Agrael007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  415
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Agrael007

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Co to za amatorszczyzna... po uzupełnieniu wszystkich danych i ostatecznej finalizacji wyskoczył mi jakiś z doopy błąd... w moich zamówieniach nie widzę potwierdzenia, a ponownie dodać nie mogę gdyż produkt jest już niedostępny... zostało tylko pogratulować naszemu rodzimemu dystrybutorowi drewnianych serverów i kosmicznej ilości wynegocjowanego nakładu w liczbie sztuk nieco powyżej 10. 2h zmarnowanego czasu pewnie nikt mi nie zwróci, ale chociaż dam zarobić więcej ANetce kupując z ich stronki. ;P Ostatni raz korzystałem z usług tego sklepu. Dziękuję, dobranoc!
 2. Co to za amatorszczyzna... po uzupełnieniu wszystkich danych i ostatecznej finalizacji wyskoczył mi jakiś z doopy błąd... w moich zamówieniach nie widzę potwierdzenia, a ponownie dodać nie mogę gdyż produkt jest już niedostępny... zostało tylko pogratulować naszemu rodzimemu dystrybutorowi drewnianych serverów i kosmicznej ilości wynegocjowanego nakładu w liczbie sztuk nieco powyżej 10. 2h zmarnowanego czasu pewnie nikt mi nie zwróci, ale chociaż dam zarobić więcej ANetce kupując z ich stronki. ;P Ostatni raz korzystałem z usług tego sklepu. Dziękuję, dobranoc!
 3. No zaraz mnie szlag jasny trafi i krew nagła zaleje. :P Jak do tej pory byłem zadowolony z firmy CD Projekt i sklepu gram.pl, lecz moja cierpliwosć się wyczerpała. Pierwszy raz spotkałem się z taką niekompetencją, zwodzeniem i olewaniem klientów jakie prezentuje nam CD Projekt. Sam Pan prezes Kiciński obiecywał, że ostatni paczki z EK Wiedźmina powinny dojsć do nas we wtorek. A co dzis mamy?? A jakże wtorek, a status mojej przesyłki brzmi "wstrzymany". Napisałem już maila do panów Z DOKu lecz odpowiedzi nadal nie otrzymałem, próbowałem się dodzwonić lecz nie odpowiadają. W takim wypadku nasówa mi się jedno pytanie czy w ogóle dostane to za co zapłaciłem grube pieniądze?? Następnym razem jesli będę miał zamiar cokolwiek zakupić w sklepie gram.pl mocno to przemyslę, bo to co wyprawia CDP jest grubą przesadą.
 4. Agrael007

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Mam wielką i ogromną prosbę.:P Mianowicie potrzebuje na jutro wypracowanie z angielskiego na temat "Czy pieniądze dają szczęscie" (Money gives happiness). I do tego muszę się jeszcze tego nauczyć wygłosić na forum klasy.:/ Wypracowanie nie musi być bardzo długie i wyczerpujące(ważne żeby cos było:P). Bardzo proszę o pilną pomoc!!!:] W zamian za pomoc mogę zaoferować kod do Guild Warsa aktywujący unikatowe bronie z Pre order packa GW:EN oraz kod umożliwiający zagranie przez 14dni(10h) w GW Factions lub Prophecies. Jeszcze raz proszę o pomoc.:)
 5. A takie moje skromne pytanie jaki miałeś numer EK, bo ja mam setny z hakiem i moja paczuszka jeszcze nawet nie wyjechała z siedziby tych co mają klientów głęboko i szeroko gdzieś (czyt. CD Projekt).:/ <yes, yes, yes!!! wreszcie puściły mi nerwy i wypowiedziałem pierwsze słowa krytyki dot. CDP :P>
 6. No i po stresie (do jutra)! Ogólnie test był prosty, może kilka zadań sprawiło mi większą trudność, ale w większości odpowiedziałem dobrze. Rozprawka średniego kalibru - nie za łatwa nie za trudna, po prostu w sam raz! ;) Liczę na coś koło 45 pkt, z których byłbym bardzo zadowolony (więcej mile widziane). :P
 7. Yes! Yes! Yes! :D Pierwszy raz wygrałem coś w konkursie ogłoszonym w serwisie gram.pl, tylko szkoda, że to jest tylko smycz (myślałem że będzie pendrive), ale zawsze to coś! Jest mały problem bo maila wysłałem o godzinie 18:27 a oto i screen na potwierdzenie:
 8. Co do tytułu tej gry to chyba się nie pomyliłem i czas mam nawet dobry, więc liczę na jakąś nagrodę! Jeśli ktoś zwraca uwagę na szczegóły i jest spostrzegawczy to na obrazku można znaleść podpowiedź do zadania. :P
 9. Agrael007

