Iiyama

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1264
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Iiyama

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. No cóż Kupie oryginał bo tak trzeba ale będzie trzeba poszukać crack-a. Porąbało ich z tymi dziwnymi programami?
 2. Iiyama

  Alarm betowy: Microsoft Flight

  Sorry za post do posta ale edycja coś nie działa więcej jak raz. Poniżej kilka screenów też nie moich z FSX http://img836.imageshack.us/img836/8255/20111223224819523.jpg http://img848.imageshack.us/img848/8572/prezes.jpg http://i832.photobucket.com/albums/zz249/fotomajora/FSX/FA-18/2010-8-5_16-49-11-907.jpg http://i832.photobucket.com/albums/zz249/fotomajora/FSX/MD11/2011-2-4_22-34-48-105.jpg http://i832.photobucket.com/albums/zz249/fotomajora/FSX/FA-18/2011-6-30_15-0-14-512.jpg http://img4.imageshack.us/img4/8648/antarcticax2.jpg To wszystko to FSX na dodatkach.
 3. Iiyama

  Alarm betowy: Microsoft Flight

  Te wymagania nie dotyczą tak w zasadzie wodotrysków graficznych a raczej generowania Autogenu, trafficu i chocby nawet poprawnie wyświetlanej pogody( wiatr deszcz itp) Więcej jak pewne że tak jak do FSX+ACC powstały REX2.0, UTX, Shade czy ENB Tak i do flighta powstaną takowe dodatki. Popatrz na http://img842.imageshack.us/img842/9827/20111223153610422.jpg Jest to FSX uzbrojony w/w dodatki plus oczywiście F-14 od Dino Cattaneo Tak obecnie wygląda FSX. Default jest już dawno muzealny. Kolejna sprawa to sety ze sceneriami potrafią łatwo zabić FPS-y ale niestety latanie np. nad VHHX w standardzie to żenada i dlatego powstała sceneria hongkongu http://img638.imageshack.us/img638/9253/beznazwylv.jpg potrafiąca zjeśc nieco mocy komputera. Kolejna sprawa to same dodatki np. iFly 737 NGX lub PMDG 737NGX lub MD-11 albo 747 http://i832.photobucket.com/albums/zz249/fotomajora/FSX/NGX737/2011-8-13_23-27-41-720.jpg Uwierzcie lub nie ( wasza wola) ale niektóre maszyny komercyjne mają w 100% odwzorowane VC i systemy To tez pożera moc obliczeniową .... ogromną ilość. Na teraz żeby tak naprawdę mieć spokój i płynność w FSX to i tak trzeba maszyny przynajmniej dwurdzeniowej A czy FSX obsługuje więcej niż 4-y rdzenie .... owszem obsługuje wystarczy tylko nieco poczytać po różnych forach i wiedzieć jak zmodyfikowac fsx.cfg Tak więc te wymogi Flight-a wcale nie są jakieś wygórowane. Ps. screeny nie są moje tylko z forum na którym się maniacy simów wszelakich spotykają.
 4. Iiyama

  Neostrada TP - Pożal się Boże

  Taka dobra rada osoby która z NEO ma spotkania codziennie od lekko 10-u lat. Nic na telefon. Nic na "gębę" Umowa na papierze jest jedynym wiążącym dokumentem. Niedawno były u mnie pewne cyrki z NEO i cóż gdyby nie papierek bym był w czarnej " no tam z tyłu" Telepunktów jest u nas w kraju dostatek i naprawdę lepiej raz się przejść i załatwić papier niż po pewnym czasie dzwonić i w kółko obsłudze powtarzać mantrę z problemem. Co do tematu uaktualnienia umowy lub wybrania lepszej " o ile TP to dobre rozwiązanie" opcji na internet to oni już lekko pół roku przed wygaśnięciem starej umowy mają gotową nową ofertę .
 5. Iiyama

  Mass Effect 2

  Coś mi się widzi że chyba będziesz grał od nowa. Ale tak na przyszłość * *
 6. Iiyama

  Mass Effect 2

  Tylko pytanie gdzie i w co uwiera XD Też bym się tak bujał jak by mnie coś gdzieś uwierało :)
 7. Iiyama

