Mauden

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Mauden

 • Ranga
  Robotnik
 1. Nie za bardzo ogarniam... Autor nie powiedział praktycznie nic pozytywnego na temat tej gry, już od tytułu wiemy że gra jest słaba a dalsza treść tylko to potwierdza. A ocena - 7 (?). To by raczej wskazywało, że gra jest conajmniej dobra. Jeżeli chodzi o treść recenzji - nie mam nic do zarzucenia, zgadzam się praktycznie z każdym zarzutem, natomiast przy takiej treści oceną (wg mnie) powinna być max 5.
 2. Mauden

  Rozdajemy klucze do bety Neverwinter!

  Wojownik, zawsze wojownik...
 3. Porażka roku i ocena 6.0 ... ?
 4. Hmm, filmiki z Xboxa a w tytułach mają "Arcania: Gothic IV PlayStation 3 Gameplay".
 5. Mauden

  Jest pierwszy patch do Starcrafta II

  Od przedwczoraj :] Przynajmniej ja ją wtedy ściągałem.
 6. Twórcy gier mogliby sobie przypomnieć o poświęceniu Polaków walczących podczas II Wojny Światowej i poświęcić im chociaż kilka misji (np. krótka kampania dotycząca Powstania Warszawskiego). Ja bym się nie obraził :)
 7. Czeska i węgierska wersja językowa? No wspaniały prezent, nie ma co ;) Zagranicą na pewno nam będą zazdrościć :p Reszta spoko ;)
 8. Mauden

  Titan Quest - demo nie uruchamia sie

  Ja mam taki problem że podczas próby instalacji pojawia mi sie napis że na dysku mam wolnego miejsca np. 10 GB i wymagane jest... 0. Potem zaś komunikat że mam za mało miejsa na dysku :/ Co robić? Mówie o wersji demonstracyjnej.
 9. Ciekawe kiedy ta gra się ukaże. Mówię oczywiście o terminie wzbogaconym o kilka przesunieńć i potknięć i wykopopyrgnięć...
 10. Sorry, wiem że to może zabrzmi dla was głupio ale... jak przeinstalować DirectX ?
 11. Mauden

  POMOCY!!!RIDDICK!!!

  Przypominam że z poprzednimi sterownikami było tak samo... Ale i tak spróbuje. Dziękuję :)