ko-nik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4628
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ko-nik

 1. A ten masowy exodus jest powiązany bezpośrednio ze zmianami strony wizualnej i funkcjonalnej forum, czy jeszcze jakimiś wydarzeniami?
 2. Cooo tu się stało? Piękne forum, strona jest tak nieintuicyjna jak nigdy. Nie postuje prawie nikt, ale mogę się mylić, bo może nie mogę tylko żadnego nowego posta znaleźć. Co do wcześniej prowadzonej to forumowicz dekady- kNOT. A no i avatary resistance.
 3. ko-nik

  Lekkoatletyka

  Ja z kolei się nie łudzę, że teraz jest inaczej :)
 4. ko-nik

  Lekkoatletyka

  Ja oglądałem, z tym, że nie czytałem dawno forum, więc i odpowiedzi nie dałem :) Czy rekord jest do poprawienia? Bondarenko i Barshim myślę, że mogą się o to pokusić, ten drugi zresztą regularnie przekracza 2.40. Ale na ostatnich MŚ obaj zostali pogodzeni przez Drouina. Z drugiej strony glądając skoki Sotomayora widać to ''coś''. Lekkość, gibkość, coś czego teraz jakby było mniej. A co do MŚ bardzo dobry występ Polskiej kadry, i dobre poglądy na przyszłoroczne Mistrzostwa Olimipskie, brakuje tylko tych solidnych sztafet trenera Lisowskiego.
 5. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  3 kilo z hakiem to spokojnie mogła być woda, zawsze ważysz się o tej samej porze? Żarcie przez ten tydzień było ok, zwłaszcza dzień przed ważeniem? Przed poprzednim ważeniem wypróżniłeś się? Niby pierdoły, ale spadki wody ok. 2 kg po alko to norma, czasami więcej. Nawodnisz się, najesz parę razy i wtedy oceń. A ocena gęstości krwi po jednym to też z lekka bezsens, musisz mieć reprezentatywną próbę, pobranie krwi parę razy, tak żeby wykluczyć, ze przy którymś badaniu byłeś po prostu bardziej odwodniony (chyba że badasz się regularnie, wtedy pardon.)
 6. ko-nik

  Zdjęcia forumowiczów

  No pozdrawiam również, miło zobaczyć, że żyjesz ;) A stare zdjęcia klasyk, w takich momentach cieszę się, że nigdy nic tu nie wrzuciłem
 7. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Nic nie sądzimy, bo to nie ważne. Jedyny ważny parametr drążka to stabilność, jak go dobrze przykręcisz nie będziesz miał żadnych problemów. Nie ma co przepłacać więc znajdź najtańszy z takich i kupuj śmiało.
 8. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tej oczywistości, ale tutaj nakazują płacić jeszcze raz, oprócz podatków narzucając kolejną opłatę (kolejny podatek tylko inaczej nazwany).
 9. Haha, wyborne, Pan Zdrojewski wprowadza opłatę za ''możliwość odbioru'' :D Jestem pod wrażeniem, ciekawe kiedy wprowadzą opłatę za możliwość oddychania, bądź możliwość korzystania z publicznych toalet wszak możemy, a że nie korzystamy bo stan publicznych toalet przypomina stan mediów publicznych- analogia niezwykle trafna. Bardzo dobrze zareagowali na to blogerzy http://prawo.rp.pl/artykul/757645,1079524-Oplata-audiowizualna-za-mozliwosc-czytania-bloga.html
 10. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Byś się zdziwił, trenowałem w jednym klubie z m.in. Tomaszem Majewskim (Warszawski AWF, ja akurat inna dyscyplina) i nie mogli olewać treningu kondycyjnego, bo jednak muszą wykonywać szybkie, dynamiczne ruchy w kole, a na treningach oddają o wiele więcej rzutów niż na zawodach i wykonują też inne treningi, jak elementy dynamiki, gibkości i tak dalej, chociażby do tego, żeby taki trening przetrwać muszą kondycję mieć. Tak tylko słowem wyjaśnienia, zdr.
 11. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  No, ty na przykład chyba, że nie umiesz czytać, pisać, liczyć i myśleć. Jeśli potrafisz to wejdź na jakieś forum specjalistyczne, np KFD, SFD, w odpowiedni dział http://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html i czytaj, licz i będzie dobrze.
 12. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Najzwyklejsze buty amortyzowane pianką EVA badz podobnymi. W porównaniu z Nike, Asics, NB to wypadają biednie technologicznie i do okazyjnego człapania albo kopania grządek w ogródku się nadają, na dłuższą metę, z myślą o czymś co nazywamy treningiem konieczne będą większe nakłady.
 13. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Strzał z cukru i kofeiny, za kilkanaście minut cukier spada i może być tylko gorzej, lepiej już małą kawę.
 14. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Jak smażyć to oliwa, masło klarowane albo nawet smalec. Te wynalazki typu PAM, czyli preparaty do spryskiwania patelni nie mają sensu w normalnym użytkowaniu (chyba, że jesteś zawodowym kulturystą i te kilka gramów tłuszczu zaszkodzi ci w przygotowaniu do zawodów), bo ani to tanie, ani zdrowe, ot czysty marketing, wcisnąć ludziom coś czego nie potrzebują i to za dobrą kasę.
 15. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  A co chcesz wiedzieć kolego? Swego czasu zakupiłem i poćwiczyłem trochę takimi gumami (to był zestaw, dwie takie jak na obrazku i dwie taśmy szerokie na jakies 10cm i długie na, bo ja wiem, 1,50m powiedzmy)eksploatowałem mocno, zastosowanie podpatrzyłem na wszelakich filmach z treningów koszykarzy NBA i zawodników NHL, bo właśnie oni robili z tymi cudami ciekawe rzeczy. Teraz nawet nie wiem jaka to firma, oddałem siostrze, fajna zabawka jak możesz kupić tanio to urozmaicenie bardzo dobre.
 16. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Kolego, na początku nie liczy się plan tylko chęci. Musisz wyjść poruchtać, poprzeplatać bieg marszem żebyś wiedział na czym stoisz i na co Cię stać. A potem pomyśl o planie, taka dobra rada.
 17. Czyli jeszcze prościej, podatek, który forsują na Cyprze jest tylko trochę bardziej inwazyjną formą podatku belki. Ale wiadome było, że kiedyś coś tkaiego się pojawi, a do nas również przyczłapie, bądźmy pewni. To tak samo jak z podatkiem deszczowym, czekam, aż pojawi się podatek suszowy, zapewniam, że niebawem.
 18. Rap Addix to jedyne co ratuje Polski Hip Hop jak na rok 2013, czekam na Epkę, bo coraz bliżej, biorę 50 CDków i tapetuję ścianę.
 19. ko-nik