  AMD zabiło ATI

  Też mi problem... Wazne że czerwoni dalej są czerwoni i robią świetne grafy reszta to detale :)
 8. Iiyama

  Mass Effect 2

  Tak. Jack po kłótni z Mirandą może nie być lojalna. Oraz jak skopiesz sprawę* to Thane * raz mi sie pomyrdały w jednym miejscu drzwi i musialem od nowa zaczynać jego misję lojalnościowa :/ PS. Udało mi się się bzyknąć Jack i Miri. Co ciekawe Jack po "tym" dostała lojalkę a Miri nie tylko jej nie straciła ale jeszcze mnie zaciągnęła do maszynowni w wiadomym celu XD. Niestety z Tali ten numerek nie przeszedł walnęła mi tekstem że mam się zdecydować XD. No i psycholog się kapnęła w tym drugim przypadku i strzeliła tekstem że jestem typowym samcem i mam się do niej nie zbliżać jak tylko w sprawach służbowych, skutkiem czego nawet rybki przestała mi karmić :] a poza tym jedyna sentencja aktywna teraz to ...czy o czymś powinienem wiedzieć XD
 9. Iiyama

  Mass Effect 2

  Pff i znów Polska brana jest od tylca ... Nie po to kupowałem ME2 w Empiku żeby go drugi raz ssać za prawie 40$ No nic przeżyjemy bez niebieskiej damy ( i tak jej nie lubiłem w 1-ynce jakaś taka przesadnie cukrowa była )
 10. Iiyama

  Mass Effect 2

  No własnie DLC z Kasumi i Overlordem one do wersji PL pasują czy niet ??? Tak poprostu pytam bo o ile za pierwszym razem przeszedłem ME2 jak burza to teraz już staram sięw tym rozsmakować i zrobić to jak bozia kazała.
 11. Iiyama

  Mass Effect 2

  prowadzisz rozmowę z Quarianką i Volusem. Nastepnie obchodzisz wszystkie sklepy w poblizu. dwa są po prawej i jeden po lewej stronie i w tym po lewej jest karta. Wystarczy zagadać do sprzedawcy.
 12. No cóż po całym pracowitym dniu czas odwiedzić http://www.go2bed.org/
 13. Iiyama

  Mass Effect 2

  U mnie też się obraził..ale lojalke mam Tu owszem pierwotnie wypeła sięna mnie ale ze mam dużo do paragona to w rozmowie w maszynowni udało mi się pierone udobruchać i lojalka była :) Co do końcówki to nie wiem bo lojalkę miałem u wszystkich.
 14. Iiyama

  Mass Effect 2

  Zeby ci wszyscy przezyli to 1/. wszyscy muszą być lojalni 2/. 100% ulepszeń statku ( nie pytaj po prostu tak ma byc) 3/.Do wentylacji wpuść Legiona albo Tali 4/. Dowódca drugiego składu najlepiej Garrus ( albo Miranda lub Jacob) 5/.Żeby załoga przezyła musisz lecieć zaraz po ataku ( ) 6/.Eskorta dla żyjącej załogi to Mordin ( mordin temu że czasem zalicza deda mimo lojalki ot taki babol) 7/. spacer z biotykiem weź sobie Samare albo Jack 8/. Drugi team taki sam jak poprzednio 9/.Do finałowej walki najlepiej weź skład który z definicji jest najbardziej NIEODPOWIEDNI ( tak dobrze widzisz weź słabiaki) 10/.Cała reszta niech utrzymuje pozycję I oni wszyscy MUSZĄ BYĆ LOJALNI nawet Zeed ( o ile masz dodatek z nim zwięzany) Tak jak koleżanka napisała wyjechać z moralnością albo mieć sporo do idealisty* i po tej kłótni z Miri albo jack masz pewną jedną opcję odblokowaną *się zdrowo natrudziłem ale pasek idealisty mam na 100% XD
 15. Hmmm to teraz gry wydaje się w formie cząstkowej..... ok To sobie poczekam na moment jak cały komplet będzie na rynku a nie ochłapy.