ostrysharp

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  582
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ostrysharp

 • Ranga
  Przodownik
 1. ostrysharp

  Prace w Photoshopie

  To, co napisał revolt505 + miecz, runy i oczodoły świecą się na niebiesko, a to światło łapie tylko drzewo i krzaki na drugim planie. Tak nie powinno być. Jeśli źródło światła jest niebieskie (generuje niebieskie światło), to obiekty, na które pada światło odbijają je (wtedy uzyskują odcienie koloru źródła światła).
 2. ostrysharp

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Obok linku do przyłączenia gry do konta Steam powinna być ikonka prezentu. Po jej kliknięciu dostaniesz link do sprezentowania gry. Kliknij w ten link, w adresie strony pojawi się klucz. ( https://www.humblebundle.com/downloads?key=TutajBedzieKlucz) Poza tym pod listą gier jest link "Gifting instructions" - tam jest więcej szczegółów.
 3. ostrysharp

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Mi też nie działało. Wystarczy odświeżyć stronę i spróbować z innym kluczem. Udało się za trzecim razem.
 4. ostrysharp

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Może mało oryginalnie, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to Minecraft :)
 5. ostrysharp

  ACTA zniszczy istotę internetu?

  http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,11000763,ACTA___Gazeta__pyta__Ministerstwo_Kultury_odpowiada.html "Dyskusja i analizy w tej sprawie będą ponadto kontynuowane podczas procesu ratyfikacji Umowy, zarówno na szczeblu unijnym (przy udziale Parlamentu Europejskiego) jak i krajowym (do ratyfikacji konieczna jest zgoda wyrażona w ustawie)." Czyli jeszcze w dniu teoretycznego podpisania będzie prowadzona dyskusja, więc być może nie będzie za późno.
 6. ostrysharp

  ACTA zniszczy istotę internetu?

  Anonymous uderzyli. Myślałem, że nie zajmą się ACTA tylko PIPA i SOPA, a tu proszę bardzo. https://twitter.com/#!/AnonymousWiki/status/160788127525507072
 7. Sithowie. Mimo tego, że zwykle ponosili klęskę, to ciemna strony mocy jest mocniejsza.
 8. Łoł, nieźle. Serią NFS nie interesowałem się od dawna, ale tą częścią chyba się zainteresuję. A w tle jeszcze The Black Keys :D
 9. Oczywiście, że Inferno - ideał ;p
 10. ostrysharp

  Konkurs graficzny na tło pod forum

  1. Lucac 2. LESZ3u (praca nr1) 3. SSj2
 11. ostrysharp

  Prace w Photoshopie

  Moim zdaniem ten pomarańczowy to słaby pomysł - pomarańczowy połączony z białym. Proponowałbym wywalić albo biały, albo pomarańczowy. Tzn. teraz ogólnie ten plakat nie podoba mi się, odtrącają mnie te puzzle - tu najbardziej ten pomarańczowy odtrąca - no i napis razi w oczy, nietrafiony jest. Pokombinuj, zmieniaj - metoda prób i błędów to często dobra metoda w grafice, bo zobaczysz, co najlepiej pasuje. Ja tak robiłem, a z czasem wyćwiczył mi się zmysł estetyczny i prawie od ręki wybieram czcionki (ale wciąż zdarza mi się stosować metodę prób i błędów). Powodzenia ;) Hmm, wydaje mi się, ze nie ;)
 12. ostrysharp

  Konkurs graficzny na tło pod forum

  Mi najbardziej podobają się prace Luzaca, Damianussa1, LESZ3u''a (z farbą), no i SSj2 ;) Dorzucam coś od siebie ;) Później może jeszcze coś dorzucę.
 13. ostrysharp

  Konkurs graficzny na tło pod forum

  Ja czekam na chwilę wolnego czasu ;P Na pewno coś od siebie dorzucę do konkursu ;)
 14. Ja spodziewam się większej "filmowości", wspaniałych dialogów i bardziej dynamicznych walk, tak jak to było w Mass Effect''ach.
 15. Myślę, że II wojna światowa to było to - Europa, Pacyfik.