DazZy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1323
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DazZy

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. DazZy

  GITARA!

  Chwilowo zastanawiam się nad kilkoma piecykami (co do pierwszej aukcji- proszę o szybką odpowiedź, gdyż jutro się kończy ;P): Vox AD30VT ( http://allegro.pl/wzmacniacz-vox-ad30vt-piec-hybrydowy-combo-i2057565399.html#tabsAnchor)- wydaje mi się, że za taką cenę to nie lada okazja, czyż nie? (no i nie bez znaczenia jest fakt, że mógłbym do tego dokupić sobie jeszcze NP Wah) Ewentualnie również może być Vox VT20+ ( http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/wzmacniacze/comba-gitarowe/vox-vt20), zastanawiam się właśnie, który lepszy- ten, czy powyższy? I pytanie: Skoro teoretycznie na VT20+ można ustawić 30 W, to czy rozkręcony na maxa będzie miał taką samą moc jak AD30VT, również rozkręcony na maxa? (TZN czy AD30VT również ma większą moc faktyczną niż wynikałoby to z nazwy) Na ostatnim miejscu plasuje się wzmacniacz podany przez Kindziuka. I tu pytanie- który będzie najlepszy? Który posłuży najdłużej, zarówno do domowego grania jak i próby, EW małe koncerty? A może ktoś jeszcze ma jakieś dobre typy?
 2. DazZy

  GITARA!

  Witam. Jako, że w końcu dorwałem się do kassshy, narodziło się we mnie pragnienie wymiany mojej pierdziawki (MegaAmp jakiśtam, borze- co za koszmar). W związku z powyższym wychodze do gitarowej braci forum tego z zapytaniem- jaki wzmacniacz do 600 zł (im taniej tym lepiej, interesuje mnie dobry stosunek jakość- cena) polecacie? Nie interesują mnie przesadnie ostre brzmienia (nie przepadam za ostrymi odmianami metalu jak brutal, death, pogan i takie tam). bardziej blues, hardrock, od czasu do czasu coś z lżejszego metalu (takie Turbo NP, czyli klasyczny heavy metal). Tak, mogą być używki, tak. Jeżeli wzmacniacz nie miałby wbudowanego- można dorzucić efekt overdrive, byleby zamknęło się wszystko w +/- 600 zł.
 3. DazZy

  Forumowa Mafia

  1. Alexei Kaumanavardze 2. Zendemion 3. Avalon 4. Andrij 5. kindziuk 6. Pshemox 7. Asthariel 8. Phelela 9. Vorakam 10. ariwederczi 11. Logitim 12 Kalenos Niestety, wciąż nie ma wystarczającej liczby potwierdzeń, zatem zmuszony jestem wycofać się z prowadzenia edycji dla dobra sesji. Jeśli nie ruszy ona aż do końca moich egzaminów, chętnie pomistrzuje, teraz jednak brakuje mi czasu dosłownie na wszystko.
 4. DazZy

  Forumowa Mafia

  W sumie... troche czasu minęło. Zatem proszę jeszcze raz o potwierdzenie potwierdzenia i potwierdzenie, kto nie potwierdził. Liczę że zaczniemy najpóźniej po nowym roku... bo pewno teraz rzadko na forum zaglądacie.
 5. DazZy

  Forumowa Mafia

  Panie, demokracja, równość, braterstwo! Z naciskiem na równość. No. A tak serio- zakładając, że zaczniemy PO świętach i ta osoba dopiero wedy potwierdzi to nie, nie jest to przesadza. W wygląda na to, że zaczniemy, bo ja niestety w sobotę wyjeżdżam gdzieś daleko, gdzie nie ma internetu, nawet na murzyna i korbkę.
 6. DazZy

