hack, zapewne doskonale znany fanom. Ten barbarzyński wojownik przewijał się w w seriach Might & Magic (części II, III i VII) MM1 nie MM2. >>>Nie miałem okazji zobaczyć rozpoczęcia kampanii w Might & Magic Heroes VI - Pirates Of The Savage Sea, do zabawy dostaliśmy przygotowany, zapisany stan gry. Co za problemem było rozpoczęcie gry od nowa? >>>Oczywiście wszyscy potem wzbogacą naszą Dysnastię. Naszą co? >>>Czy w jakiś sposób okaże się, że Ashan to ASHAN (ostatnia litera pasuje do nazewnictwa obiektów badawczych VARN, CRON czy XEEN). Nie, przynajmniej nie w tym sensie. >>>Ogólnie rzecz ujmując, zapowiada się dodatek Adventure Pack, czyli coś bliższe DLC, a nie Expansion Pack czy Add-On, czyli nasz swojski dodatek. >>>Same dziesięć godzin kampanii to więcej, niż oferuje niejedna nowa gra... To nie FPS, a turowa gra strategiczna, więc mierz ją wg właściwych norm, a wg tych jest krótka.
 5. Sheltem

  Might And Magic VII

  1. Miejsca z filmiku nie spotkasz w grze. Ocean w tle oraz intro wskazywałyby jednak na AvLee. 2. Lincoln jest nadal tam, gdzie był. Wszak pozbawiłeś go źródła mocy.
 6. Sheltem

  Might And Magic VII

  Czary faktycznie nie działąją, ale po wejściu do statku, będziesz mógł je normalnie rzucić. Potem wystarczy już tylko wyjść, a czary bedą nadal aktywne. Co do wejścia, to jest ono w hangarach "Galactiki", czyli z tyłu tych "płozów".
 7. Sheltem

  Might And Magic VII

  Obelisków jest 14: Harmondale, Erathia w górach gryfów, Las Turleański w górach koło miasta, AvLee na wyspie, Tatalia płn-zach róg mapy, Bracada, Nighon płn-zach róg, Wyspa Evermorn, Kraina Olbrzymó nad wodą, Kraina Kuhanów, Tunele Troglodytów pod Kamiennym Miastem, Deyja, Czeluść przy radzie miasta (trzecia komora), Celeste wschodnia odnoga. Co do diabłów - lot przede wszystkim. Potem walka łukami w systemie turowym (gdy diabły strzelają, zawsze można się obniżyć czy wzlecieć). Osobiście preferuję jednak walkę w systemie rzeczywistym i przelot z jednego krańca ich terytorium na drugi, strzelając z broni dystansowej (blastery!).
 8. Sheltem

  Might And Magic VII

  Wybacz. Uwielbiam cytowanie tutaj, właśnie z takich powodów.
 9. Sheltem

  Might And Magic VII

  1. Escaton nie jakiś Eskont czy Dyskont. 2. Miotacze masz tylko w MM6 i MM7 (no i jeszcze w MM1-2).
 10. Sheltem

  Might And Magic VII

  Obrazek (szczególnie minimapa) powinien pomóc. Na uczysz się tej biegłości automatycznie po wykonaniu specjalnej misji.
 11. Sheltem

  Might And Magic VII

  Premie do współczynników (Moc, Inteligencja, itd.) się sumuja. Premia do umijętności naliczana jest tylko za najsilniejszy przedmiot, czyli dwa pierścienie +17 i +25 do kradzieży dają premię "tylko" +25. ALE Jeśli posiadamy artefakt lub relikwię, to premia od tego przedmiotu jest naliczana osobno i dodawana do najwyższej premii ze magicznych przedmiotów. Czyli miecz Wallece (+10 do władania bronią) i zbroja dająca +17 do władania bronią dają w sumie +27 do tej umiejętności. Jeśli dobrze pamiętam, to jest to bug związany z artfaktami i relikwiami, nigdy nie naprawiony przez twórców.
 12. Sheltem

  Might And Magic VII

  Tak, przydadzą się później. I tak, strażnicy Czeluści będą "zieloni", za to w Celeste i na Pustyni Bracada zrobią się "czerwoni".
 13. Sheltem

  Might And Magic VII

  Jeśli zabijasz wieśniaków (kilku jest w podziemiach Zamku Navan), to odwiedzająć którykolwiek zamek, dostajesz "w nagrodę" rok odsiadki. Możesz tego uniknać, wchodząc do jednej z pieciu rad miasta (w Harmondale, Steadwicku, Pierponcie, Czeluści i Celeste) i płącąc grzywnę. Misja z trąbką jest przed wybraniem sędziego - gdzieś z dwa-trzy miesiace po wykonaniu zadań z jeńcem i planami fortu.
 14. Sheltem

  Might And Magic VII

  Zombi można przywrócić do zycia w każdej "dobrej" świątyni.
 15. Sheltem

  Might And Magic VII

  Boska Interwencja - ostateczny czar z Magii Światła. Poza jednym zmienionym czarem w Magii CIemności (Uscisk Mroku zamiast Ofiary), MM8 posiada identyczne czary jak MM7.