Zero_vi-Phantom

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zero_vi-Phantom

 • Ranga
  Robotnik
 1. Zero_vi-Phantom

  Top 10 największych zabijaków w grach

  Riddick na pierwszym miejscu to tego nie ma wątpliwości, wystarczy obejrzeć film by wiedzieć że Riddick na widok Kratos nawet by nie mrugnął. Bóg wojny jest brutalny ale czasami przypomina bez mózgiego cepa (jak można nie poznać własnej żony i dzieck). A jeśli ktoś nie jest przekonany co do Riddicka do niech obejrzy film wtedy nie będzie miał wątpliwośći.
 2. Hehehehe, umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną.
 3. Więc, PC-ty są o jedną generacje do przodu niż konsole. A Xbox 360 i Playstation 3 hamują rozwój rynku gier pcetowych, ciekawe nie powiem ale patrząc na takie gry jak God of War 3, Uncharted 2 i Gears of War 3 to prównując je (pod względem grafiki) do gry która jest na wyłączność PC czyli Starcrafrt-a II, wolę żeby konsole zawsze były o jedną generacje to tyłu.
 4. Same "przehypowane" produkcje o ile jeszcze Halo ujdzie to Call of duty moim zdaniem nie zasługuje na drugie miejsce . Reszta mniej więcej pasuje no może poza God of war i KillZone które powiny być przynajmiej w pierwszej 20.
 5. Zero_vi-Phantom

  Microsoft: Xbox 360 najlepszy w Sieci

  "Korzystają z Xbox Live by grać albo kontaktować się z przyjaciółmi, rodziną bądź przeciwnikami." Tak "kontaktowanie się z (...) przeciwnikami" jest z pewnością najlepszę pod względem bluzgów.
 6. Zero_vi-Phantom

  Splinter Cell Conviction na 35 godzin?

  "takim układzie firma mogłaby sprzedawać Splinter Cell Conviction nawet za 200 dolarów" 200 dolarów za 35 godzin zanim powiedzą takie pierdoły mogli by zagrać w jakiegoś jRPG tam po 35 godzinach gry to dopiero połowa.
 7. Ee tam, jedna gra wyglądająca gorzej na xbox niż na ps3. Ważne że nie ma różnic w gameplayu.
 8. Zero_vi-Phantom

  Czy wolno krytykować Heavy Rain?

  Skoro sony jest takie pewne Heavy Rain to powini spokojnie przyjąć krytykę i czekać na następne recenzje. Ale jeśli ktoś wystawia ocene 6 a sony od razu wpisuje go na czarną listę to dla mnie jest to wyraźny znak że Heavy Rain jest grą po prostu słabą a sony dobrze o tym wie.
 9. Zero_vi-Phantom

  Najpopularniejsze gry Xbox Live

  Assassin''s Creed II dopiero na piątym miejscu? Cóż jak widać posiadacze xbox nie doceniają naprawdę dobrych gier.
 10. Zero_vi-Phantom

  Sprzedaż AC II niższa przez Modern Warfare 2?

  Assassin''s Creed II wspaniała grafika, długi i świetny gameplay, wciągająca fabuła. Call of Duty: Modern Warfare 2 słabej jakości tekstury, ukrycie brzydkiej grafiki pod szybką akcją, gameplay na około 6 godzin zwalony multi. Tak, wybór pomiędzy tymi dwoma grami jest oczywisty.
 11. Zero_vi-Phantom

  Posiadacze X360 też nie będą się nudzić

  Halo 3: ODST, MagnaCarta 2, Forza Motorsport 3. Nieźle nawet po przeniesienu większości tytułów na początek 2010 jesień tego roku nie będzie źła.
 12. Zero_vi-Phantom

  BlizzCon 09: StarCraft II i płatne mapy

  Wreszcie rynek PC dogania konsole, profesjonalne mapy za odpowiednią cene.