Radziol88

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Radziol88

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jak dla mnie cała sprawa jest dziwna. 1. Sąd we Francji rozstrzyga o umowie na dystrybucję na niemal cały świat? 2. Według tekstu Chaos "Zgodnie z wydanym rozstrzygnięciem, w związku z faktem, iż w opinii Sądu Namco prawidłowo wykonała wynikające z łączącej ją ze Spółką umowy dystrybucyjnej dotyczącej Gry na platformę PC, prawo pierwszeństwa w stosunku do powierzenia jej również praw do dystrybucji Gry na platformę Xbox 360" Czyli, że co? Jak ktoś zrobi coś dobrze na podstawie jakiejś umowy, to ma mieć jakieś prawo pierwszeństwa przy innej umowie? Wykonali dobrze to, co mieli w umowie. To chyba normalne. Czy to sprawia, że nie można zawrzeć lepszej umowy z inną firmą?
 2. Mój budżet na planszówki i karcianki przekracza zdecydowanie budżet na PC. A wirtualnego multiplayera już nie uznaję.
 3. Ciemna strona jest szybsza, łatwiejsza, bardziej nęcąca... Ale Jasna Strona Mocy zawsze zwycięża!
 4. Jak dla mnie W2 pokazał, że silnik ma mega potencjał. Ale w pełni go nie wykorzystał. I tego oczekuje w W3: -zachowany system walki (z usprawnieniami) -większe lokacje -więcej rodzajów potworów (skoro większe lokacje :) -dłuższy wątek główny -więcej zadań pobocznych (ale utrzymanie braku zleceń "przynieś X resztek z potworów Y") Co do zmian, to powiem najpierw o minigrach. Walka na pięści jak dla mnie wymaga modyfikacji bo jest za łatwa. Rozczarowało mnie granie w kości. Nie podoba mi się samodzielne rzucanie. Kości za łatwo wypadają poza (i czemu od razu odpada?), z drugiej strony za łatwo da się przekantować rzut. I czemu już nie gra się do 2 zwycięstw? I stawki jak dla mnie trochę za małe. Jeśli chodzi o niedociągnięcia to wymieniłbym: -pewna chaotyczność oznaczania celu ataku -tarcza jest zbyt potężna (już rozumiem że taka wielgachna tarcza ciężkozbrojnego rycerza jest nie do przejścia, ale żeby mały okrągły kawałek drewna jakiegoś bandziora?) -to samo tyczy się blokowania ze wszystkich stron -powrócić do starej alchemii - baza alkoholu, dodatkowe właściwości, itp. -nie szaleć z rzemiosłem, z Geralta zrobił się momentami zbieracz śmieci; wolałbym raczej zasadę "masz schemat - możesz zamówić sprzęt", oczywiście do wypaśnych przedmiotów trzeba by dostarczyć unikalny składnik -byłbym bardzo zadowolony z zaistnienia spisu ostatnich dialogów (czasem się coś przepuści przez przypadek i ciężko do tego wrócić) Na razie tyle mi przychodzi :)
 5. A ja o wiele bardziej ucieszyłbym się z medalionu niż z jakiejś badziewnej koszulki. Swoją drogą, to genialna decyzja, żeby takie fajnego gadżetu nie dodać do EK :/
 6. Należałoby dodać, że Artbook zawiera spoilery i lepiej nie czytać opisów przed grą, bo można się za dużo dowiedzieć. Ja bardzo szybko ograniczyłem się do czytania tylko obrazków :)
 7. Czy w związku z otrzymaniem orena w EK otrzymam w grze na start jedną monetę więcej? :P
 8. Dajcie większe zdjęcie tej klawiatury.
 9. Kompatybilny z 2.0 oznacza, że do gniazda 3.0 można podpiąć stare urządzenia i będzie działać. A urządzenie 3.0 podpięte do 2.0 dostosuje się szybkością do starego portu.
 10. A tam nie ma wulgaryzmów?? A za sama obrazę się też należy. Można napisać, że się z czymś nie zgadzam, przeszkadza mi samo istnienie itp. To nie jest obraza. Ale taka wiązanka jak najbardziej jest.
 11. Nie wiem jak inni, ale podnosiłem ręcznie wszystkie staty w każdej grze (nawet tam gdzie była cała drużyna). Wymuszenie auto awansu = gra dla idiotów, debili, ćwierćinteligentów i bezmózgowców. Automatyczne statystyki, przedmioty dostępne dla wszystkich bez żadnych obostrzeń... To po co one w ogóle? Niech gra polega na jak najszybszym klikaniu.
 12. Radziol88

  Kościół pozytywnie o grach!

  Jak nie idą z "duchem czasu" to są zacofani, jak idą to znowu to. Zawsze się można doczepić. Pewnie.
 13. Jak: rdzeń procka i kontroler pamięci będą miały jedno zasilanie (czyli napięcie RAMu = napięcie procka). Dziwny krok. Tu nie ma co kombinować. Płyty pod i7 będą obsługiwać tylko i7, więc nie powinny w ogóle dopuszczać wyższego napięcia.
 14. Na pokazywanych prototypach jest z reguły 6 gniazd.