Thomas_Wind

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  156
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Thomas_Wind

 1. Moim zdaniem OLBRZYMIA przesada, zwłaszcza przy zalecanej konfiguracji, tym bardziej, że Andromeda nie zapowiada się równie ciekawie, co przygody Sheparda.
 2. Co sądzicie o muzyce elektronicznej np. house, techno, trance? Czy uważacie ją za chałę czy dobrze się przy niej bawicie? Ja się dobrze przy niej bawie i uważam, że jest rówinie piękna jak inne rodzaje muzyki, i że to nie tylko "umc,umc.umc" jak większość zwykła gadać. Poza tym w przyszłości chcę zostać DJ''em i chcę poznać zdanie kolegów z ulubionego forum ;) Gatunek muzyki elektronicznej, który najbardziej preferuje to trance.
 3. Thomas_Wind

  Windows 7 problem z formatem

  Witam, posiadam następujący problem. Mianowicie posiadam Windows 7 i chciałbym całkowicie sformatować dysk C: (zabezpieczyłem najważniejsze dokumenty poza dyskiem twardym komputera), a następnie ponownie zainstalować Windows 7. Problem pojawia się już na samym początku, nie wiem jak sformatować dysk po włożeniu do napędu płyty z Windows 7. Pamiętam, że kiedyś formatowałem dysk z tymże Windowsem i opcja formatowania była dostępna przy instalacji. Potrzebowałbym przypomnienia jak sformatować dysk z BIOSU, a następnie uruchomić również z BIOSu płytę z instalatorem Windows 7.
 4. Thomas_Wind

  Windows 7 problem z formatem

  No właśnie główny problem polega na tym, że gdy klikam opcje "Zaawansowane" po jakimś czasie instalacja zostaje przerywana i jestem powiadamiany, że komputer powróci do starej wersji systemu. Nie jestem nawet dopuszczony do opcji formatowania...
 5. Thomas_Wind

  Czy Risen 3 zmieni nazwę na Gothic 5?

  Myślę, że skokiem na kasę był zdecydowanie Gothic 4. Wszystko układało się w porządku, gdy prawa do marki miała Pirahnia Bytes. Risen to odpowiedź na Gothica 4, przewyższająca go czterokrotnie ;)
 6. Każdy, kto to cudo miał chociażby przez chwilę w rękach wie o czym mowa. Pamiętam jak podkradałem je siostrzeńcowi z Irlandii i chociaż do Polski przywiózł tylko jedną grę to nie mogłem się nią nacieszyć ;))
 7. Thomas_Wind

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam, ja mam dość poważny problem ze swoim komputerem. Moja konfiguracja to Intel Core 2 Duo 2x2.2 GHz, 4 GB Ram, nVidia GeForce 8800 GT 512 MB czyli teoretycznie jeszcze w miarę dobry sprzęt. Wszystko działa pod systemem Windows XP z Service Packiem 2. Problem polega na tym, że komputer zawiesza się dosłownie przy każdej grze, czasem działa dłużej, czasem krócej, ale zawsze się wiesza. Próbowałem dosłownie wszystkiego, łącznie z formatowaniem, zmianą systemu (przez pewien czas miałem Windows 7). Directa mam w wersji 9.0c. Instalowałem również najnowsze sterowniki do karty graficznej. Przykładowe gry to Call of Jurez: Więzy Krwi, Gothic 3, pierwsza część Crysis''a czy Disciples 3: Renesans. Problem nie tkwi również w tym, że gry te mogą mieć pirackie błędy ponieważ albo są orginalne albo pochodzą z czasopism komputerowych. Wina na 100 % leży w komputerze, nie mam tylko pojęcia gdzie. Czy może to być zbyt szybkie przegrzewanie się komputera ? I czy format obydwóch partycji, które posiadam może rozwiązać ten problem ? (Do tej pory formatowałem jedynie systemową C:). Z góry dziękuję za jakąś radę czy próbę pomocy mi w rozwiązaniu tego problemu.
 8. Thomas_Wind

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Oki, w takim razie skopiuje swoje sejwy w jakieś bezpieczne miejsce i postaram się zagrać od początku wraz z patchem. Dzięki za linka i pomoc ;)
 9. Thomas_Wind

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Aha, czyli mam zainstalować najnowszy sterownik grafiki i patcha 1.72 ? I tutaj tkwi kolejny problem, bo usunęły mi się zapisane stany gry ostatnio po zainstalowniu tego patcha.
 10. Thomas_Wind

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Powiem tak, kiedyś miałem zainstalowanego najnowszego patcha do Gothica, ale po formacie skopiowałem tylko savy i obecnie nie posiadam tego patcha. Jeśli zaś chodzi o sterownik to sprawa wygląda następująco: Dostawca sterownika: NVIDIA Data sterownika: 2007-12-05 Wersja sterownika: 6.14.11.6921 Podpis cyfrowy: Microsoft Windows Hardware Compatibility Publisher Więc jak sami widzicie nie jest to najnowszy sterownik. Tak, gra wiesza się na "amen".
 11. Thomas_Wind

