Rizzan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1477
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rizzan

 1. Po tym jak wykreowali Hana Solo w EP VII straciłem cały podziw dla tej postaci. Syn przechodzi na ciemną stronę mocy a ten co robi? Zostawia żonę i wraca do szmuglowania. Łał. A potem jeszcze twórcy filmu w tak denny sposób go zabijają.
 2. O, pamiętam jak zagrywałem się w podstawówce w jedynkę :D. Nawet nie wiedziałem, że trójka wyszła, a tu już zapowiedź pierwszego DLC.
 3. Rizzan

  Kinowy zwiastun nowego Call of Duty

  Aż dziwne, że im się chce tyle starać przy grze dołączanej do CoD 4 Modern Warfare Remastered.
 4. Jeśli ktoś jest modderem to i tak nie ponaciesza się remasterem bo nie ma na tą wersję SKSE bez którego większość najważniejszych modów nie działa.
 5. Zakupie dopiero jeśli będą na tą konsolę wychodzić główne gry z serii Pokemon. Do tego czasu nie jestem zainteresowany.
 6. Rizzan

  Overwatch z 20 milionami graczy

  Arhoz, to samo można powiedzieć o grach MOBA.
 7. Ah, jak dobrze, że nic nie ma dla mnie. Więcej czasu na WoWa i FO4 ^^.
 8. O, widzę, że polaczki cebulaczki narzekają na coś o czym nie mają pojęcia :D. We wszystkich trailerach do DLC w DS2 i Bloodborne byli pokazani bossowie z "podstawek". W tym przypadku ma to znaczenie, gdyż wszystkie zaprezentowane postaci są ze sobą spokrewnione :)
 9. Rizzan

  Tak wygląda pecetowy Tekken 7 w 4K

  Ja sobie odpuszczę chyba nowego Tekkena. Po zagraniu w Dead or Alive 5 mam wrażenie, że wszystkie pozostałe fightery w 3D są strasznie powolne.
 10. Niestety nie liczyłbym na jakąś dostawę nowych gier z DSa. Ale pewnie w przyszłym roku albo w Q2 2018 doczekamy się remake''ów wersji Diamond/Pearl.
 11. Warto dodać, że komputerowe wydanie The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition będzie kompatybilne ze starymi save''ami i zostanie udostępnione posiadaczom wersji pecetowej The Elder Scrolls: Skyrim ze wszystkimi dodatkami (lub edycji Legendary) Ta tylko, że 90% graczy gra z modami, które w większości przypadków wymagają SKSE. A zrobienie tego zajmie pare tygodni/miesięcy.
 12. "Słaba gra", w którą gra dwa razy więcej osób niż w Wiedźmina 3 według Steama :)
 13. Czyli NX wyjdzie pewnie koło wiosny, bo Pokemony wydawane są jesienią.
 14. Rizzan

  Niantic tłumaczy się fanom Pokemon Go

  Po raz kolejny gram.pl piszecie, że łapki nie działają od kilku dni. Jednakże nie działają one przynajmniej od premiery w Polsce.
 15. Mogliby wziąć przykład z Blizzarda i używać reddita do kontaktu z graczami.
 16. Ja raczej kupię nową konsolę Nintendo gdy wyjdą na nie nowe Pokemony, Shin Megami Tensei lub Etrian Odyssey.
 17. Clickbaitowy tytuł, który brzmi jakby przez cały okres członkostwa nie mogli grać w Pokemon Go.
 18. Dziwne, że aż tak chce im się wysilać dla gry dodawanej do Modern Warfare.
 19. Dziwne, że aż tak chce im się wysilać dla gry dodawanej do Modern Warfare.
 20. Rizzan

  Pokemon Go czekają zmiany

  "Jeśli macie przerwę w bieganiu pomiędzy jednym punktem, drugim, by złapać kolejnego Pokemona" Najpierw Nintendo musiałoby umożliwić ściąganie tej gry na Androida w Europie.
 21. News spóźniony przynajmniej o tydzień :P
 22. Pytanie tylko ilu z tych recenzentów było fanami Megamana? Bo wydaje mi się, że to właśnie miłośnicy tej serii byli głównym targetem Mighty No. 9.
 23. Na allegro chodzi po 94zł, co nie zmienia faktu, że i tak dużo.