Micusus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2350
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Micusus

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Micusus

  Program Antywirusowy - Który wybrać?

  Mam pytanie odnośnie programu Kaspersky PURE. Czy da się wyłączyć jakoś komunikat, który się włącza przy uruchamianiu systemu? Jest to komunikat menadżera haseł, aby wprowadzić hasło główne.
 2. Micusus

  Battlefield Heroes

  Oczywiście, że można. Wystarczy wejść podczas gry w zakładkę Przyjaciół i po prawej stronie masz ich wszystkich( możesz sobie odznaczyć opcję, aby Ci pokazywało tylko tych online). Następnie klikasz na wybranego przyjaciele i dołączasz do jego aktualnej rozgrywki. Jeżeli serwer jest pełen, to czekasz w kolejce do niego.
 3. Micusus

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Stworzyłem coś takiego: 1). Jabłko ma mniejszą masę niż ziemia. 2). Masa jest miarą bezwładności. 3). Bezwładność jest to cecha ciała polegająca na tym, iż ciało dąży do zachowania stanu w którym się znajduje. 4). Podsumowując im większa masa, tym trudniej ciało wprawić w ruch.
 4. Micusus

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Dziedzina: Fizyka Zadanie stosunkowo proste, jednak przez moją nieuwagę, nie byłem skupiony w momencie w którym nauczyciel tłumaczył poniższą sprawę szczegółowo. Miałem w 3-4 zdaniach wyjaśnić dlaczego to jabłko spada na ziemię, a nie ziemia na jabłko. Pierwsze zdanie wygląda następująco: Jabłko ma mniejszą masę niż ziemią. To jest punkt wyjścia, zdania mają być utworzone biorąc pod uwagę bezwładność ciał.
 5. Micusus

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://www.youtube.com/watch?v=hXozr9H2c0c Dziwne zapachy ;)
 6. Micusus

  Guild Wars - Temat ogólny

  Także polecam Prophecies :) A co do tego co masz dalej robić.... Rób to co lubisz...farm,graj z party, graj PvP, PvE, może zajmij się wymaksowaniem HoM-A, jest mnóstwo możliwości. Tylko właśnie ta jedna kampania ogranicza nieco Twoje możliwości, jednak nie jest tak źle, ponieważ daje ona dostęp do hero ;)
 7. Micusus

  Guild Wars - Temat ogólny

  Eh... dosłownie przed chwilą dostałem buga na Kilroyu... przy bosie nagle z 600hp zostało mi zero, od tak spadło sobie.... I wyświetliło mi się okienko: zostałeś znokautowany, expa od nowa wlicza... Wszystko by było do zrozumienia, ale zostało mi niecałe 50k do "Survivora"... szlag może człowieka trafić...
 8. Micusus

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Przedstawiłem sytuację z mojego punkty widzenia - jestem z Free to Play ;)
 9. Micusus

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://www.youtube.com/watch?v=UkmjYUhjcmc ta końcówka jest dobra ;)
 10. Hm... tam jest napisane coś takiego: "Teraz możecie połączyć przyjemne z pożytecznym - wystarczy, że podczas gry wpiszecie wiadomość "gram.pl" (wciskając T lub Enter), zrobicie screena i prześlecie go do nas przez formularz zgłoszeniowy." Więc według mnie chodzi o jednego screena, nie ma ani słowa o łączeniu kilku w jeden ;)
 11. Micusus

  Battlefield: Play4Free

  Nie, nie da się.
 12. Micusus

  Darmowe gry MMORPG

  Mam pytanie: Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat gry: Global Agenda. Nie wiem czy skusić się aby ją pobrać, a czyjaś ocena bardzo by mi pomogła ;)
 13. Micusus

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Jestem pewien, że można go wycrafcic, nie wiem czy można go dropnąć - pewnie tak, jednak mi się to jeszcze nie zdarzyło ;) Zamieszczam zdjęcie z planem wytworzenia łuku. Trzeba liczyc na szczęście,że uda nam się stworzyć Łowcę, a nie jedną z pozostałych 2 broni ;]
 14. Micusus

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Mam włożoną odpowiednią broń ;)
 15. Micusus

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Nie wiem czy niektóre osiągnięcia są zbugowane czy co... Ale te najprostsze typu zabicie i zrobienie okrzyku tak aby zobaczył go gracz jakoś mi nie wychodzi.... Mam tutaj namyśli ''The Last Wave'' oraz ''Be Polite''.. Odrazu po zabiciu przeciwnika używam okrzyku a nadal mi nie chce zaliczyć...