Elfas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  347
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Elfas

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Problem rozwiązany, temat do zamknięcia. Wystarczyło wprowadzić odpowiednie znaki za pomocą kombinacji alt + odpowiedni kod.
 2. Witam. Mam taki problem: do wpisania hasła podczas logowania potrzebuję znaków z zagranicznej klawiatury. Dzisiaj po wejściu do biosa klawiatury się przestawiły i do wyboru są tylko dwie: angielska i polska, więc nie mogę wpisać hasła żeby się zalogować. Co robić? Bardzo proszę o pomoc! Posiadam laptopa z windowsem 7.
 3. Jesteś wielki. Nawet nie masz pojęcia jak jestem Ci wdzięczny
 4. To jest do wersii dla Visty. Ja mam xp.
 5. Znalazłem na dobreprogramy.pl widows movie maker, ale jest on do ściągnięcia wyłącznie z całym dodatkiem serwice pack 2, który już mam. Czy jeśli ściągnę cały ten plik i zainstaluję go, to stanie się coś złego ?
 6. Diękuję za odpowiedź, ale wolałbym zacząć od samego początku, nawet jeśli musiałbym czytać jakieś gówna. Co w takiej sytuacji?
 7. Elfas

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Owszem, ale wiele ludzi ją lubi.
 8. Elfas

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  W jednym masz całkowitą rację: Do | tu wstaw słowo/słowa jakie uważasz za stosowne | Maluch Racer [bo tego grą nazwać nie można] nie należy nawet podchodzić! Nie dałbym za to złamanego grosza :)
 9. Elfas

  Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

  Przepraszam, ale co masz do Crashday''a? Jest to gra bardzo fajna i jak za taką cenę [20 zł] to w ogóle prze bóg. Simsy - wielu ludzi nie lubi ale jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów gier na świecie, i bynajmniej nie ze względu na kiepskie oceny bardzo wielu ludzi. I ostatnie, a zarazem najważniejsze: Gra Heroes 4 jest bardzo lubiana i szanowana. Owszem, tak jak z każdą inną grą ma swoje wady i są ludzie którym się nie podoba, ale w znaczącej większości przypadków, jeśli posadziłbyś kogoś przed pecetem i uruchomił mu Heroes 4, a następnie zapytał jaką ocenę dałby w skali od 1 do 10, to najczęściej byłoby to ponad 5. Dla mnie, ale jest to tylko moje nie mające znaczenia zdanie jest to perełka wśród tego typu gier. To tyle. Pozdrawiam.
 10. Witajcie. Jestem wielkim fanem gw, ale niestety widziałem z całego uniwersum jedynie filmy i znam się owszem, bardzo dobrze, ale tylko na tym co ściśle związane z filmem. No, może wiem kilka rzeczy z czasów przed lub po filmie, ale to tylko kilka. W takiej sytuacji bardzo chciałbym poznać resztę historii z tego przecież tak wielkiego świata. I tu znajduje się moje pytanie: Od czego mam zacząć? Chciałbym wszystkiego dowiadywać się tak, aby najpierw poznawać wydarzenia wcześniejsze, potem późniejsze. Chronologicznie. W takiej sytuacji pytam jeszcze raz: Od czego zacząć?
 11. Podpisuję się pod tym wszystkimi rękami i nogami. Te gry zaśmiecają forum, i powodują że coraz częściej nie otrzymuje się odpowiedzi na zadane pytania. podpis Matejo
 12. Witajcie. Już o pomoc poprosiłem w temacie o programie Windows Movie Maker, ale temat ten nie jest odwiedzany, tak więc odrazu opadł na dalsze strony, niszcząc szansę żeby ktoś mi pomógł. Z tego powodu pytam i tutaj: Mam problem z Windows Movie Makerem. Program jest świetny. Zrobiłem na nim ponad 10 filmików i dziś włączyłem go ponownie, aby utworzyć kolejny. Niestety, nie udało się ponieważ natychmiast po uruchomieniu pojawił się problem. Wszystko widać na obrazku: Co na to poradzić? Bardzo proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.
 13. Elfas

  Chcesz czy nie chcesz? - zabawa

  Chcę. Chcesz zostać kelnerem/kelnerką?
 14. Elfas

  Windows Movies Maker - Temat ogólny

  Witajcie. Mam problem z Windows Movie Makerem. Program jest świetny. Zrobiłem na nim ponad 10 filmików i dziś włączyłem go ponownie, aby utworzyć kolejny. Niestety, nie udało się ponieważ natychmiast po uruchomieniu pojawił się problem. Wszystko widać na obrazku: Co na to poradzić? Bardzo proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.
 15. Elfas

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  Bo wpadłem pod samochód.