Temir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  78
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Temir

 • Ranga
  Przodownik
 1. Szkoda, że to taki sam syf jak F3. Szkoda prawdziwych falloutów.
 2. Temir

  Retrogram: Nienarodzone dziecko

  Dokładnie tak. Ja bym jeszcze do tego dodał idiotyczne pomysły w stylu: atomowa katapulta, wybuchające atomowe samochody czy miecze na benzynę. I w taki sposób mamy obraz jak można skopać najlepszą serię CRPG. Ze starego Fallouta zostanie tylko nazwa a na to co robi bethesda szkoda słów. Fallout RIP 1997-2007.
 3. Tak , najlepsze cRPGi jakie powstały to F1 i F2. Po prostu gry genialne i ponadczasowe. Szkoda tylko, że FALLOUT RIP 1997-2007.
 4. Powiem tylko tyle : FALLOUT RIP 1997-2007
 5. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  No masz rację, może to być tylko ''similar style''. Tutaj trzeba poczekać na informacje jak to będzie naprawdę wyglądało. Ale podsumowując to po tych wszystkich informacjach jestem zdecydowanym pesymistą i nie wierze, że bethesda jest w stanie zrobić crpg na miarę fallouta. Wcześniejsze ich rpgi w porównaniu z falloutem były jednak marne. IMHO fallout (i Torment) jest na razie niedoścignionym wzorem w dziedzinie crpg. Moim zdaniem Bethesda celuje bardziej na sprzedaż gry na konsole niestety. Ciekawe jak było z oblivionem, ale zdaje mi się że jednak więcej zarobili na konsolach. Nie jestem zorientowany w konsolach ale czy są na nie jakieś prawdziwe rpg ? A jeszcze co do tego cytatu :) ""shiiiiiiiiiiiiiiittttttttt those dumb motherfuckers they just had to go and fuck it all up and then try to make us feel bad for not agreeing with the unreasonable changes they''ve made I''m going to whipe my ass with every fallout 3 copy I see in any store and I won''t purchase the copy either."" Taak pod tym też się podpisuje w 100 % :)
 6. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  http://www.playlipse.fr/screenaff_15651_755_Fallout-3.html
 7. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Już wyżej padł ten link http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=37018 Porażka ! System dialogów jak w oblivionie ? Gadki w oblivionie trudno nazwać dialogami!! Dla mnie to jest 100 % dowód na to, żeby stwierdzić że Fallout umarł. VATS= real time z pauza, śmiechu warte ! Oddalaną kamerę jakoś mogę zaakceptować. Śmiem twierdzić że ta dyplomacja to będzie jedno wielkie gówno z tego względu że dialogi mają wyglądać jak w oblivionie. Żeby takie pokojowe przechodzenie i dyplomacja były dobrze rozbudowane to muszą być porządnie dialogi ! Dopiero co przeczytałem newsa na NMA i w sumie zły jestem bo IMHO nie ma już żadnej nadziei. Sam przyznałeś że ten system jest do bani, dalej wierzysz w prawdziwego Fallouta 3 ?? Czyli ambitne crpg z dużą ilością możliwości ? Bo jak dla mnie to jest 100 % oblivion with gunzz , nawet dialogi takie same :/ Powiem tak, podpisuje się pod komentarzami tutaj : http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=37018 A co do młotka:) Wiem, że w Falloucie były młotki :) Też miałem Sulika w drużynie. Problemem jest to, że młotek który trzyma ten ork jest cały srebrny i się świeci ! Fallout RIP 1997-2007
