Essau

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1115
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Essau

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Jaki offtop, Isildur, jestes trzeźwy? W czym zrobiłem większy offtop niż Ty? Pomysl, zanim napiszesz, dobra rada.
 2. Haha, to może był to Twój duch. Ktoś mnie już w temacie dotyczącym RPGów uwalił i wtedy nawet nie wiedziałem, za co to było. Ot, dekapitacja bez ostrzeżenia. Tak czy owak, CDP degrad -5 za tę szopkę, którą nam odwaliliście.
 3. Możesz mnie cmoknąć, Isildur. N-ty raz mnie degradujesz, tym razem w dodatku w sytuacji, kiedy wygwiazdkowałem. Zwisa mi to i powiewa, jaką mam rangę. Lżej nie dało się skwitować tego, co firma zrobiła z polonizacją.
 4. Tylko Polacy mogli tak [m] premierę tak znakomitej gry.
 5. To się robi już naprawdę żenujące. Czekamy tyle czasu, by grać i tak po angielsku?
 6. Bo na Transformersów nie chodzi się po to, by obejrzeć dobry film, tylko by popodniecać się starciami robotów i efektami specjalnymi. Robię tak sam i polecam wszystkim. Od dziecka miałem bzika na punkcie robotów i każdy film o Transformersach to dla mnie frajda, dziecinna radość. Jak ktoś tam szuka wielkiej fabuły czy gry aktorskiej, sam sobie trochę psuje zabawę. A co do gry, to oceny są tak słabe, że chyba sobie odpuszczę, po co się męczyć.
 7. Cena rzeczywiście kusi, ale bez jaj, nie będę kupował drugiej konsoli...
 8. Essau

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Sama złap go w Yrden!
 9. Czas oczekiwania na polską wersję jest grubo przesadzony. Czekać prawie 3 tygodnie od premiery to przegięcie. Tym bardziej trudno wyczekiwać, skoro gra jest naprawdę świetna i chciałoby się już pograć ; )
 10. The last of us wypróbuję absolutnie, tyle o tym się nasłyszałem i naczytałem, że raczej nie może być to zły wybór : )
 11. Wydaje mi się, że jest zapotrzebowanie na tego typu erpegi w starym stylu. Fajnie się gra w Wiedźminy i inne Skyrimy, ale jednak jest coś magicznego i niepowtarzalnego w tym, co postanowił odtworzyć Larian.
 12. Essau

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nie wyobrażam sobie nie używać trybu uśpienia, w zasadzie tylko wtedy można ściągać z sensowną prędkością większe gry (no chyba że gdzieś w opcjach mam ograniczone tempo pobierania).
 13. Kurna, to już się robi nudne. Wszystkie klasy już zaczynają grać taktyką pod Leeroya Jenkinsa, za przeproszeniem rzygać się od tego chce. Gdzie to jest napisane, że należy tak grać, skąd to ściągają? Kiedyś nikt tą kartą nie grał, dziś już czwarty raz dostaje kombo Jenkinsem. Buildy jak w jakimś mmo normalnie.
 14. Nie grałem w poprzednie Fify, ale w F14 irytuje mnie przełączanie między zawodnikami. Tak spieprzyli ten element, że można dostać niekiedy szewskiej pasji.
 15. Weto. Świat wiedźmina jest tak genialny i bogaty, że wielka szkoda będzie od niego odchodzić. Zwłaszcza że równie dobrego świata fantasy Redzi nie są w stanie wymyślić. Można opracować nowego bohatera głównego, nową historię, ale nie odchodźmy od tego tylko dlatego, że daliśmy Geraltowi spokój.