  Forumowa Mafia

  Osoby, które na chwilę obecną nie potwierdziły swojej obecności: Alexei Kaumanavardze, Andrij, ariwederczi no i Asthariel. Im szybciej wyślecie potwierdzenie, tym fajniej, milej, przyjemniej, świetniej, różowiej... stop. Kolorowiej. Stop. To mogło być rasistowskie. Zostańmy przy "świetniej".
 7. DazZy

  Forumowa Mafia

  Godzina późna, piwo było, więc zebrało mi się oczywiście na zwierzenia. Tutaj mam jedno- otóż nawet, gdybym przystał na ową, edycja i tak nie mogłąby ruszyć. Czemu? Ano, nie wszyscy potwierdzili chęć udziału. Znając życie- byłbyby autolincze. I znowu skończyłoby się najdalej po czwartym linczu. Zatem potwierdzać, potwierdzać, gg w opisie, mail, jak ktoś koniecznie chce- dazzyz[at]gmail.com, środa zaczynamy (o ile potwierdzenia będą)
 8. DazZy

  Forumowa Mafia

  Zaczekajmy jeszcze do środy. Bo to taki fajny dzień. Jak nikogo więcej nie będzie, to zaczniemy w takim składzie. Wysyłajcie mi już potwierdzenia na GG (w opisie)
 9. DazZy

  Forumowa Mafia

  To ja może poprowadzę? Myślę nad klimatami DnD, mieszkańcy byliby poszukiwaczami przygód podczas ratowania świata, katani zostałby Harfiarzem a mafia- agentami Zhentarimów... o ile zbierzemy graczy w tym stuleciu, oczywiście ;] MG - DazZy 1. Alexei Kaumanavardze 2. Zendemion 3. Avalon 4. Andrij 5. kindziuk 6. Pshemox 7. Kalenos
 10. DazZy

  Forumowa Mafia

  I kindziuk, i kindziuk! ;]
 11. DazZy

  Forumowa Mafia

  Miała być analiza, ale ten, no. Już nie jest potrzebna. No to chwała Jedi! ;) Jasna strona mocy znowu tryumfuje *Efektowny wymach niebieskim mieczem świetlnym* Dziwie się, że w ostatnich chwilach nie zauważyliście mojej ciszy i jednak nie zmieniliście głosów... ;>
 12. DazZy

  Forumowa Mafia

  Asthariel- W pierwszym poście po mordzie na Kalenosie napisał, iż nie wyklucza mafiowania roba, twierdził, że to może być próba wyrobienai sobie alibi. Później następuje wymiana zdań dotycząca zachowania kindziuka, które wydaje się Astharielowi „troche podejrzane”. Być może próba wyrobienia sobie alibi („Ale ja przecież uważałem kindzuka za podejrzaneg pierwszego dnia!”)? Za chwilę zaś odda dwa głosy- najpierw na kindzuka, potem błyskawiczna zmiana na Andrija, co zdaje się przeczyć tej teorii. Ciekawa jednak byłaby ta, która mówi o jego mafiowaniu z windowsem, widać między nimi pewne powiązania (windows go uniewinnia, troche rozmawiają, windows poświęca mu najmniej miejsca w analizie). Wracając- Asthariel oddaje drugiego dnia głos na ariego, jakby chciał powiedzieć „umywam ręce, głosuje na kogoś, kto nie zginie w linczu, ja nie zabiłem niewinnego”. Osoba dużo mniej podejrzana od kindziuka, ale warta rozważenia do remisu. Jeśli kindziuk jakimś cudem okaże się niewinny a Asthariel winny- jutro powinniśmy głosować na windowsa (który co prawda nie wygląda mi na mafię, aczkolwiek wina Asthariela zmieniłąby postać rzeczy...) ***** Żeby nie było tak, że przypadkiem nie zdążę! Ale zostało mi do zanalizowania dwóch graczy.. Lincz- Kindzukxxx
 13. DazZy

