BorneoM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1812
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BorneoM

 • Ranga
  Delegat
 1. BorneoM

  GOTHIC

  Najciekawiej załatwia się je kopniakiem z wyskoku - a jak to wygląda :) No a piąchą można trafić za pierwszym razem - wystarczy uderzyć w odpowiednim momencie.
 2. BorneoM

  GOTHIC

  Najłatwiej chrząszcza ukatrupić waląc piąchą (w pierwszej części). W dwójce można je już było bez problemu zabijać wszystkim :)
 3. BorneoM

  Spellforce: Zakon świtu - quiz

  Dokładnie o to chodziło. Z kolei grając posiadaczem ostrza cienia nie spotykamy w Gaju Driad nikogo znajomego. runewarrior +1
 4. BorneoM

  Spellforce: Zakon świtu - quiz

  Nikt nie dostaje punktu, bo nie o taką podchwytliwość chodziło :) Ale postać (Władca Pająków) jest dobra - jednak tylko w jednym przypadku (to podpowiedź).
 5. Czy laptop Asus F3SG sprawdzi się w grach? Nie mam zamiaru grać w najnowsze gry (jestem raczej oldschoolowcem). Co do tego, że pójdą na nim gry sprzed 2005 roku, nie mam wątpliwości. A co z tymi nieco nowszymi - np. Call of Juarez lub Spellforce 2? Konfiguracja: Intel Core 2 Duo T8100 (2.1GHz, 3MB L2 Cache, 800MHz FSB) / 4GB DDR II / 320 GB SATA HDD / Intel 965PM Express Chipset / 15.4" WXGA (1280x800) Color Shine Nvidia GeForce Go9300M 256MB VRAM Cena: 3k zł
 6. BorneoM

  Spellforce: Zakon świtu - quiz

  No, z tym podliczaniem punktów to nie przesadzaj ;P To była moja działka (do której sumie mogę powrócić) :) Widać, będę musiał szybko przejść dwójkę, aby nie zostać w tyle :) --- Spellforce: Cień Feniksa Jakiego starego znajomego spotykamy w Gaju Driad (uwaga, podchwytliwe)?
 7. BorneoM

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Nie ma sensu marnować tak świetnego zwoju jakim jest "ognisty deszcz" na marnego topielca. Jeśli sobie z nim nie radzisz, spróbuj przywołać szkielet - sam załatwi nawet kilka topielców. "Ognisty deszcz" najlepiej wykorzystać do niszczenia dużych grup silnych wrogów, na początek np. bandytów na moście. Z kolei zwoje tego czaru można znaleźć w paru miejscach (jaskinie itp.) i kupić u różnych kupców - np. Zurisa, Salandrila, Goraxa. Z tym, że więcej można od nich kupić w kolejnych rozdziałach. [EDIT] Można też załatwić go przy pomocy bryły lodu. Ale ten czar również bardziej nadaje się do walki z trudniejszymi stworzeniami - np. smoczymi zębaczami.
 8. BorneoM

  Quiz gothic :)

  Efekt jest podobny jak przypadku wypalenia zwykłego skręta z bagiennego ziela ("bullet time").
 9. BorneoM

  Quiz gothic :)

  Daje bonus w postaci 5 punktów doświadczenia (ale tylko pierwszy wypalony).
 10. BorneoM

  Quiz gothic :)

  sprite39 +1
 11. BorneoM

  Quiz gothic :)

  G2 NK Czyim uczniem był Miguel?
 12. BorneoM

  Spellforce: Zakon świtu - quiz

  Ludzie: - Wieża Kusznicza, - Biała Dłoń; Elfy: - Wieża Łucznicza, - Lodowa Wieża; Krasnoludy: brak wież; Mroczne Elfy: - Wieża Czarnoksięstwa, - Zniewalacz; Orkowie: - Miotacz Ognia; Trolle: - Miotacz Głazów.
 13. BorneoM

  Quiz gothic :)

  Bo ma nakaz wykucia wielu (chyba stu) mieczy dla paladynów.
 14. BorneoM

  Quiz gothic :)

  Kalejdoskop86 -> Joe nie daje nam kluczy, tylko wytrychy. Z Ramirezem się do końca nie zgodzę. Rzeczywiście, w pierwszym rozdziale nic z pokazania znaku nie wynika, ale w drugim Ramirez zleca nam znalezienie sekstansu. sprite39 +1
 15. BorneoM

  Quiz gothic :)

  G2 NK Wymień trzy osoby, którym możemy pokazać złodziejski gest i co z tego wynika.