Kellutek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  511
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kellutek

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Mam pewien problem , mianowicie komputer restartuje mi się gdy wejdę do wowa (na obrazie logowania) i nie mam pojęcia co jest przyczyną. Już próbowałem naprawiać , i za każdym razem ściąga jakiś plik na końcu , potem go instaluje , odpalam wowa i reset , znowu naprawiłem , ściągnął plik , zainstalował , odpaliłem i reset ;/ ? Skanowałem komputer - nie mam wirusa ; mam najnowsze sterowniki karty graficznej ; podkreślę że stało się to dziś - wczoraj wszystko działało dobrze. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?
 2. Kellutek

  Battlefield: Bad Company 2

  Czyli skąd będzie można pobrać , na oficjalnej stronie , lub coś ?
 3. Kellutek

  Battlefield: Bad Company 2

  No ale nie dziwiłbym się gdym nie miał napisane zupełnie nic, a było tam : ''''pobierz klucz'''' , ale jutro zadzwonię i zapytam się o co chodzi.
 4. Kellutek

  Battlefield: Bad Company 2

  No ja zamówiłem 23go , i klucz miałem w takim razie dostępny skoro mogłem kliknąć na link (a nie zrobiłem tego bo wiedziałem że beta wychodzi 28go stycznia , a byłem przekonany że pobiorę sobie dopiero wtedy ''''mój'''' klucz)
 5. Kellutek

  Battlefield: Bad Company 2

  Mam pewien problem. Zamówiłem sobie pre-order , no i w zamówieniu miałem pobierz klucz. Myślę sobie super ! Dziś wchodzę na konto a link który mogłem kliknąć zniknął. Widziałem tu 2 lub 3 posty temu że klucze otrzymuje się po zapłaceniu kartą lub przelewem. Ja zamówiłem za pobraniem - ale teraz moje pytanko - czy po kliknięciu w ten link miałbym obowiązek wysłania pieniędzy , czy też brzydko mówiąc zostałem zrobiony w bambuko i mój klucz został oddany komu innemu, gdyż z niego nie skorzystałem ?
 6. Kellutek

  Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

  Mistic napisa3 : Widze, ?e nie tylko ja wpad3em na pomys3 z multikontami. :] Có?, ja przynajmniej wybra3em innego kandydata, który i tak z moją pomocą przegrywa. A wiec skoro powstają takie multikonta , to stwierdzam ze jest to bardzo nieuczciwe w stosunku do wszystkich , nie tylko kandydatów. Jezeli taka sytuacja zaistniala trzeba to rozwiązac , gdyz takie przewinienia nie mogą pozostac bez konsekwencji .
 7. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Rozumiem ;) Czyli jesteś w tejże gildii i grasz na fury ? Będę kupował Age of Conan myślę że w przeciągu tygodnia lub dwóch i chciałem zapytać o sam serwer - czy da się tam że tak to ujmę przeżyć ? Zamierzam grać rangerem i chodzi o to czy muszę obawiać się częstego gankowania itp. Czy może też dzięki temu łatwiej znaleźć jest ludzi do party (aby było bezpieczniej) ? Dotychczas grałem w wowa na serverze pve a aoc to zupełnie co innego i w dodatku chcę wybrać pvp.
 8. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Dokładnie ;) Możesz mi przybliżyć ten temat ?
 9. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Ale spokojnie , tak usłyszałem od kolegi dlatego też się pytam na forum czy informacja ta jest prawdziwa ;)
 10. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Mam pytanko : czy na serwerze EU Fury pvp jest gilda sponsorowana przez cdp i gram.pl czy dotyczy to polskiego serwera ?
 11. Kellutek

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Ponowię swoje drugie pytanie , czy istnieje duży przeskok trudności pomiędzy średnim a dużym , bo o ile pamiętam nie jest to wyważone .
 12. Kellutek

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Mam pytanko , czy jeżeli upłynie założone ponad 200 tur w długiej kampanii , to gra się nagle skończy ? czy będzie trwała dalej i skończę gdy mi odpowiada ? I drugie pytanie - czy jest dużo przeskok pomiędzy średnim a dużym poziomem trudności ?
 13. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Dzięki wielkie za pomoc ;)))
 14. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Nie wiem , może ja po prostu źle szukam ale gdy wpisuję w wyszukiwarce sklepu wyskakują tylko pre paidy oraz polska wersja gry więc dlatego pytam czy wersję EU będzie można jeszcze otrzymać.
 15. Kellutek

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Hm czy wiecie może czy będzie się dało otrzymać jeszcze w sklepie gramu wersję EU lub do kogo zwrócić się w tej sprawie ?