General_Odyn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1496
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O General_Odyn

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. General_Odyn

  LOL - League of Legends

  Widywałem gry, w którym TF jako adc sam wygrywał wszystko. Widziałem raz nawet ad Sone, ale to mimo wszystko na topie, co nie zmieniało faktu, że miażdżyła. Jeśli z kogoś można zrobić adc ze względu na kit, choć nie był planowany jako adc, to działa tu bardzo fajnie zasada: jak się uprzesz, to też zrobisz.
 2. General_Odyn

  Grupa gram.pl w STEAM

  Jak coś dają za darmo, to ja też proszę :D http://steamcommunity.com/profiles/76561198050291023
 3. General_Odyn

  Najlepszy browar

  Dla mnie Żywiec, Heineken, Łomża (zwykła, niepasteryzowana, miodowa, podkapslowa), Perła Mocna, Faxe, Żubr Ciemnozłoty, Książęce Ciemne. Mógłbym wymieniać dalej, ale te są moim zdaniem najlepsze, w zależności od okazji :).
 4. Moi rodzice niż raczej już nie mówią na temat tego, że kupuję gry, chyba głównie dlatego, że kupię 2-3 do roku, zresztą z okazji tego, że dostałem zastrzyk gotówki i zbliża się jakaś okazja (urodziny, święta). Pamiętam jedynie dwie sytuacje, w których moja kochana mamusia sceptycznie podchodziła do zakupu gier: przedpremierowy WH40K: DoW: Soulstorm (coś w stylu "Przecież masz już podobne gry, po co Ci następna taka?") i Kolekcja Wszechczasów Heroes of Might & Magic, zresztą tańsza wtedy o jakieś 100 złotych, ale mimo wszystko: "Co? 200 złotych za grę? Jakbyś nie miał na co pieniędzy wydawać". No cóż, pewnie i tak mówiła to z troski o mnie, ale cóż, każdy czasem musi pogiercować za jakiś pieniądz.
 5. General_Odyn

  LucasArts - wspomnienie

  Ech, LA będę wspominać za Jedi Academy, która była moją pierwszą grą sieciową, w którą grałem, że tak to ujmę, "na serio". Dobrze wspominam też Dark Forces, która była chyba pierwszą grą z uniwersum Star Wars, w którą grałem. No i Galactic Battlegrounds, spodobała mi się idea Age of Empires w świecie Vadera i spółki. No nic, panowie, czapki z głów i kufle w górę dla upamiętnienia Lucas Arts!
 6. Pamiętam dwójkę, jedna z tych gier, do których mam taki dziwny sentyment. I ten paralizator w tuszu do rzęs. I, o ile dobrze kojarzę, zabójczy banan? A ostatnio nawet o No One Lives Forever tak sobie myślałem, może warto sobie przypomnieć co nieco? Chętnie bym zobaczył kontynuację, ale jednak chyba nie ma co na to liczyć, a szkoda.
 7. General_Odyn

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  Ale urwało mi ręce i trochę trudno z tym wszystkim. Mam ochotę na zimne piwko...
 8. General_Odyn

  Masz czy nie masz?

  Nie mam, tyle przegrać :(. Czy masz homara, z którym możesz założyć plantację betonu, a jeśli nie zapłaci ktoś Tobie czynszu, to ów rzeczony homar przyjdzie, utnie mu ręce szczypcami i będzie się śmiał jak zbir?
 9. General_Odyn

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  Budyń, bo nie wiem nawet, co to jest to drugie Sierp czy młot?
 10. General_Odyn

  Ile gierek znasz? zabawa

  You Are Empty - Yeti Sports
 11. General_Odyn

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Oprawić go w ramkę dla potomnych. Będziesz o nim legendy wnukom opowiadał.
 12. General_Odyn

  Gry Wiecznie Żywe

  HoM&M I, II, III Warcraft III Diablo II Starcraft Quake III GTA III, VC Pierwsze dwa Doomy
 13. General_Odyn

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  Slaverox Stefan lubiący antyfeministyczne vampiry ewentualnie rockujące osmańskie xenomorfy
 14. General_Odyn

  Ile gierek znasz? zabawa

  Sims --> Street Racing Syndicate
 15. General_Odyn

  Masz czy nie masz?

  Mam Masz Ibaneza MTM1?