 8. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Jedyną rzeczą z tych co zacytowałeś z artykułu GI która świadczy o CRPG jest "Jest więcej, niż jeden sposób grania w grę. Można być twardym i zabijać wszystkich, można przekradać się pomiędzy zagrożeniami, można też spróbować rozmową rozwiązywać niebezpieczne sytuacje. " Bo to, że jest SPECIAL to o niczym nie świadczy. To, że tworzysz postać na specialu nie wyklucza zabijania armii orków w arpg. Doświadczenie za zadania- zgoda. Tylko teraz jakie będą te zadania ? Bo jeżeli w każdym z nich trzeba zabić coś tam .. zresztą pewnie wiesz o co mi chodzi. No ale dobra jest to pokojowe rozwiązywanie. Tylko teraz pozostaje pytanie czym się należy kierować , napisem action rpg , czy wzmiankami w tekście ? I tutaj bym był skłonny do cienia nadziej na crpg gdyby nie : -ten zje*&^$ ork ze świecącym młotkiem + 5 przeciwko vault dwellerom :) Powiedz szczerze czy ten screen tego orka z tym całym ''interfacem'' , czyli czerwony pasek na dole i jakieś po bokach wygląda na screen z ambitnej gry CRPG ? To wygląda jak typowy FPS. W życiu bym nie powiedział że to screen z nowego fallouta. Do tego dochodzi walka bez tur. Niech zrobią wybór i już. Ale bethesda ma za duże ego, wymyślili jakiś poroniony pomysł zamiast skorzystać ze sprawdzonych. I następna rzecz to widok, czy tak trudno jest zrobić oddalaną kamerę na tyle żeby to było izometryczne ? Do tego dochodzą totalnie poronione pomysły. No bo chyba nie powiesz że nie masz nic przeciwko ręcznym katapultą i atomowym samochodom ? Całokształt wygląda tak, że na dzień dzisiejszy jest o wiele więcej informacji ''przeciw'' niż ''za''. A tak btw co do samej bethesdy , domyślam że czytujesz NMA. Więc zapewne wiesz jaki gnój zrobili w sprawie scanów ? Poszła fala krytyki to skany nagle musiały zniknąć. Do tego dochodzą akcje bethesdy z banowaniem linków do stron na których ktoś śmie źle pisać o ich grach. Sorry ale polityka tej firmy wydaje się być jasna. Mnie też rozczarował ale na minus.
 9. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Owszem tylko w Van Burenie miał być ostatecznie wybór pomiędzy real time a turami. A bethesda tworzy jakieś śmieszne hybrydy. Gdyby powiedzieli : tak będzie wybór, to nie , oni musieli zrobić jakiś VATS.
 10. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Sorry ale dalej piszesz jak naiwniak. Mówisz po co by mieli kłamać ? A powiedz mi czy słyszałeś kiedyś wypowiedz developera w stylu: nie dopracowaliśmy tego i tamtego ? Bethesda od początku pisała, że są fanami starego dobrego fallouta i robią grę również dla jego fanów. Przecież nikt z nich Ci teraz nie powie : robimy was w bambusa to zwykły H&S. A teraz wychodzi Twoje niedoinformowanie. Bo GI widział demo gry ! Tu masz cytat : "We got the chance to visit Howard and the rest of his team at their studio in Maryland. Ushered into a giant movie theater with enough seats for dozens of people, Howard sat in a booth high to our left as he played through a demo of the game while we watched on the massive screen.'' Więc wyobraź sobie że gra już jest. Widzisz, GI opisał jak ta gra naprawdę wygląda i w tym wypadku uważam że są o wiele bardziej obiektywni niż bethesda. A co do rpgowatości obliviona, bym polemizował. Nie twierdze, że jest to arpg, ale uważam że jako rpg jest grą słabą. W porównaniu do Falloutów oblivion wypada bardzo słabo jako rpg.
