Lisuu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  178
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lisuu

 1. Lisuu

  Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

  Ee... no nie wiem czy tak by wypadało, wątpie w taki przebieg wydarzeń. Nie wiem czy jest czy nie, ale pytam się kiedy będzie. Chyba że coś konfigurują. No ale na forum jest takie coś to w sklepie też by mogło być. Ale to tylko sugestia
 2. Lisuu

  Dziś startuje nowy sklep gram.pl!

  Dlaczego w dziale "Używki" jest jeszcze stary wygląd ? Pytam się też kiedy zostanie wstawiony link do Gadżety na głównej ? Chciałbym też zaproponować zmiane stylu jak na forum, bo nie każdej osobie może odpowiadać ten tzw. "mleczny"
 3. Lisuu

  Poszukujemy koszykarzy!

  Głupi ma zawsze szczęście, ja od dawna nie wchodziłem na gram.pl i od razu "złowiłem" 10 wPLN :>, nic nawet nie wiedziałem.
 4. Lisuu

  Maniacy pilnie poszukiwani!

  O ile jeszcze nie jest za późno to możesz pomóc przy stronie homm5.gram.pl , zgloś się na e-mail''a mojego : lisu@tawerna.kom.pl
 5. Lisuu

  Chuck Norris

  Oj ludzie nie wiem jak wam się to jeszcze nie znudziło :P
 6. Lisuu

  Macie dość konkursów? No to jeszcze jeden!

  Buee... Ja się wstydze, napisze mail''a wy mnie wyśmiejecie. Ja będe żył w niecierpliwości. Potem powstanie przypięty dział "Nieudane hasła reklamowe" i moje tam będzie. Jeszcze nie wiem o co stawka :P
 7. Lisuu

  Maniacy pilnie poszukiwani!

  Ja znam osobe która by mogła pomóc przy stronie o SpellForce ;)
 8. Lisuu

  Maniacy pilnie poszukiwani!

  Jak chcesz to napisz bo brakuje nam co nieco :>
 9. Lisuu

  Czyżby jednak Diablo III?

  No ja wole poczekać żeby nie było. A RPG w 3D nie mają jak to ktoś napisał na tym forum "klimatu". Tak to prawda. No ale Blizzard coś pewnie wykombinuje i nie będzie to coś na miare DS2.
 10. A już nie wiem o co chodzi, ale życze ci szczęścia.
 11. Lisuu

  Chuck Norris

  Mnie się podobało jak do "Szkła Kontaktowego" (program na TVN 24 ) wysyłali komentarze i było np. " Nawet Chuck Norris nie rozumie polskiej sceny politycznej" . Jak nie patrzeć próbowałem naśladować Chuck''a w KzP . Teraz mnie noga boli i chodzić nie moge a na dodatek mam dziwny ślad buta na nodze. Nie zdziwcie się gdy nagle zamiast tego topica będzie ślad BUTA ! O tak ! Wielki ślad buta z napisem "Chuck Norris". Strzeżcie się ! Bowiem nie wiecie kiedy nadejdzie koniec !
 12. Lisuu

  Epuls - Czy ktoś o tym słyszał?

  Ja słyszałem o ePlusie - zestawie emotikon zrobionych przez Benassiego . A na epulsie miałem konto dwie godziny ale usunąłem bo głupie to.
 13. Ale ja nie mam klucza do Diablo 2. Szczerze to nie mam tej gry jeszcze , dopiero planuje zamówić.
 14. >Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu ale niestety juz dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - ( to nie jest cd-key ) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami . > Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo wdzieczny . Eee... Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej ktoś może napisać w twoim imieniu.
 15. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Nareszcie rozwaliłem Parise xD teraz tylko znaleźć Mook i zabić gościa dla Edwina.
 16. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Ah.. Dzięki, nawet twój podpis podpowiada by tak czynić (przynajmniej podobne znaczenie). Chyba jednak wróce do Ruin Świątyni.
 17. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Ale teraz mam taki skład : - Lisu - Valygar - Korgan - Jan - Viconia i tyle... A tak a pro po to robie misje dla Arana i nagle zjawia mi się Parisa. Jak ją zniszczyć ? Bo normalne ataki bardzo mało jej zabierają życia a gdy ma Średnie Obrażenia to już 3 z drużyny mi nie żyje.
 18. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Hm... Skład został nieco zmodyfikowany. Pozostaje mi znaleźć Edwina i będzie 6 osób. Bo teraz robie questa z Janem i on narazie odszedł więc mam 4 osoby a Minsc i Jaheira zostali spetryfikowani.
 19. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Hmm... nie robiłem dla niego misji , bo wykonuje aktualnie sprawe Wichrowych Włóczni. Po wykonaniu tego na pewno tam pójde. Co do wywalenia Lisu. Nie wywale go bo to najlepsza postać i bez niej gra nie była by taką jaka jest. Wszyscy by się pozabijali gdybym odszedł (ze smutku).
 20. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Moja drużyna uległa zmianie... Ciesze się jednak że wszyscy mi chcą pomóc :) Teraz mam tak : - Lisu - Minsc - Jaheira - Jan - Valygar - Viconia Widze że piszecie o Edwinie jakimś, jestem dopiero w 2 rozdziale, i jak wspomniałem gram od nie dawna, gdzie go można znaleźć ?
 21. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Klasa ma to Mag , zwykły Mag . A co do wywalenia to z obydwoma postaciami mam questa więc nie wiem czy teraz czy po wykonaniu. A jak już to kogo ? P.S Jan to ten Gnom ?
 22. Lisuu

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Witam ! Mam do was pytanie ! Jakie postacie byście mi radzili mieć w drużynie ( nas stan 2 rozdziału ) i nie zapominając że Yoshimo i Anomen nie żyją , oraz że teraz mam w drużynie : - Mnie czyli Lisu - Minsc - Jaheira - Aeria (moge się pomylić lekko z imieniem) - Korgan Dlatego jeśli możecie to doradźcie mi czy brać sobie mrocznego elfa którego chcą spalić, czy też gnoma lub kogoś innego kogo jeszcze nie znalazłem w całym Amn. Z góry dzięki
 23. Może zrobimy ankiete na stronie jaka nazwa... :P
 24. A ja nawet nie wiem czego mam to przypięte :|