SKIL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1046
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez SKIL

 1. Nareszcie będę mógł spać spokojnie.
 2. Beta 16 września, a premiera 28 października. Sweet!
 3. najbardziej denerwującą rzeczą w tym demie ( i jedyną jaką sprawdziłem ), było intro, tudzież trailer którego nie można było pominąć. Efektem tego było skasowanie dema po paru minutach oglądania tego trailera, nie zapoznawszy się z mechaniką gry. po co robić pod górkę graczowi?
 4. Dokładnie. Szykuje się nowy król. Modele samochodów wyglądają nieziemsko...
 5. Moim zdaniem Acti wie kto jest konkurencją i co ma do pokazania, więc myślę samo Activision nie próżnowało. Myślę że dostaniemy 2 genialne produkty i trzeba będzie się zastanowić co jest lepsze.
 6. Dwójka była straszna. Do końca życia będę żałował tej stówy na ten syf...
 7. Japończycy nie mają lekko ostatnimi czasy...
 8. Być może i BF3 pobije graficznie MW3, ale jeśli chodziło by o jakość gameplayu to tu może być ciekawie.
 9. Chodziło ci oczywiście o God of War 3 :)
 10. Też ściągnąłem z ciekawości. Niestety, totalnie do mnie nie trafia Dragon Age... Trza czekać na Skyrim ;)
 11. Tourist Trophy 2? A może DLC do GT5 w postaci motocykli? Kto wie ;)
 12. Gdzie DLC z autami premium? Przydało by się jakieś w końcu...
 13. Niech posiedzą dłużej niż zakładają i dopracują każdą wersje. Mam dość patchowania gier po premierze...
 14. '''' Edycje konsolowe umożliwią grę maksymalnie dwóm ekipom składającym się z 12 zawodników.'''' - Lecz to może ulec zmianie, warto o tym wspomnieć...
 15. Zdzieranie z ludzi kasy czas zacząć, co nie? Ja być może kupię F NY GOTY i po multum patchach za 89zł, wtedy to będzie adekwatna cena do jakości gry.
 16. Ta gra jest nudna jak flaki z olejem. Nie wspomnę o strasznie ituryjącym systemie zapisu gry. Po prostu szkoda waszych joysticków...
 17. A ja wam powiem dlaczego. Wydadzą je oczywiście w DLC za skromną sumkę...
 18. Jak ci cholerni beta testerzy tego nie wyłapali? Dla mnie to jest żenada, takie fagasy odwalać za takie pieniądze...
 19. Żałosne. - Czy coś trzeba tu jeszcze dodawać?
 20. Crysis 2 po polsku, do tego z dubbingiem? Cóż, wydaję mi się że taki Dead Space 2 sprzeda się lepiej niż Crysis w takiej Polsce, a DS2 nie będzie miało nawet polskich napisów... Chętnie zrobiłbym tłumaczenie za połowę ceny, co wy na to EA?:)
 21. Dźwięk towarzyszący zmianie biegów to jakaś kpina... Gdzie w Ferrari by taki dźwięk występował? rozumiem w Lamborghini R4 ( Traktor ) ale nie Ferrari... O ile pamiętam ten sam dźwięk był w pierwszym TDU.
 22. Yamauchi zaznaczył, że do produkcji GT6 mają już wszystko co potrzebne. Cały silnik, mechanika, model fizyki jest gotowy, ew. do poprawek ale główny trzon, kręgosłup jest gotowy. Dlatego Na GT6 nie powinniśmy czekać dłużej niż 2 lata. Wyjdzie Forza 4, porządzi pare miesięcy i na tron znów wzejdzie Gran Turismo .