Kartel

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  304
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kartel

 • Ranga
  Przodownik
 1. Kartel

  Microsoft banuje na tysiące lat

  Właśnie w tym śek, że halo na pudle wychodzi bodajże 26 września, widać mieli pomysł aby grać około 3 tygodnia przed premierą na necie, ah te "preordery"
 2. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  Witam! Mam prośbę o podanie jakiegoś builda dla 55hp Monka do duo UW, od razu jakbym mógł to prosiłbym o podanie rozdzielenia atrybutów + runek, broni, oraz armora dla takiego monka.
 3. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  Soz, że tak post prawie jeden pod drugim, ale wracając do tego wyżej wymienionego SSa, jaką broń polecacie, wand + offhand, czy staff i może od razu jakieś konkrety (nazwa czy co powinien zawierać). I jeszcze ostanie pytanie po ile chodzi The Mindclouder (Chmuromyślarz).
 4. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  Siema Miałbym pytanie co do SSa do farmienia oczywiście. W takim razie jak porozdzielać sobie punkty atrybutów na taki build: 1. Spiteful Spirit 2. Arcane Echo 3. Reckless Haste 4. Parasitic Bond 5. Spirit of Failure 6. Price of Failure 7. Insidious Parasite 8. Resurrection Signet No, a kolejna sprawa to jaką polecacie zbroję dla tegoż SSa, oczywiście robioną w Droks.
 5. Spodziewałem się odmowy, no ale cóż chciałem spróbować ;] W takim razie mógłby mi ktoś przedstawić warunki, które muszę spełniać, aby dojść do gildii.
 6. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  Mhmm naprawdę trudno dostrzec napis najważniejsze z linków, a następnie pogrubionymi literami linki do FAQ FAQ http://guildwars.pl/?art=126 Faq Nightfall: http://guildwars.gram.pl/index.php?act=article&id=20 Faq Factions: http://guildwars.gram.pl/index.php?act=article&id=24
 7. Siema! CHętnie dojdę do waszej gildii, kończę już grę (Prophercies), zamierzam w najbliższym czasie kupić Factions, posiadam narazie dwie postacie: Blood Necro/ Fire Elementalista 18lvl Mesmer/ Fire Elementalista 16lvl Gram w grę dopiero kilka dni, szybko się uczę, no i poprostu chciałbym wspomóc waszą gildię ;]
 8. Kartel

  Kościół i nie tylko...

  Powiem Ci, że jesteś świetny, uważasz, że teraz specjalnie dal ciebie przetrząsnę cały internet, książki i inne media. Nie mów mi, że takie słowa padały tylko wieki temu, wiem jakie są wypowiedzi księży typu: "Szatan chce osiągnąć swój cel, przez spowodowanie untraty wiary u człowieka, przez to, człowiek nie wierzy ani w boga, ani w szatana." "Ci którzy utracili, łaskę wiary, zbłądzili, nigdy mogą już nie powrócić na właściwą ścieżkę." I tak dalej... Wybacz, że Ci nie znajdę dokładnych cytatów, ale nie mam czasu na szukanie głupich słów, tylko żeby komukolwiek udowodnić. I nie mów tylko, że nigdzie tutaj wprost nie pisze o tym, że brak wiary jest zły, ale chyba nikt tutaj nie jest dzieckiem i widzi przenośnie.
 9. Kartel

  Kościół i nie tylko...

  Wracając do pytania, kiedy kościół stwierdził, że ateiści są źli, można by powiedzieć, że cały czas to mówi, ponieważ cały czas mówi, że nie postępują zgodnie z ich wiarą, czyli pośrednio są źli. Katolicy uważają, że aborcja jest zła, a więc pokazywanie, że niektórzy ateiści są za tym to praktycznie to samo jakby wprost powiedzieć, że są źli. To wygląda mniej więcej tak, powiem, że złodzieje są źli i gdy zacznę kogoś wytykać mówiąc, że jest złodziejem, to nie powiem wprost, że jest zły, ale każdy słysząc moją poprzednią wypowiedź będzie to wiedział. A poza tym to wiem jak księża są nietolerancyjni, czy nie doinformowani, po niektórych rozmowach z nimi. Mogłem się dowiedzieć między innymi, że sataniści są źli bo tak i napewno plują na chodniki. O ateistach się dowiedziałem, że coś słyszał i że napewno istnieją, ale nic więcej.
 10. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  no dzieki tylko gdzie dokładnie w mieście, za miastem, i kto je trzyma ;]
 11. Kartel

  Guild Wars - Temat ogólny

  Siema! Mam pytanko dotyczące questów xP, a mianowicie: mam zadania w Lions Arch: znaleźć termity (dla Grentha) znaleźć 2 magiczne egielki (dla Dwaynny) mógłby ktoś pomóc troszek chociaż ;]
 12. Kartel

  Kościół i nie tylko...

  Przepraszam że piszę drugiego posta pod sobą, ale tak jakoś wyszło, że za wcześniej tamtego wysłałem. Co do aborcji i eutanazji, wydaje mi się, że ludzie powinni mieć do tego prawo, gdyż nie wydaje mi się żeby pewna grupa społeczna miała decydować o reszcie, tzn. według katolików eutanazja i aborcja jest grzechem, ale to nie znaczy, że wszyscy mają tak uważać i się do tego stosować.
 13. Kartel

  Kościół i nie tylko...

  Tak trochę od tematu odbiegnę, ale powiedźcie czy was to nie wkurza, ja np. jestem ateistą, no i po za tym jestem w pewnym stopniu liberałem, taki arcybiskup może mówić jacy to ateiści są źli, feministki, ale gdybym ja w mediach stwierdził że katolicy są źli, to by było wielkie halo, bo jak można obrażać ich.
 14. Kartel

  Chessmaster - temat ogólny

  Hehe a co uważacie o innym świetnym symulatorze szachów czyli... Lego Chess xP oczywiście żartuje, ale pamiętam, że jak byłem mały to się na tym uczyłem grać, no i jeszcze te filmiki przy zbijaniu szachów xP.
 15. Co do tego kontrolera to wydaje mi się, że to nie tak daleka przyszłość, bo w końcu jeśli już osiągnięto wiimote, to wystarczy go dopracować żeby lepiej te ruchy wyłapywał, a następnie tylko więcej czegoś takiego dać. Z resztą to moja opinia, moze jest daleka od prawdy, nie wiem xP