KrzysztofMarek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  25026
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KrzysztofMarek

 1. KrzysztofMarek

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  To kiedy ten Nowy Początek będzie? Rozumiem, pandemia, kwarantanna, praca zdalna, a jeszcze święta i jeszcze, na dokładkę szczepienia. Ale przecież niemal wszyscy siedzą w domach i praca stała się rozrywką w tym więzieniu, które nam koronawirus zafundował i nadal Nowego Porządku nie ma? To chyba już prędzej Umiłowani Przywódcy ten swój Nowy Ład ogłoszą...
 2. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! A tak, przy okazji, chciałem podzielić się pewną refleksją. Czasem oglądam telewizję i od pewnego czasu czytam na pasku, że szczepionka już załadowana, już jedzie, wreszcie przybyła pierwsza partia i huurrraaaa! , będą pierwsze szczepienia. Tylko dlaczego męczy mnie to uczucie deja vu? Już wiem, za Gomułki toczka w toczkę było tak samo, tylko wtedy chodziło o cytryny i pomarańcze. Bywały dwa razy do roku, na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Kupowane oczywiście na Kubie. Ciekawe, kto to jeszcze pamięta...
 3. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Loża była jest i będzie! Ogłaszam reaktywację Loży i życzę wszystkim Lożowiczom wszystkiego najlepszego!
 4. KrzysztofMarek

  CD Action - czy ktoś to czyta w e-wydaniu?

  Wydawania w formie papierowej nie zaprzestano. Zmienił się wydawca, ale ekipa , w większości, pozostała ta sama. Odniosłem wrażenie, że mają nieco więcej "swobody twórczej", ale i tak jest to kontynuacja tego, co było kiedyś.
 5. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Jeszcze Loża wróci do życia. Wróci!
 6. Najlepiej wszystkie już istniejące projekty wyrzucić do niszczarki a potem... potem zastanawiać się co dalej przez co najmniej 5 lat. A i tak nie mam złudzeń, znowu będzie to samo.
 7. https://pl.wikipedia.org/wiki/Trybuna%C5%82_Stanu Wikipedia twierdzi, że członkostwo w TS nie jest dożywotnie.
 8. KrzysztofMarek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Twój awatar widzę. Ale... mój widzę tylko na forum, w innych działach już nie. I dałem sobie z próbami umieszczenia, po prostu już mi się nie chce.
 9. Prawo Murphego jest uniwersalne i działa również na wirusa. Ot, jeśli ginie gospodarz, to i wirus nie ma perspektyw na przeżycie, stąd w przyrodzie ostają się te, które gospodarza nie zabiły. To tylko kwestia czasu, kiedy wirus złagodnieje (albo populacja nabierze odporności, co tak na dobrą sprawę jest tym samym zjawiskiem). Epidemia wygaśnie już latem, tyle, że latem przyszłego roku, nie wcześniej. Ale oficjalnie spadek zachorowań będzie już na przełomie kwietnia i maja tego roku, bo władza chce wyborów, a to, że ludzie umierają, to normalne, przecież wcześniej czy później i tak wszyscy umrzemy. Dopiero po wygranych wyborach oficjalnie nadejdzie druga fala zachorowań. Ale ten scenariusz może się nie sprawdzić, bo, jak się wydaje, władzy powoli wraca rozsądek, a jeśli ludzie, pomimo zakazów, wyjdą protestować na ulicach, to będzie oznaczało koniec tej władzy. A mogą wyjść, skoro władza daje przykład nie respektując zakazów które sama wydała. No i władza nie ma na kogo złożyć winy za zaniedbania służby zdrowia, w końcu rządzą już piąty rok i mieli czas zmienić wszystko, co tylko chcieli, ale woleli kupować wyborców ich własnymi pieniędzmi. Teraz pieniądze będą tylko wtedy, jak je dodrukują
 10. Nie, to było śmiertelnie poważnie. Gdyby to był sarkazm, co daj Boże, nawet nie zwróciłbym uwagi. Ani jedna, ani druga pani nawet się nie uśmiechnęły i traktowały to serio.
 11. Obym się mylił, ale wydaje mi się, że na przełomie kwietnia i maja nastąpi spadek zachorowań niemal do zera, co pozwoli na przeprowadzenie wyborów, które oczywiście wygra Anżej. Zaraz po wyborach nastąpi gwałtowny wzrost zachorowań, co będzie, albo nawet nie będzie tłumaczone, bo i po co? Anżej wygrał i co komu do tego? Suweren tak chciał! Nawiasem mówiąc już w Biedronce starsze panie mówią, że zagraniczny wirus ma termin ważności tylko do 9 maja (autentyk!)
 12. Powiedz, stary, gdzieś ty był? Dziwną minę masz. Pewnieś zwiedził Rzym lub Krym już nie jeden raz. Możeś wiatry w polu gnał, aż zgubiłeś ślad? Powiedz, gdzieś pod rynnę wpadł? Powiedz, stary, gdzieś ty był? Ileś soli zjadł? Może urwał ci się film u podnóża Tatr? Coś przed nami ukryć chcesz, lecz nie zwiedziesz nas! Powiedz! Już najwyższy czas!
 13. KrzysztofMarek

