Tomicha

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  983
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomicha

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Tomicha

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mam problem z trzema grami, które działają poprzez Steama. 1) Sid Meier''s Civilization V - po włączeniu gry (w Steamie) następuje finalizowanie instalacji, które przerywa się po 1%. Wyskakuje błąd nr 55, który spowalnia mi komputer. Muszę go restartować. 2) i 3) Call of Duty: Modern Warfare 3 i Dead Island - w przypadku tej pierwszej, problem pojawił się dzisiaj. Gra jest "niedostępna". W przypadku Dead Island taki stan rzeczy utrzymuje się już przez trzy tygodnie. Czy ktoś poratuje?
 2. Tomicha

  Call of Duty: Modern Warfare 3

  Czy ktoś też ma problem z włączeniem gry. To już trzeci przypadek, kiedy Steam nie może mi odpalić gry, bo jest "niedostępna". Co można tym zrobić?
 3. Ciemna strona mocy, ze względu na możliwość siania destrukcji czerwonokrwistym mieczem. :)
 4. Tomicha

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mam pytanie odnośnie materiałów do pobrania. Włączyłem pobieranie jednego z dodatków, ściągnął się, nastąpiła weryfikacja i dalej nic. Cały czas jest pobieranie w toku, ale nic się nie dzieje.
 5. Tomicha

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Dzięki za wskazówki, szczególnie zaś za przypomnienie o łącznikach. Co do niektórych zwrotów jak "come across as" to może i są sztuczne, ale wymagane przez moją nauczycielkę. :)
 6. Tomicha

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Dobry wieczór. Jako pracę domową mieliśmy do napisania opis osoby po angielsku. Czy ktoś mógłby sprawdzić moją pracę pod kątem błędów? I would like to describe a woman who has appeared in a commercial. She is probably an actress or a model. The woman is most likely in her twenties. Owing to her clean and spotless complexion, she looks very beautifully. However, photo, that I describe, has been undoubtedly retouched. The woman has not only piercing, green eyes, but also very long, curly and fair hair. I think that she is always stylishy-dressed. Her smile is so glamorous she looks like a film star. Her lips are full, with a pink lipstick. She has an oval face which is underlined by the lack of the fringe. Her high, broad forehead makes her look very nobly and haughtily. She has a very smooth skin, without any wrinkles. Her expression Is rather arrogant, definitely not warm. The woman, who I describe, certainly realizes that she is a star. Judging by her look, she must be not only extremely self-confident, but also determined. A result of her being a celebrity is that she is very sociable. She gives the impression of being pretty arrogant and vain; I feel she likes to look down on people. On the other hand, she in all probability comes across as being hard-working and experienced actress. Therefore I assume she is very popular and admired. To my mind, the woman is a beautiful and fashionable actress who characterizes of experience, determination and a bit of the arrogance.
 7. Tomicha

  TOP 111: Miejsca 10 - 1

  W końcu prawdziwa lista. :) Bioshock oczywiście zasługuje na grę dekady, jeżeli ktoś tego jeszcze nie wie, niech zagra i się o tym w końcu przekona.
 8. Posiadam oryginalną edycję premierową Wiedźmina. Kiedy niedawno chciałem go zainstalować (na nowym komputerze), okazało się, że zatarł się klucz rejestracji CD Projekt RED, dlatego też nie mogę zainstalować patcha 1.4. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
 9. Zwiastun Mass Effecta 3 jest genialny! Może i spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale i tak gra będzie epicka.
 10. Tomicha

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Prosiłbym o pomoc z zadaniem z chemii: (jednak nie sam wynik, ale i obliczenia) Oblicz masę kwasu azotowego(V) potrzebną do zobojętnienia 5 moli wodorotlenku wapnia.
 11. Tomicha

  Książki - temat ogólny

  Hyperiona czytałem - jest świetny, może oprócz początku Triumfu Endymiona. A co do Peanatemy to czy jest o wiele trudniejsza od Diuny czy Hyperiona właśnie?
 12. Tomicha

  Książki - temat ogólny

  Rozumiem. Z powodu wielu negatywnych opinii Legend nie będę tykał, ale co z Łowcami i Czerwiami? Czy koniec szóstej części jest satysfakcjonujący? :)
 13. Tomicha

  Na imię mi Earl/My name is Earl

  Właśnie twórcy wrócili po rozum do głowy i przewrócili konwencję serialu w czwartym sezonie. Znów opiera się na kolejnych numerach z listy. Dla mnie trzecia odsłona Earla była również słaba z powodu zatracenia obranego przez autorów celu, jakim była naprawa życia przez Hickeya.
 14. Tomicha

  Książki - temat ogólny

  Mam pytanie w kwestii "Diuny". Mianowicie przeczytałem na razie pierwsze 4 części Kronik, zaś pozostałe dwie mam już w kolekcji. Moje pytanie odnosi się jednak do nowych pozycji napisanych przez syna Herberta i Andersona. Czy ktoś czytał którąś z książek napisanych przez ten duet i czy dorównują poziomowi Franka Herberta?
 15. Tomicha

  Na imię mi Earl/My name is Earl

  Niestety z tego co wiem to autorzy nie zamierzają dokończyć serii czwartej, która nieoczekiwanie się urwała. Zaś w Polsce można na Comedy Central obejrzeć pierwsze trzy sezony, co i tak się chwali tej stacji telewizyjnej.