cumulonimbus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O cumulonimbus

 • Ranga
  Obywatel
 1. cumulonimbus

  settlers IV - problem z załadunkiem na prom

  wcale nie bo akurat jestem w 9 misji (o ile pamietam) Dodatku - Trojanie i chodzi oto, żeby do 3 koloni sojuszników wysłać 1 kapłana i 3 dowódców. więc ładuję ich na prom ( i tylko ich!!!) wyładowuję gdzie trzeba i jak chcę znów załadować to wchodzą tylko dowódcy, a kapłan zostaje na lądzie ale jest niewidoczny dla myszki ( nie mogę go załadować, a na promie widzę tylko 3 dowódców).
 2. mam taki problem, że gdy wydaję grupie osadników polecenie wejścia na prom często zdarza mi się, że część osadników wchodzi, a część nie. Co więcej ci którzy pozostali na lądzie są nie do ruszenia, bo po prostu nie mogę ich zaznaczyć myszką. Najczęściej się to zdarza z kapłanami i tragarzami.
 3. wszystko fajnie tylko jeśli na jednej wyspie mam tragarzy, statek transportowy i przystań a druga wyspa jest bezludna to jak mam na niej zbudować przystań?
 4. gram już trochę w settlers IV ale nigdzie nie znalazłem sposobu poruszania statkiem transportowym. jak ktoś wie jak to proszę o pomoc. mam przystań i statek transportowy ale on nie chce płynąć! przez to nie moge wykonac misji:(