 11. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  > No to jednak widać, że Ty podstawówki jeszcze nie skończyłeś skoro wyraźnie jest na pierwszym skanie ACTION RPG , przetłumaczyć Ci z angielskiego czy sam dojdziesz co to znaczy ? Po za tym co z tego, że pracownicy Bethesdy tak nie powiedzieli ? Jesteś na tyle naiwny że wierzysz w to co mówią developerzy ? Oni mówią tyle żeby się gra dobrze sprzedała. Żeby tacy naiwniacy jak Ty pobiegli do sklepów bo na pudełku jest napisane CRPG mimo że to zwykły H&S. Tak się składa że GI jest obiektywny w swojej ocenie, pograli , zobaczyli , opisali jak jest a nie tak jak bethesda do końca będzie wciskać kit że to CRPG, krótko : żal.pl. Zdajesz sobie sprawę, że w jednym poście 2 osoby nazwałeś chłopcami ? Widać , że chcesz się dowartościować. Zdaje Ci się jakim to jest ''dorosłym''. Ale wyżej gimnazjum to raczej nie jesteś. Bo czytać ze zrozumieniem nie umiesz, albo nie znasz angielskiego na tyle żeby sobie przetłumaczyć co znaczy action rpg.
 12. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Umarłem ze śmiechu jak to przeczytałem. Oby jak najmniej takich pseudo fanów Fallouta jak Ty. Bo jak inaczej można nazwać osobę która się cieszy z tego, że fallout staje się ACTION RPG. Rozumiem, że dla Ciebie jako fana tej gry zupełnie nie przeszkadza Ci że defacto nie będzie to już CRPG , tylko hak and slash, czyli tzw action rpg. Co do SPECIALa , bardzo dobrze, że jest , tylko patrząc na skrina z orkiem (sorry ,. mutantem) widać, że jest to oblivion with gunzzz. A i jeszcze co do celowania w M. Imho jest to jedna wielka BZDURA. Jeżeli jest skierowana do M (mature) czyli np. do mnie. I wyobraź sobie, że mnie nie bawi siekanie orków (upss mutantów) z ręcznych wyrzutni granatów nuklearnych (WTF ! ) oraz robienia małych grzybków tu i ówdzie wysadzając samochody atomowe (WTF !!). To właśnie świadczy do kogo ta gra jest skierowana. Już widzę te dzieciaki w podstawówkach : " stary ale super , rozwaliłem atomowy autobus a potem rozwaliłem bandę mutantów z katapulty nuklearnej". No po prostu super. Widzisz mnie takie coś nie bawi, czekałem na ambitną grę CRPG a nie kolejnego H&S. I tak jak mówisz mam nadzieję, że Bethesda mocno dostanie po dupie albo niech nawet zbankrutuje.
 13. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  Czytałem ten też :) A tutaj genialny cytat z jednego ze skanów. ''Picking it up, you recognize it for what it is - a Fatman. Arming this portable nuclear catapult, the tiny bomb slides into place with a ding that sounds disturbingly like a diner lunch bell. As the giant mutant turns its eyes on you, you pull the trigger, and the bomb hurtles over to the beast''s feet. The creature crashes down in a cloud of nuclear fallout.'' Portable nuclear catapult - no brak mi słów na to :/
 14. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  To niech zrobią wybór pomiędzy turami a real time a nie jakieś hybrydy. Po drugie niech wywalą te żałosne orki ze świecącymi młotkami rodem z obliviona. Fallout w fpp/tpp to totalna pomyłka, nie ma co tego nawet komentować. Po za tym czytaliście artykuł ze skanów? Tam są takie kfiatki jak : ręczna katapulta atomowa, i wysadzenie reaktora atomowego w pobliskim samochodzie, żeby zabić supermutantów. Co tam że stojącemu kilka metrów dalej bohaterowi wybuch nic nie robi. Takich głupot nawet po bethesdzie się nie spodziewałem. Szkoda, że taka legenda jak Fallout zostanie zabita przez amatorów z B.
 15. Temir

  Fallout 3 - nowe informacje

  O tak , zgadzam się w 100 %. Cytuje bo sam bym napisał to samo, więc po co powtarzać. Miałem jakąś tam małą nadzieję, że jednak coś im z tego wyjdzie ale nic z tego. Po obejrzeniu tego skana stwierdziłem że fallout umarł. http://www.nma-fallout.com/forum/album_page.php?pic_id=2279 Porażka na całej linii. Może i ta gra będzie dobra ale po skanach widać, że z tego będzie taki fallout jak z koziej du*& trąba. Teraz mamy Oblivion with gunzzzzzzz.