  gramIRC - zapraszamy!

  Oj sie dzialo, sie siedzialo, łał
 20. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Rozumiem, że występują one wyłącznie w maśle i odstawienie go prowadzi do pogorszenia wzroku w ciągu 20 dni, a w dalszej konsekwencji oślepnięcia.
 21. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  A ja o yeti, muminkach i nessie, słowo przeciw słowu.
 22. Witam Panowie, mam sprawę dość pilną. Mam dokument word i chciałbym ponumerować strony nie od pierwszej tylko od czwartej, ale tak, żeby była ona oznaczona numerem 4. Tak jak w książkach, pierwsze 3 str. bez numerów, a potem od razu 4,5,6 itd. Bo potrafię zrobić tak, żeby jedynka wypadała na czwartej stronie, ale nie potrafię tak, żeby trzech pierwszych numerków nie było, a potem się pojawiły od 4. Pracuję w Office 2007, będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. EDIT: Poradziłem sobie, poczytałem i szybko poznałem odpowiedź ;)
 23. Przecież osoby z rozeznaniem dobrze wiedzą, że oni nic nie liczyli, kit to kit. Jeżeli chodzi o podział rynku no to EA Polska obecnie ma jego większość, Cenega i CDP mają podobny kawałek tortu, ale CDP jeszcze ma dodatkowe wpływy z tytułu dystrybucji filmów.
 24. ko-nik

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Szkodzi, działa niszcząco na świeże mitochondria (ponoć), potęguje zmęczenie, zaburza regenerację, dostarcza pustych kalorii (alkohol jest b. kaloryczny), odwadnia, no i potem kac, który często nie pozwala jeść. Ale umówmy się, jeśli nic nie bierzesz co źle działa z alkoholem, jeśli nie jesteś zawodowcem to raz na jakiś czas nie zaszkodzi, bo czemu miałoby. Jedno piwo niszczące nie będzie, 2 też nie, ale już sześciopak czy pół litra czystej negatywne skutki pewnie wywoła, chociaż wszystko jest dla ludzi, jak się zdarzy to trudno. HumanGhost Kup drążek, 30-50zł to nie jakiś duży wydatek, a zrobisz na nim plecy, barki, łapy, brzuch. DO tego pompki na klatę i jakaś forma przysiadów na nogi i wystarcza to do bycia sprawnym.
 25. ko-nik

  Diablo III - temat ogólny

  Skąd info o cenach?