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Witam. Mam taki problem. Moja konfiguracja sprzętowa to Intel Core 2 Duo 2x2,4 GHz; 3,5 GB Ram, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB Ram, Direct X 9.0c, system Windows XP Professional SP2. Z początku Gothic 3 działał mi normalnie, ale teraz będąc w 1/3, wyzwalającz większość miast w Myrtanie po prostu zwiesz się co 30 minutach i cały czas tak jest. W czym może tkwić problem. Niestety do tej pory nie otrzymałem żadnych wiadomości od pomocy technicznej CD Projektu.
 12. Thomas_Wind

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Witam. Mam taki problem. Mianowicie ostatnio robiłem formata na kompie i przeniosłem savy z Gothic 3 w inne miejsce. Gdzie mam je wkleić, abym nie musiał zaczynać gry od początku ?
 13. Witam, interesuje mnie jak mogę uzyskać pomoc techniczną w sprawie gry Gothic 3, interesuje mnie najlepiej droga milowa. Pytam ponieważ nigdzie nie umie znaleźć maila do pomocy technicznej CD Projektu.
 14. Thomas_Wind

  Statut ucznia\studenta

  Oki, dziękuje jeszcze raz bardzo. Nie wiedziałem w jakiej jestem teraz sytuacji :) Naprawdę wiele dla mnie zrobiliście :)
 15. Thomas_Wind

  Statut ucznia\studenta

  Witam, 30 kwietnia 2010 roku skończyłem szkołę średnią. Chciałbym wiedzieć ile po ukończeniu szkoły obowiązuje mnie statut ucznia\studenta. Czy jeśli teraz nie uczęszczam do żadnej szkoły statut ten wygasł po ukończeniu liceum? Czy muszę zapisywać się do nowej szkoły, aby dalej posiadać taki status, czy status taki obowiązuje mnie jednak do września, tak jak to było w przypadku wcześniejszych klas z liceum. Z góry dziękuje za pomoc.
 16. Thomas_Wind

  Znikome zainteresowanie Windowsem 7?

  Mnie osobiście interesuję Windows 7. Vista było nie było to jednak porażka. A mam nadzieję, że ciekawe interfesy, które zastosowano w Viście w 7 będą wyglądać jeszcze lepiej i lepiej będą też działać.
 17. Thomas_Wind

  Fable II - recenzja

  Nie podoba mi się w tej grze przeniesienie ze średniowiecznego świata do realiów XVIII wieku. Niemniej jednak chyba spróbuje Fable II, raz ze względu na autora, a dwa, że jedynka była po prostu według mnie bardzo dobra. Jeśli faktycznie jest tak prosta jak mówi autor recenzji, trudno. Wszystkiego mieć nie można...
 18. Thomas_Wind

  GramX #2 - I dzień z Diablo III

  Jeśli w tej grze nie będzie paladyna, to ta gra nie jest warta żadnych pieniędzy. Ta klasa po prostu musi się tam pojawić. Znalazłem ostatnio arta z paladynem, wydaje się to być art z Diablo III. Co do tego jednak pewności mieć nie mogę, ale mam nadzieję, że tak jest. Ja sobie po prostu nie wyobrażam Diablo bez paladyna!
 19. Dla mnie wszystkie części sagi The Elder Scrolls są takie same...
 20. Thomas_Wind

  Problem z Gothic 3

  Mam poważny problem z Gothic 3. Mianowicie wyzwoliłem już znaczną część miast. Nie to jest jednak najważniejsze, teraz nie mogę spokojnie wejść do żadnego z miast w Krainach Centralnych. Strażnicy i najemnicy orków zaraz mnie atakują. To nie daje mi możliwości wykonywania zadań dla orków. Co jest nie tak ?
 21. Thomas_Wind

  Gears of War 2 - raport z pola walki

  Mówcie co chcecie, ale jedna rzecz mnie w tej grze powala i trzyma długo w tej niewygodnej pozycji. Ta grafika jest po prostu... Boska.
 22. Thomas_Wind

  Dungeon Hero - zapowiedź

  Nie zgadzam się z Tobą prof.robaczywek. Według mnie gra prezentuje się nieźle, mroczny klimat, miasta pełne życia... A przede wszystkim pomysł. Twórcy zerwali chyba ze wszystkimi dotychczasowymi kanonami fantasty. Oto mamy miasto goblinów, które przecież w większości wytworów ludzkiej wyobraźni są złe, chciwe i niedobre. A tutaj proszę bardzo gobliny, które mamy uratować. Jeśli twórcy tego nie skaszanią - to może być hit, który pogrzebie nawet Diablo 3!
 23. Thomas_Wind

  GTA IV - trailer z wersji PC

  Nie widzę diametralnych zmian w stosunku do San Andreas. Z tego, co zauważyłem to tylko model prowadzenia pojazdów trochę lepszy, no i ciut lepsza grafika. Reszta rzeczy pewnie pozostanie taka jak w poprzedniku, tyle tylko, że zmienią fabułę i głównego bohatera. Jednym słowem - chłopaki się nie postarali.
 24. To przykre, że wielcy ludzie umierają tak młodo. Nawet jeśli to, co stworzył spotkało się z krytyką to i tak miał wielki umysł, że potrafił to zrobić. Oczywiście dołączam się do wyrazów współczucia rodzinie jakie złożyli Gracze i CD Projekt.