Szymon131

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Szymon131

 1. Szymon131

  Fallout 3 - temat ogólny

  Musisz pójść do Garyditch (chyba tak to się nazywa w polskiej wersji, jeśli w nią grasz. Ja gram w angielską), tej osady, o której opowiada ten chłopiec. W ogóle to wypytaj go o wszystko. Potem wejdź do jego domu, jest obok takiej czerwonej szopy. Znajdziesz tam ciało ojca. Wróć i powiedz dzieciakowi.
 2. Wszystko świetnie, teksty czytam od kilku dni, wciągają nieziemsko. Myszasty naprawdę ma talent. Jeśli tylko F3 ma taki sam, lub chociaż podobny klimat, to pominę wszystkie te niuanse techniczne, graficzne i wszystkie inne, o których każdy w około ględzi... Szkoda tylko, że coraz krócej... Nie mogę się doczekać rozwinięcia wątku chińczyków i przybycia tego całego gościa. Tak naprawdę podejrzewam, że to ten Sto-Jeden, najprawdopodobniej bohater Myszastego... ;)
 3. Szymon131

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Moja mama gra tylko w Pasjansa, nic więcej jej nie interesuje. :P
 4. Szymon131

  Czy Wasi rodzice wiedzą?

  Czasem mama bąknie słówko... Ale głównie - nie. Nie za bardzo... Ale gdyby mama spytała, to bym powiedział. Małe. Nie pyta. Moja mama wie. :P Chodzi o ograniczenia wiekowe, czy "brzydkie" gry? Jeśli chodzi o ograniczenia, to czasem je łamię, ale bardzo rzadko. A jeśli chodzi o "brzydkie" gry, to nie. Proszę... Błagam... A jak się nie uda, to czekam, aż owoc przestanie być zakazany. ;) Nie... Nawet nie wiedziałem, że jest takie coś. xD
 5. Szymon131

  Chcesz czy nie chcesz? - zabawa

  Chcę, ale zależy jaką. ;P Chcesz żeby były święta?
 6. Szymon131

  Lubisz czy nie lubisz?

  Nie rzucałem, ale w grach lubię. ;P Lubisz się uczyć?
 7. Szymon131

  Chcesz czy nie chcesz? - zabawa

  Nie. Chcesz 100zł?
 8. Szymon131

  Unreal - recenzja

  Dopiero niedawno zakupiłem Antologię, a właściwie przedwczoraj ;P . Unreal podobał mi się średnio, i czasami zagadki są bezsensu, ale grało się fajnie ;) . To musiało być coś, dekadę temu. Brakuje mi tam jednak niestety kontaktu ze światem. Właściwie głównie to tam się chyba strzela... i strzela :P . BTW, możliwe, że gadam od rzeczy, bo jestem w siódmej misji, ale tyle do tej pory zauważyłem ;) . Nie grałem jeszcze w U2 i UT2004, ale grałem w UT... i myślę... że się uzależniłem! Ta gra jest miodna! Wspaniała! Nie wiem, co mi się w niej podoba... Różnorodność broni... Grafika (na tamte czasy ;P )... Postacie... Tryby meczy... Po prostu wszystko! Jest nawet dokładniejszy wątek fabularny i opisy postaci oraz lokacji! Nie wiem dlaczego, ale mój ulubiony tryb to Deathmatch xD. Cóż... Polecam. Warte tych 40-60 zł. Naprawdę warte. Już za samo U i UT, a co dopiero za dwie inne gry ;) .
 9. To wlasciwie taka tendencja anielskich deweloperow, zawsze nie potrafia docenic swojej pracy, a teraz jeszcze Kanda... (przepraszam za brak polskich znakow, ale jestem za granica i pisze z laptopa bez polskiego Windowsa)
 10. Szymon131

  Co sądzicie o "Clicku!"?

  EEEE TAM cLICK JEST SUPER I KROPKA::