Paaavlo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  415
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Paaavlo

 • Ranga
  Delegat
 1. > Hej koledzy, a jak ja wyślę 3tys kapsli do Activision w zamian za Call Of Duty Black > Ops 3 to jest szansa na pozytywny finał transakcji? :D Zdaje mi się, że sporo ludzi nie kojarzy, że kapsle są walutą w Falloutach..
 2. Paaavlo

  Fallout 4 wzorowany na GTA V

  > Ale w GTA V nie ma nieśmiertelnych postaci (pies bohatera) i niewidzialnych ścian z komunikatem > "Nie możesz iść dalej!". Może w GTAV nie można wylecieć za daleko za wyspę, ale rozwiązali > to w mądry sposób jak kończące się paliwo plus rekiny. > > Żeby nie było, "gra nie wyszła i gadasz głupoty", przecież to Bethesda, skoro w Oblivionie, > w "trójce" oraz w Skyrimie mieliśmy takie komunikaty, to dlaczego i w "czwórce" ich nie > będzie? > > Owszem, jak zabijemy naszego ziomka w grze R* to wyląduje on w szpitalu (plus płacimy > karę za jego leczenie), ale definitywnie to kupuje niż "postać straciła przytomność!". Ma to aż tak kolosalne znaczenie? Jej.. może przemyślę pre-order.
 3. > Czyli już wszystko wiem, "Failout3 powtórka z rozrywki". Proszę niech T. Howard potwierdzi > mi jeszcze informacje o niewidzialnych ścianach z komunikatem "Nie możesz iść dalej!" > i będę w niebie! https://www.youtube.com/watch?v=XnbV0B89zwM ?
 4. > "Jak to Killer is dead?!" (o_O) Jak to zdechł?
 5. "Kanadyjka"? Jeden z tysięcy meczy, jedna z miliona wiadomości, kilka sekund. Naprawdę? Dziwne.
 6. OT: Czy moglibyście skończyć z tą manierą dodawania pytajnika do zdania oznajmującego? Onet..
 7. Napisałbym komentarz o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem, czyli o napisaniu komentarza o najbardziej szalonej rzeczy jaką zrobiłem, czyli o... ;)
 8. http://pl.wikipedia.org/wiki/Autobus_szkolny nowy? Nie...
 9. btw.: co znaczy "soczyste" 10/10? Czepiam się? Tak, bo w moim mniemaniu to już jest przesada. Soczyste uderzenie, soczysta ocena, soczysty sok? Co dalej?
 10. Fajna sprawa. Powiew normalności w branży gier. Może lekko przesadzam, ale... Mam nadzieję, że poza vertigo dodadzą (oficjalnie) prodigy, cbble i assault.
 11. Jestem jak najbardziej za uproszczeniem multi w CoDie, bo to co się działo w ostatnich częściach to jeden wielki chaos. Jeśli nowa część miałaby przypominać CoD4, pod każdym względem, to pewnie bym ją kupił... Ale nie ma się co oszukiwać.
 12. Dawniej F2P byłoby po prostu sklasyfikowane jako freeware, choć wiem - to coś innego. W każdym razie te wszystkie angielskie zlepki wyrazowe mogą być trochę mylące (logicznie, jeśli coś jest B2P jest jednocześnie P2P, bo przecież kupując płacisz). Trochę się czepiam, trochę nie mam czego, ale na pewno lepiej byłoby gdybyśmy w Polsce posługiwali się polskimi określeniami.
 13. Gra ma potencjał, ale raczej nie do detronizacji Minecrafta - to zupełnie inny rodzaj rozgrywki, sądząc po zwiastunie. Styl graficzny też raczej taki nijaki, choć to się może zmienić. W każdym razie Minecraft to coś więcej niż tylko sandbox dla klockowatych inżynierów (nie mogłem znaleźć przymiotnika ;)).