Cornelius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cornelius

 • Ranga
  Robotnik
 1. "Zachodni wiatr, spienione goni fale" ;) A tak na wserio, nie było już przypadkiem gry o tym?
 2. "nie wspominając już nawet o humorach Batarianów." Chyba raczej Batarian. Polanie ==> Polan Marsjanie ==> Marsjan Batarianie ==> Batarian
 3. Cornelius

  Artykuł: Analiza trailera GTA V

  Ucieczka przed policją - za kierownicą "Ten Trzeci". Nie "Ten Trzeci" tylko "Cabrio". To jest ten sam samochód, tylko z założonym dachem. Późniejsza ucieczka "Tego Trzeciego" to już inna scena.
 4. Mnie osobiście DA:O bardzo się podobał, Przebudzenie troszkę mniej ale im bliżej premiery dwójki, tym mniej mam ochotę w to zagrać. Szczególnie że czytałem już pierwsze wrażenia z gry i nie ma jakichś zachwytów. I coś czuję, że taka będzie właśnie ta gra - jednych ucieszą zmiany, innych wkurzą uproszczenia, a suma sumarum wyjdzie gra dobra ale nie rewelacyjna, dająca dużo radości z grania ale nie rewolucyjna.
 5. Cornelius

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  Dzięki! Defragmentacja pomogła. A co do polskiego wydania Mass Effect to już nawet myśleć mi się nie chce na ten temat bo szkoda czasu. Mam tylko nadzieje, że ekipa wyciągnie wnioski przy drugim dodatku, żebyśmy na niego znowu pół roku nie musieli czekać.
 6. Cornelius

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  Mam problem podczas instalowania patcha i dodatku wyskakuje mi komunikat: "błąd zapisu do pliku dlc_unc_opening.bik" Ktoś wie co można n a to poradzić?
 7. Cornelius

  StarCraft II trylogią!

  - Blizzard why ?! - For money!
 8. "Do dyspozycji graczy oddano 50% nowych obszarów takich jak: Czerwony Las, Limańsk, Podziemia Prypeci i wiele innych." Gram.pl powinno zmienić opis S.T.A.L.K.E.R.-a, bo jest on zupełnie nielogiczny. Dlaczego oddano tylko 50% nowych obszarów a nie wszystkie? Wiem o co im chodziło ale nie zmienia to faktu, że to zdanie jest bez sensu.
 9. Cornelius

  Mass Effect PL (PC) - recenzja

  Mnie przejście ME zajęło 27 godzin 24 minuty. Przy tym zrobiłem 80-90% misji pobocznych, byłem na każdej dostępnej planecie. Nie jest to oszałamiający wynik biorąc pod uwagę to że misje poboczne są strasznie nudne [wyląduj MAKO-pojedź do wykrzyknika/znaku zapytania-rozwal to co jest do rozwalenia-koniec misji pobocznej(są nieliczne wyjątki od tego schematu, ale można je na palcach jednej ręki policzyć)]. Są tylko wypełniaczem, dodatkowo niedopracowanym. W niezbadanych światach jest z 5 schematów budynków, i te pięć schematów rozdzielonych na wszystkie planety. Strasznie się na tym zawiodłem. Tak naprawdę poza wątkiem głównym nie warto się w nic innego zagłębiać.
 10. Cornelius

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Jak to jest z tą wyprzedażą CD Projekt? W sklepie na gram.pl jest link gdzie obniżone są też ceny gier z serii TS a w empiku czy mediamarkt ceny są normalne. Promocja serii TS dotyczy tylko gram.pl czy co?
 11. Kogo jak kogo ale, że nie ma Duke''a to dla mnie herezja. Plus Bezimienny z Gothica. W sumie można by jeszcze z osiem par spokojnie skompletować i nikt by nie miał nic przeciwko. Ale Duka żeby nie było...
 12. Dla tych którzy nie mają jeszcze edycji kolekcjonerskiej Gothic''a, a chcą jeszcze ją mieć mam dobrą wiadomość. Nie dalej jak wczoraj widziałem W Media Markt na Ostrobramskiej kilka pudełek z tą grą w edycji kolekcjonerskiej.
 13. Cornelius

  Piłka Nożna

  Ha 2-0 i Czechy raczej na pewno przegrają. Jak dla mnie duża niespodzianka Choć Ghana z Włochamim zagrała świetny mecz i pokazali że w piłkę grać potrafią. P.S. Cech gra świetnie i gdyby nie on mogłoby być dużo więcej.
 14. Cornelius

  Afterfall - postapokaliptyczna wizja typu Fallout!

  Oj wystarczy poszukać na stronie Afterfall''a : "To wszystko zagwarantuje wystarczający poziom realistyki modeli dla widoki izometrycznego, jednocześnie nie psując efektu przy przełączeniu na tryb FPP (first person perspective). Kamera będzie oferować standardowe opcje przy widoku TPP (third person perspective), czyli możliwośc jej rotacji, przybliżania oddalania oraz zmieniania kąta nachylenia. W widoku FPP będziemy mieli możliwość obejrzenia sobie dokładnie każdego elementu z oczu bohatera oraz rozglądania się po okolicy. Oprócz wyżej wymienionych funkcji, rozgrywke skutecznie umilać będą akrobacje wykonywane przez kamerę typu lot za kulą przy trafieniu krytycznym, tudzież obejrzenie wnętrza pomieszczenia z perspektywy wcześniej wrzuconego doń granata." Cyli dla każdego coś miłego. A poza tym twórcy twierdzą że ukończyli jakieś 28% gry czyli jeszcze trochę sobie poczekamy na nią ale mam nadzieję ze warto.