Jaro7788

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  756
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jaro7788

 • Ranga
  Delegat
 1. Jaro7788

  Still Life 2 ma datę wydania

  Demko było do dupy, więc na wydaniu dwójki w Polsce mi już nie zależy.
 2. Witam serdecznie i życzę owocnego konsulowania w tym Konsulacie. ;) Oto pytanka: 1. Czy The Tempation ukaże się w tym roku? Pierwsze plany chyba zakładały gdzieś okres wakacyjny (ale może pomyliłem z Afterfall), ale ostatnio jakoś niespecjalnie dużo słuchać i fajnie byłoby chociaż orientacyjnie wiedzieć. Nie chodzi mi tu o definitywne odpowiedzi: wystarczy "raczej tak" albo "raczej nie". 2. Kiedy pojawią się nowe informacje na temat gry (i materiały typu zwiastuny itp.)? 3. Jak dużą kampanię reklamową przewidujecie w Polsce i na świecie? 4. Czy jest szansa, że pojawi się demo? 5. Jeżeli tak, to czy ma ono szanse pojawić się również na Xbox Live i PSN? 6. Czy gra zostanie spolonizowana na wszystkie platformy? 7. Jaka to będzie lokalizacja (kinowa/pełna)?
 3. Call of Juarez: Więzy krwi jest praktycznie pewny - ma wydawcę - i to poważnego wydawcę, a nie jakiegoś z drugiej kategorii - a także dość konkretny termin wydania: połowa 2009. Więc o to akurat bym się nie obawiał.
 4. DI to jeden z - niestety wielu - polskich tytułów-widmo, które nie wiadomo, czy, a jeśli tak, to kiedy, się ukażą. Poza tym mamy w tej grupie jeszcze Warhounda, Chrome 2, THEY (CDPR coś strasznie kombinuje, zmienia tytuł, od dawna żadnych nowych newsów na ten temat nie było). Oby taki Afterfall albo Two Worlds: The Tempation do nich nie dołączyły.
 5. Jaro7788

  Killzone 2 podbija Polskę

  To ja już nie wiem - cieszą się, że tyle akurat wysłano do sklepów? To ile w końcu sprzedano? Jak już się pojawią jakieś wiarygodne wyniki, nie ma co się dziwić, że Killzone 2 nie schodzi u nas tak mocno jak chociażby w USA. Nie tylko należy pamiętać o mniejszej powszechności PS3, co o 10-krotnie mniejszej populacji. Jeden z tych egzemplarzy nabędę i ja. Ale dopiero w maju - po maturze. ;)
 6. Odpowiem za Techland: 1. THEY to nie nasz projekt, tylko Metropolis, więc z tym pytaniem na forum CDPR, które jest jego właścicielem. 2. Prace ciągle trwają, niestety nie możemy jeszcze ujawnić żadnych szczegółów odnośnie premiery. ;)
 7. Jaro7788

  Więcej zombie w World at War

  No i super, bo Nazi Zombies (zwłaszcza w multi) zjadł całą kampanię signleplayerową na śniadanie. ;)
 8. A skoro już o tym mowa... co do jakich tytułów (na konsole) można się spodziewać polskiej (i jakiej) wersji językowej? Chociażby orientacyjnie, nieoficjalnie, bo wiadomo, jak to było z Cenegą - na prawo i lewo krzyczała o polskiej wersji Brothers in Arms na PS3 i g**no z tego wyszło. ;)
 9. Ragnos -> Tak, szkoda, że zachodni wydawca wciąż uważa nas za jakiś Trzeci Świat i daje nam komendy w naszym języku... tak samo jak Niemcom, Francuzom, Hiszpanom itd. Rozkazów, w tym czy w innym narzeczu, i tak będzie się trzeba wykuć (nie myślcie sobie, że gra zareaguje na jakieś dramatyczne "Atakujcie ten cholerny czołg!/Attack that damn tank!"). Nieważne jak dobrze znasz angielski - nie będzie ci się nim łatwiej posługiwać niż polskim, a tak szczerze, to myślę, że mimo wszystko będzie trudniej. W każdym razie polskie komendy większości graczom życie ułatwią, co poniektórym nie sprawią różnicy.
 10. Jaro7788

  Tanieją gry konsolowe

  Oby. Bo gry na konsole w Polsce są zdecydowanie za drogie. Rozumiem, że wydawcy muszą powetować sobie wciąż skromne nimi zainteresowanie. Ale właśnie przez tak wysokie ceny wciąż jest ono bardzo niskie w stosunku do PC. Jak dla mnie - góra 150 zł. za nowy tytuł. Nie więcej. Ja co prawda PS3 mam. Ale gry kupowałbym częściej, jakby były tańsze.
 11. Jaro7788

  Lokalizacje gier na konsole NEXT GEN!

  No i jeszcze jedna sprawa - wywiad, jaki Polygamia przeprowadziła z przedstawicielem SCEP w części poświęconej lokalizacji gier na PS3: SCEP będzie się starał, żeby każdy ich większy tytuł posiadał lokalizację - najlepiej pełną. Rok fiskalny 2009/2010 nazwano roboczo "rokiem lokalizacji w Polsce". Nie podano tego wprost, ale jasno wynika z tego, że taki Heavy Rain na pewno ukaże się po polsku, najprawdopodobniej więc z dubbingiem. Przyczyną tego jest doświadczenie innych krajów (np. skandynawskich czy iberyjskich), gdzie popularność gier na PS3 wzrastała wprost proporcjonalnie do ilości lokalizowanych tytułów na tę platformę.
 12. Jaro7788

  Lokalizacje gier na konsole NEXT GEN!

  W zestawie Halo 3 + Halo Wars ten drugi tytuł ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej. Rzecz jasna tylko na Xboksa. :) http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6236325,Zestaw_z_Halo_Wars_tym_razem_po_polsku.html
 13. Jaro7788

  Lokalizacje gier na konsole NEXT GEN!

  Już wiadomo: Tom Clancy''s: EndWar ukaże się w Polsce najpierw na Xboksa, potem na PC, a na końcu na PS3 w pełnej polskiej wersji językowej - łącznie z polskimi komendami. http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6232908,A_tak_wyglada_polska_wersja_EndWar.html
 14. Dobrze, że nareszcie zostanie to i u nas wydane, ale... 10 miesięcy obsuwy?! Litości!
 15. Ja dzisiaj przeszedłem PoPa. I z dubbingu jestem nad wyraz zadowolony - wyłączając za ciche nagrania Zakościelnego. Chyba opinia kogoś, kto całą grę przeszedł po polsku jest nieco bardziej rzetelna niż tych, którzy wydają ją na podstawie kilku urywków?