  Książki w sklepie gram.pl

  No to żeście mnie zaskoczyli i to pozytywnie! Znalazłem parę świetnych tytułów, ale niestety nie widzę żadnych książek autorstwa rodzimych pisarzy, a właśnie teraz interesowały by mnie najbardziej powieści Andrzeja Sapkowskiego (Wiedźmińska Saga, Opowieści o Wiedźminie). Poczekam aż interes się rozwinie i może wtedy zastanę interesujące mnie pozycje? ;)
 10. Agrael007

  Będzie drugi dodatek do HoMM V

  No to teraz tylko cierpliwie wyczekiwać premiery i zbierać te pięć dyszek. A swoją drogą to ja jeszcze nie skończyłem kampani w Kuźni Przeznaczenia, więc muszę się sprężyć, bo koniec roku mnie zastanie a ja jej nie przejdę. ;P PS: Może jednak kupię Dark Messiah żeby poznać te "postaci znane z...". ;)
 11. Agrael007

  Ana Johnsson - co o niej sądzicie?

  Ana wymiata! :D Choć nigdy nie słucham popu lub bardzo żadko to jej mógłbym słuchać na okrągło, a w szczególności jej największego hiciora "We Are". Ten kawałek tak mi się podoba, że służy mi nawet jako kołysanka do snu. :P Ana jest dla mnie obok Green Day i Linkin Park najlepszą piosenkarką jaką dotąd było mi dane w mym nie za długim życiu słyszeć! :) PS: Tak , tak to ty tykus zaraziłeś mnie tą obsesją! ;)
 12. Agrael007

  Titan Quest - Temat ogólny

  Ja osobiście mam 29 lvl i mam tylko jedną profesję, a mianowicie obronę. Narazie nie myślę o wyborze drugiej profki i wszystkie punkty inwestuję w obronę dzięki czemu jeszcze żaden przeciwnik nie był dla mnie porządnym wyzwaniem. Na początku wszystkie pkt pakowałem w atak tarczą i dzięki temu gorgony czy cyklop nie sprawili mi żadnych trudności, a wręcz byli śmiesznie łatwi do pokonania. Niestety nie zachowałem czystego konta zgonów (jeden zgon jak do tej pory) z mojej winy, ponieważ podczas grania jednym słowem obrzerałem się i grałem jedną ręką co zaowocowało nie wciśnięciem klawisza odpowiadającego za wypicie mikstury i śmierć bohatera. Wybranie narazie samej obrony jest według mnie opłacalne, a wiem co mówię bo gram już drugi raz (za pierwszym razem grałem wojownikiem i walczyłem dwiema broniami). Natomiast w niedalekiej przyszłości mam zamiar wybrać drugą profkę a mianowicie sen. Czy może mi ktoś napisać czy taka konfiguracja sprawdzi się na epiku i legendzie?
 13. Agrael007

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  No nie ma co kolekcja ogromna!!! Tylko pozazdrościć samych świetnych tytułów i zasobnego portwela. :P Widzę, że brakuje Ci tylko kultowych Hirołsów (dla niewtajemniczonych: Heroes of Might and Magic). ;)