Marko_Pele

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2054
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marko_Pele

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Marko_Pele

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Rozumiem, dlatego chętnie posłucham opinii, gdzie według ciebie (oprócz oczywiście forum gram.pl) mogę poszukać takich kolekcjonerów, którym mógłbym przekazać swój egzemplarz? Podpowiedzi mile widziane
 2. Marko_Pele

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Witajcie. Posiadam w swoich zbiorach limitowaną Edycję Kolekcjonerską pierwszego Wiedźmina na PC z unikatowym numerem 0620. Chciałbym zapytać gdzie według was jest najlepsze miejsce, żeby zrobić resell tego produktu i jaka jest orientacyjna cena na rynku tego ekzemplarza kolekcjonerskiego?
 3. Marko_Pele

  Laptop gamingowy

  Cześć Polećcie laptopa nadającego się do grania i pracy w granicach 3500-do 3800 max. Myślałem o: Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBN (80WK01AYPB) i5-7300HQ 4GB 1000GB GTX1050 W10
 4. Marko_Pele

  Pokemon Go ze stworkami z czwartej generacji

  Cześć. Gdzie znajdę jakieś osoby zainteresowane "przejęciem" mojego konta (Przestałem grać) w pokemon go?
 5. Wynika z kontekstu. Nie czytamy wyrywkowo, tylko cały post. Wlaściwie same ogólniki z twojej strony, zero konkretów. Marna to dyskusja, wiec może zostańmy przy swoich przekonaniach. Nie mniej jednak uważam, że "pitolenie" - czyli rozmowa na tematy społeczne jest potrzebna, żeby podnieść świadomość. Podział jest dobry, ale jeśli wykształcił sie naturalnie, a nie został wykreowany sztucznie. Pozdrawiam.
 6. Napisałem to z perspektywy osoby, która zdaje sobie sprawę z tego, że najpopularniejsze media są w rękach obcego kapitału, więc jak sie domyślasz treści są na swój sposób kreowane. Polityczne macki sięgają niestety i tutaj. Cieżko mi się w obec tego odnieść to specyficznych odpowiedzi paru osób, w tym ciebie. Szczerze to są niuanse i takie celebrowanie porażek, jakie ma miejsce nie jest dobre dla społeczeństwa, ponieważ je dzieli.
 7. Oto w jaki sposób promuje się nacjonalizm w ''''polskich mediach''''. Wczorajszy mecz Niemieckiej reprezentacji piłkarskiej został zgodnie przemilczany w najważniejszych portalach informacyjnych rodzimego internetu. Trzeba odnotować, że co prawda był to mecz towarzyski, ale sam fakt, że nasi sąsiedzi również odnoszą porażki powinien być wyraźnie komunikowany. Gdy nasi sportowcy przegrywają najważniejsze roi się od nagłówków nagannie piętnujących wszystko dookoła. Co z naszą dumą narodową, ktoś nam ją celowo odbiera?
 8. Marko_Pele

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Który z was jest praktykiem, a który teoretykiem? To pierwsze i zarazem ostatnie pytanie z mojej strony. :D
 9. Mnie to cieszy, szczególnie, że akcje CDP RED mocno zyskują na wartości od pewnego czasu ;)
 10. Dziwi mnie całkowity brak Diablo w pierwszej kategorii, czyli PC. A co to w ogóle robi na piątej pozycji ''''Farming Simulator 2013''''?
 11. Jestem w szoku. Po tak długim czasie abstynencji growej, człowiek zaczyna się zastanawiać, jak ulubiona seria może daleko zajść Ciagle się rozwijać.... I w jakim kierunku?... ten kierunek mi bardzo odpowiada swoją drogą. Taki Bloodmoon, tylko z nową graficzką. Chociaż fakt, że będzie można dosiąść smoka, wywołuje u mnie szeroki uśmiech. :D http://www.rpgfan.com/reviews/bloodmoon/bloodmoon-3b.jpg
 12. Marko_Pele

  WOODSTOCK

  Pytałem o to rok temu :)
 13. Bazuje na recenzji. Nie pokrywa się z prawdą?
 14. Hmm... "spusty" to dla mnie praktycznie najważniejsze przyciski na kontrolerze, po D-padzie rzecz jasna. Szczerze powiedziawszy, nie chce zabijać optymizmu wielu kupujących, ale przyjemność z grania spada praktycznie o połowę w luźnym szacunku mojej skromnej osoby. Moje pobożne życzenie na przyszłość - chciałbym móc kiedyś zagrać na padzie wręcz idealnym :)
 15. Nie wiem kto wymyślił nagłówek, ale nie brzmi to według mnie zbyt dobrze.