Radovan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  538
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Radovan

 • Ranga
  Delegat
 1. Nie ma problemu - zapraszam do obejrzenia filmiku na wspieram.to : https://wspieram.to/2337-warlocks.html Ewentualnie na Kickstarterze - https://www.kickstarter.com/projects/229931946/warlocks-0 Jeśli macie jakieś pytania co do samej gry, to chętnie odpowiem :)
 2. > Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego mam o tej grze nie myśleć jako o bezczelnej kopi > Chivalry ? Po na pierwszy rzut oka wygląda identycznie. Za doinformowanie mnie z góry > dziękuje. Jasne - War of the Roses (pierwsza część serii) miała premierę przed Chivalry (co prawda 2 tygodnie, ale jednak ;)). Stąd oskarżenia o bezczelną kopię prędzej w stronę Chivalry. No i WotR i WotF to gry TPP, a Chivalry FPP :) Warto sprawdzić takie rzeczy wcześniej przed rzucaniem oskarżeń.
 3. Witam, Jaka jest przyczyna nie otrzymania koszulki wraz z preorderem gry Dark Souls 2 na PS3? Kiedy można się spodziewać dostawy takowej? Bo grę już mam. A muszę przyznać, że wybrałem Wasz sklep jedynie ze względu na koszulkę, bo cena nie była zbyt atrakcyjna. Mam nadzieję, że nie zawiodę się po raz kolejny na sklepie gram.pl :/
 4. Yet another zombie defense też z Polski.
 5. Trollowanie zostawmy trollom.. Halo jest wspaniałą serią, najbardziej skillowe multi na konsolach.
 6. Haha, mam dokładnie to samo. Teraz guild warsy zajmują pozostały czas na granie, a gry na PS+ się tylko zbierają i kiszą ;) W pracy zacząłem narzekać, że musiałbym wziąć urlop na miesiąc żeby to wszystko ograć :P
 7. Radovan

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Widziałem dzisiaj w Saturnie - Warband + Ogniem i mieczem za 19,99.
 8. Radovan

  LOL - League of Legends

  Niesamowity mecz :) Chyba jednak dmg od Irelii w late game nieporównywalnie wyższy do Vlada z m5 zadecydował w teamfightach, plus genialny Froggen z Anivią ;)
 9. Radovan

  Diablo III - temat ogólny

  http://www.youtube.com/watch?v=Lg7qQ3g6xiA - tu filmik ze skrzydełkami z EK przypiętymi do mojego Czarownika ;)
 10. Radovan

  Diablo III - temat ogólny

  http://www.youtube.com/watch?v=Kh6utkmUdng&feature=youtu.be - mały unboxing EK z mojej strony popełniony ;) trochę sucharowaty - wybaczcie :)
 11. Radovan

  Diablo III - temat ogólny

  Dostałem właśnie info ze Sferisu w Krakowie i zaraz po pracy jadę odebrać EK :)
 12. Radovan

  Diablo III - temat ogólny

  Dostał już ktoś info ze sferisu w Galerii Krakowskiej?
 13. Radovan

  Diablo III - temat ogólny

  No właśnie, a telefon ma się zawsze przy sobie, to też plus takiego tokena :) Podobnie mam też aplikację tokenową do konta bankowego. Zawsze to większe bezpieczeństwo. Generalnie bardzo polecam. Sporo moich znajomych w WoW''ie padło ofiarą włamania na konto. Zawsze kończyło się to szczęśliwie dla nich (Blizz daje radę jeśli chodzi o support), jednak mimo wszystko jest to problem.