grzegrz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  312
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O grzegrz

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Dzięki za recenzję! Mój egzemplarz już leży od kilku dni i czeka na swoją kolej. Mam nadzieję, żę się nie zawiodę - to mój powrót do Fire Emblem po dłuższym czasie.
 2. Z tego co wiem gry z kartdridża nie będę musiały być instalowane na konsoli, zupełnie jak w przypadku 3DSa. Wygląda na to, że domyślnym sposobem dystrybucji gier na Switcha zostają nośniki fizyczne.
 3. grzegrz

  Bloodborne - recenzja

  Z recenzji: Czemu, drogi recenzencie, spoilerujesz?
 4. Dostaliście wpis na białą listę. Pozdro!
 5. > Ja chce next genowe Borderlands 3 w które z kumplem zagramy na PC. Tego bym się nie spodziewał z powodu sterowania - mysz jest szybsza niż analog, gracz z padem byłby, no cóż, słabszy w tej konfiguracji.
 6. grzegrz

  Obcy: Izolacja - już graliśmy

  Kupiłem właśnie Radeona i mam do wyboru dwie gry z Never Settle Forever. Chyba jedną z nich będzie ta gra.
 7. > Runaway cały czas w cenie 19,90 zł... Dlaczego w promocji nie ma Jacka Orlando? I kiedy > promo faktycznie będzie działać? Może i nie ma Jacka Orlando w promocji, ale przecież kosztuje tylko 7,90 ;-)
 8. Zmiana płci bohatera z powodów estetycznych, serio? Nie poświęcaliście uwagi na znalezienie mężczyzny, gdy głównym bohaterem gry jest mężczyzna? Zdaję sobie sprawę, że jest mniej modeli niż modelek, ale nie wierzę, że nie można było szybko znaleźć jakiegoś fotogenicznego gościa... No i może trzeba było jeszcze ubrać modelkę bardziej ... letnio, z tych samych pobudek, żeby się milej patrzyło? Jak płeć inna to przecież i płaszcz można zdjąć. Pomysł na promocję fajny, zdjęcia też spoko, ale jak dla mnie to pomyłka i niewątpliwa uroda modelki tego nie zmieni!
 9. > Jak sprzedać znowu to samo. W sumie z drugą częścią wyszło to tutaj też może. > Przecież druga część była dużo lepsza!
 10. > Oby to był Borderlands 3. Ostatnio mówili na Tweeter, że nie pracują nad trzecimi bordami
 11. > @Sad_Statue jprdl... Firmy nie płacą byle idiocie za ''''wróżenie'''', taki człowiek > musi znać rynek od podstawki. Zgadzam się z tobą, aczkolwiek... mówi się "znać od podszewki", nie "znać od podstawki" :-)
 12. grzegrz

  Myślenie życzeniowe: Reksiu wróć!!!

  Nie chciałbym, żeby to było potraktowane jako reklama, ale aktualnie można w jednym ze sklepów z dystrybucją cyfrową znaleźć pakiet gier z Reksiem za 30zł!
 13. Chciałbym zobaczyć drugą część tej gry w odświeżonej wersji na PC. Pierwsza część ładnie działa na DOSBoksie, ale druga część mi się zawsze wywala na Windows 7. Sądząc po screenach ten port na mobilne jest jakiś przesłodzony.
 14. grzegrz

  Myślenie życzeniowe: Reksiu wróć!!!

  Namówił mnie Pan swoimi emocjami. Kupię grę Młodszemu - a sam też pogram :-)