mathius007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mathius007

 • Ranga
  Przodownik
 1. Różnica jest taka, że No Man's Sky został wydany :D
 2. To nie będzie DLC, już CA zapowiedziało że wątek Warhammera dobiegł końca. W planach były 3 części, coś na wzór StarCrafta 2, gdzie każda kampania składała się z osobnej gry. Wniosek jest prosty, jeśli to Warhammer, to będzie to druga część lecz nie DLC. Fani pożegnają się z kolejnymi 200 zł w dniu premiery (+dodatkowe DLC oczywiście) ;P
 3. Jak dla mnie tłumaczenia tego typa to totalna głupota. Że Andromeda nie jest liniowa? Wszystkie cut-scenki z rozmowami z NPC'ami mogą się różnić, ale przeważnie będzie to jeden i ten sam schemat. Wszystko inne, czyli wątek główny, bo odbieranie i oddawanie questów pobocznych podciągam pod to samo kopyto co rozmowy z NPC'ami, powinni mieć zrobione na cacy. Jak to jednak wygląda już od samego początku, wszyscy wiedzą. 
 4. mathius007

  Rozdajemy kody do bety Revelation Online!

  Nie wiem jak Black Desert, ale Blade & Soul strasznie szybko mi się znudził. Stał się powtarzalny i mozolny, a oczekiwanie na kolejny content sprawiało, że szybko odechciewało się nawet powracać do tego tytułu po wypuszczeniu ww.
 5. Sprawiasz, że moje serce krwawi :(
 6. Grr... I jak tu przetestować grę, skoro wyjdzie demko tylko na ps4...
 7. mathius007

  To nadchodzi! Bądźcie gotowi!

  Czyli że co, minimum przeceny 75%?
 8. A mój bohater oszczędza osoby które mogą mu się w przyszłości przydać. Zdradził Chór i Wzgardzonych oraz dąży do obalenia Hegemona i dominacji nad światem. Zabija żebraków, kobiety i dzieci. Jakby mógł to w wolnej chwili pewnie i by pogwałcił kury i ratował smoki, ale nie można mieć wszystkiego :(. Zastanawiam się tylko na ile fabuła gry pozwoli mu rozwinąć zamierzone cele :) Edit. No i w końcu jakieś rpg w którym czuje się, że gra się tym złym!
 9. >Switchowi brakuje jakiejś zabójczej funkcji. Bu hA Ha HA A jakie zabójcze funkcje posiada xbone lub ps4? Niech wskaże mi w nich coś innowacyjnego, bo do tej pory wszystko to już było gdzieś dostępne, szczególnie na pc. Analityk z tego kolesia jak z EA najlepsza firma roku (ukochane złote kupki dwa lata z rzędu).
 10. O widzę, że news już wrócił na stronę :). No i widzę, że promocja się szybko skończyła, bo ceny wróciły do standardowej wartości. Coś licha ta promocja jak w niecałą godzinkę wszystko wyszło.
 11. Wszystko ładnie i pięknie ale ten baner z tekstem "Jeszcze nigdy nie była tak realiZstyczna." wypadało by poprawić ;).
 12. > A może Moooras zwyczajnie i spokojnie zapytał z ciekawości, a jedynym, który płacze, > jesteś Ty? :D No to CHYBA widzisz, że przy okazji udzieliłem mu prawdopodobnej odpowiedzi na podanie klucza po przypisaniu go sobie?
 13. > > Kod dla potrzebujących: E65Z2252THN57JFZ > > To po co go sobie przypisywałeś jak go nie chcesz? Żebyś mógł płakać w komentarzach. W CD-Action była podobna akcja z rozdawaniem kluczy na dwie shiny legendarki i arceusa. Może wyciągnął klucz z CD-Action i już nie chciało mu przypisać poka drugi raz z tej samej "puli" z racji wykorzystania kodu (z zapdosami/moltresami/articuno było właśnie w taki sposób), więc wrzucił dla chętnych w komentarzu? Przyczyny znać nie musisz. Podał klucz, a mógł nie podawać. Zluzuj zwieracze :).