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Coś jednak się dzieje. Za wolno, za mało, ale jednak coś się dzieje. Sam to dzisiaj zauważyłem. A co się dzieje, to sam sprawdź, na pewno to dostrzeżesz.
 14. KrzysztofMarek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  To nie jest nieuchronne. Jeśli ma szczęście i dobrze wybrał, to ani jazdy, ani gierek nie będzie. Tak jak ja nie miałem ani z żoną, ani ze św. p. teściową, ani ze św. p. teściem, moja żona też nie miała problemów ze swoją teściową, a moją św. p. mamą. Coś o tym wiem, w końcu w kwietniu będzie 42 lata jak jestem żonaty. Ale mam znajomych po dwóch rozwodach, znam żonę (już byłą), która biła męża, małżeństwo, które wiecznie się kłóci więc możesz mieć (oby nie) rację.
 15. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Lożowicze Wszystkich Gier, łączcie się w Loży!
 16. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Loża była, jest i będzie!
 17. KrzysztofMarek

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Informacje o połączeniu spółek są dwie, jedna tutaj, https://www.gram.pl/informacje/polaczenie-spolek druga w Regulaminie, który każdy powinien przeczytać. Do innych informacji nie dotarłem. Historii swoich zakupów też nie znalazłem. Może kiedyś coś jeszcze będzie dostepne
 18. Taaaa... Ja, wbrew niektórym sugestiom, nie zmarnowałem głosu. Moi faworyci nie zdobyli władzy i nie będę się wstydził, ze na nich głosowałem. Nie będzie też lepiej ( i nie byłoby, choćby PO czy SLD zdobyło wszystkie głosy, które przypadły Korwinistom), za to na pewno będzie trochę weselej.
 19. A fe, jaki tak komunizm. Teraz będzie silne przywództwo ( oczywiście Prezesa, jak by się kto pytał, nie jakiś tam kult jednostki) i solidarność społeczna (zamiast zwykłego socjalizmu) i mamy zupełnie nową jakość! Młodzi dostaną brak podatku (i mniejsze emerytury, zresztą i tak za 40 lat będą emerytury "obywatelskie"), starym da się 13 może i 14 emeryturę i wszyscy będą zadowoleni. Demokracja też będzie, sami widzicie, ze jeszcze piszę...
 20. Jeśli wyniki się potwierdzą, to... będziemy dalej żyli w ciekawych czasach. Możliwe nawet będą powtórne wybory, ale szansa na to jest nikła. Po prostu ci. którzy zostaną posłami nie będą chcieli poddać się ponownej weryfikacji społeczeństwa.
 21. Mamy demokrację. Oczywiście, ktoś musi demokracją sterować, bo inaczej będzie bezhołowie, a nie demokracja. Demokracja, ta prawdziwa, sprawdziła się tylko w Szwajcarii. A nasza... najpierw ściągnięto pieniądze od ludzi, potem dano im 500+, 13 emerytura i tak dalej, stado baranów dało się przekupić ich własnymi pieniędzmi. To czego ci ludzie mogą chcieć jeszcze? Już pojutrze zobaczymy, czego chcą najbardziej. A, byłbym zapomniał. Głupich jest więcej, niż mądrych, jaką mają przewagę liczebną, to zobaczymy właśnie pojutrze. Co do gramsajtów - nie mam pojęcia. Nie widzę takiej możliwości.
 22. Być może. Ale na kogo miałbym głosować? Na PiS? Odpada. PO? Jeszcze gorzej. Na PSL? A co mnie z nimi łączy? Na SLD z Wiosną? Za nowocześni, ja jestem z innej epoki. Właściwie - to nic mnie z tymi partiami nie łączy, z Korwinem też. Ale z Korwinem najmniej mnie dzieli. No, i, jak napisałem, mam dwa ważne powody.Jest jakaś, choć przyznaję, że mizerna, szansa, że przekroczą te magiczne 5%. Wtedy będę chichotał, bo będzie zabawniej.
 23. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Teraz nie bardzo wiadomo kiedy i która rocznica wypada. Może 13 listopada będzie druga rocznica podpisania umowy połączenia spółek, czyli jakby nowe narodziny gram.pl, może trzeba będzie liczyć od powstania nowego forum, a może od samego początku? Może od dnia, w którym zakończy się restrukturyzacja? Obawiam się, że wszyscy władcy tego forum są zajęci czymś zupełnie innym, niż losami forum. Nawet Muradina rzadko widać. No cóż, za rok, czy dwa to wszystko będzie jasne...