El_Cascador

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  740
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O El_Cascador

 • Ranga
  Delegat
 1. El_Cascador

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  U mnie to dosyć częsty problem, jeśli miałbyś podobnie spróbuj wyłączyć autosave przy zmianie lokacji w menu ustawień "Gra".
 2. El_Cascador

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Mam ponad 100 godziny gry i problemów coraz więcej. Często Skyrim się zawiesza przy zmianie lokacji, pomaga tylko reset. Dosyć to frustrujące. Misja z zabójcą w Wichrowym Tronie stoi w miejscu, mam się zgłosić do Jorleifa ale brak odpowiedniej opcji dialogowej. Podobnie z odnalezieniem księgi "Wilcza Królowa tom 6." - w akademii w Zimowej Twierdzy u staruszka nie ma opcji dialogowej. Można to rozwiązać ażeby dokończyć misje?
 3. Całkowicie podzielam zdanie. Dialogi dno, przenudne, marna narracja... ach aż żal! Bez charakteru. Szkoda, Feflar też ma rację co do popierdółki. Edit: Czekaj, ale fragmencik z Gornem, dupkiem i Thorusem w skrzyni akurat pozytywny :]
 4. Czy te pinćset osób stworzy kampanię dłuższą niż 8h? Czy napiszą kilka skryptów dla jednego zdarzenia na rzecz jednego, czy za każdym sejwem to samo będziemy powtarzać, aż do znudzenia. Czy kampanię będzie się dało przejść kilka razy, czy już za pierwszym razem przez męczarnię nie dobrnę do finalnej sceny? Retorycznie, tak to bynajmniej widzę. W zombi bym pograł, a tego trybu nie będzie w MW3. O ile się nie mylę.
 5. El_Cascador

  Czasgry.gram.pl - sprawdź, na ile Ci wystarczy nowy tytuł!

  O świetny pomysł, wcześniej się z tym nie spotkałem. Najlepszy czas pokazuje najgorszy i odwrotnie, ale w końcu to beta i pewnie już to ktoś zgłaszał. W grach z mult typu CoD wpisujecie czas na przejście kampanii czy razem z grą przez sieć?
 6. W ogóle nie warto napalać się na EK, szybko dodatki przestają cieszyć a kosztują dużo więcej od zwykłych edycji. Tym bardziej crapowatej gry, chociaż co do CoJ nie byłbym do końca tego pewien.
 7. Przy EK polskiej produkcji Call of Juarez wszystkie pozostałe zdecydowanie wymiękają. Tyle dodatków w tej cenie w stosunku do pozostałych robi różnicę. Z drugiej strony szybko trafią do szafy albo pokryje je kurz, jak w przypadku pozostałych moich EK.
 8. "Gdy częstotliwość odświeżania wynosi mniej niż 20 ms, wtedy efekt ten nie występuje" Sorry szefie, że to wytykam ale raczej powinien być czas odświeżania. Tak, żeby w błąd siebie i innych nie wprowadzać :] Niby absolutne podstawy, a jednak można sporo się dowiedzieć. Biorę się za pierwszy z serii artykuł "naszego ulubionego autora" ^^
 9. El_Cascador

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Beta wykrzaczyła się całkowicie. W oknie bohatera garnizonu pojawiło się 25 Kenshi i można je było namnażać w nieskończoność na pola jednostek, ale nie ma szans ich połączyć. Drugi problem to brak opcji ataku na wrogiego bohatera. Uruchomiłem ponownie i błąd, wywala do pulpitu. P.S.1: Po kilkunastu turach wysyp autosave. P.S.2: Zamieszczam screena z opisanym problemem.
 10. Zamek, w późniejszych częściach Przystań.
 11. El_Cascador

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

  A świat? Czy jest otwarty w przeciwieństwie do pierwszej części? Czy dopiero po wykonaniu kilku misji będzie możliwość dalszej eksploatacji świata? Mam na myśli świat otwarty jak w Oblivionie i zamknięty jak w Arcanii.
 12. Z pewnością wrócą do serii, ma dużo fanów i przyniesie zysk. PB - zapowiada się powrót do prawdziwego Gothica. O witaj otwartości świata z możliwością róbta i idźta gdzie chceta! :]
 13. Nietypowo przy dobrej muzyce robi dobre wrażenie. Ale ta szyba powinna być zbrojona i wytrzymać przy takim pędzie i masie :D
 14. El_Cascador

  ArcaniA: Fall of Setarrif z datą premiery

  Przynajmniej dodatek nie będzie upadkiem, podstawka już to serii zapewniła.
 15. Myślę, że czeka je taki los jak OLED-y. Jakościowo prezentujące się lepiej od LCD, ale cenowo to tragedia. Poza tym takie firmy jak Samsung, Sony itd. mają jeszcze dużo do zarobienia na LCD. Niestety cele finansowe gigantów rynkowych opóźniają rozwój technologii, a przynajmniej ich standaryzacji rynkowej. Podobnie będzie z HMC. Lepsze jakościowo z wysoką ceną. Przy czym firmy produkujące DDR będą miały na nich jeszcze dużo do zarobienia co znacznie opóźni standaryzację HMC. Jeszcze jeden przykład, nieco gorszy, to SSD - który powoli i sukcesywnie idzie do przodu.