  Forumowa Mafia

  Pierwsza część analizy. Robi się dynamicznie, więc będę wrzucał w częściach. win0- Pierwszego dnia (tego już faktycznej gry, po pierwszym mordzie) prowadzi właściwie nic niewnoszącą dyskusje z robem o teoriach, przy czym ciekawa jest pomyłka w ilości graczy- było ich trzynastu, opracował zaś wzór matematyczny dla jedenastu... czyli brakuje dwóch. Niby nic, acz jest dość ciekawym zbiegiem okoliczności. Pierwszego dnia głosuje na kindziuka, co się chwali. Uniewinnia później Asthariela na podstawie nagłej zmiany głosu. Później głosuje na pshemoxxa, gdyż grał niespójnie. Faktycznie, grał, ale był niewinny, ja jednak też tak głosowałem, zatem to był nasz błąd. Kolejna rzecz- pomysł z remisem. Moim zdaniem dobry i niepasujący do mafii- wszak jeśli dziś padnie niewinny, oni i tak i tak wygrają, przy remisie zaś- nieco trudniej uniknąć trafienia, choćby nawet i rykoszetem. Moim zdaniem niewinny, nawet pomimo ciekawego zbiegu okoliczności pierwszego dnia. Kindziuk- Ten pan to mój główny podejrzany. Pierwszego dnia nieźle namieszał, niby to uniewinniając roba, a później jednak sugerując, że nie należy tego robić. Kilka osób (w tym ja) już mu to wytknęło. Drugiego dnia jakby... zamilkł. Ot, powiedział kilka zdań, próbował się obronić przed moimi oskarżeniami i na końcu oddał głos na phełkę nie podając żadnych argumentów, do drugiego dnia nie ma się czego przyczepić... wręcz podejrzanie nie ma. Czyżby jego lepszy w te klocki partner dał mu do zrozumienia, że powinien przystopować? Niewykluczone. No i jeszcze jego aktualne mieszanie...
 14. DazZy

  Forumowa Mafia

  Nie unikam dyskusji. Po prostu nie było nad czym dyskutować. W końcu pojawił się powód- twój głos na windowsa, a teraz atak na mnie. Wcześniejsze posty "od mojego do mojego" w zasadzie niewiele wnosiły. Co natomiast do próby skierowania podejrzeń w moją stronę- oto jest twój fail, jak mniemam. Nie dość, że oskarżasz niewinnego, to jeszcze na tak żałosnej podstawie, jak "lampki". Coś takiego może zrobić chyba tylko mafia. Ewentualnie "trzeci", ale myślę, ze w tej edycji go nie będzie :) Zreszta... przed chwila to twoja lampka była zgaszona, a teraz znowu się pojawiłeś, całe 6 minut od mojej wypowiedzi. Ale dla mnie to nie argument, na Ciebie są lepsze, które, pozwolisz, przytocze w mojej analizie. Coming soon.
 15. DazZy

  Forumowa Mafia

  E? Nie bardzo rozumiem- mówisz, że jestem mafiozem, bo mi się nie paliła lampka? No wybacz, ale, po pierwsz- pali się prawie cały czas, poza krótką chwilą, gdy resetowałem kompa (choć nie cały czas jestem przy komputerze, przeglądarka jest otwarta ciągle), po drugie- nie jest to absolutnie żaden argument. No chyba, że zrobiłeś screeny z widoczną godziną i moją zgaszoną lampką... ale nie zrobiłeś, bo teraz kręcisz. Prawda, mafio? ;) Zresztą- to możnaby łatwo sfabrykować, nawet w paincie... W przypadku lampek mamy jedynie Twoje słowo przeciw mojemu. Lampki to ZAWSZE głupi argument. Albo desperacja tonącej mafii- zauważyłeś, że praktycznie wszyscy mają co do Ciebie wątpliwości i chcesz je odsunąć? Chwilowo moim podejrzanym pozostanie Kindziuk. Aktualnie zabiorę się do rozpisania analizy, która objęłaby wszystkich graczy, następnie przedstawię swoje stanowisko co do osób, które winny być zremisowane.