vazon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1561
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vazon

 • Ranga
  Delegat
 1. Czekam na God of War Kompilacja. Pomimo, że nie grałem w poprzednie części, mam wielką ochotę aby spróbować.
 2. W przerwie pomiędzy seriami zawsze jest czas na zerknięcie w inna stronę niż sztanga.
 3. To nie jest wcale dużo. Ja u siebie płacę 150 zł za miesiąc ale w tym mam 45 min SPA. Siłka jest dobrze wyposażona, fakt że mogłoby być trochę więcej hantli itd. Baaaardzo dużym plusem jest duża ilość ładnych kobiet, która przychodzi. Aż miło się ćwiczy.
 4. vazon

  Ateizm

  To nie kłótnia tylko dyskusja. Na razie ton Twoich postów sugeruje podwyższone ciśnienie u Ciebie.
 5. vazon

  Ateizm

  NO ja żadnych z powyższych nie widzę, nikt nikogo nie wyzwał, nie zbluzgał itd, itp. Ochłoń przez chwilę i dopiero zacznij pisać. rob006 niezłe ;)
 6. vazon

  Ateizm

  >/ciach/ No właśnie bywa i może być też, że Twój ksiądz skłamał ale że ma 80 z hakiem to może inaczej zinterpretował prędkość samochodu. Nikt tu nikogo nie obraża, nie bądź tak obrażalski jak ktoś coś powie nie po Twojej myśli. Nauczmy się śmiać z siebie i tego co nas otacza. Więcej loozu ;) PS. Swoją wiarę lub nie możesz sam wybrać. Dlaczego się zgodziłeś na narzucenie wiary, jesteś już starszy to zdecyduj sam. No chyba, że jest Ci z tym dobrze.
 7. vazon

  Ateizm

  Haha, dobre :) Bezi 113 znałem księdza który prowadził religię jak byłem w liceum. Rok później spotkałem go bez ''sukienki'' z obrączką na palcu. Jak miałbym wierzyć człowiekowi, który odchodzi z kościoła i łamie wszystkie obietnice złożone podczas święceń.
 8. vazon

  Ateizm

  Święta racja. Bezi 113>>nie wytłumaczysz bo nie wiesz co się wydarzyło, zasłyszałeś historyjkę i tyle. Jak ja słyszę coś naprawdę nieprawdopodobnego to przesiewam to przez 5 no może 6 sit.
 9. vazon

  Ateizm

  Może nie kłamał o wypadku ale tak jak powiedział rob006, przekoloryzował żeby to brzmiało bardziej tragicznie.
 10. vazon

  Ateizm

  NO właśnie wierzysz, nie widziałeś tego naprawdę. Jak ja bym Ci to opowiedział też byś uwierzył bo niby dlaczego miałbym Ci kłamać.
 11. vazon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Racja, po prostu już mineło trochę czasu i mi się pomyliło wszystko. jeszcze raz sorry
 12. vazon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Muszę się przyznać do błędu. Jak kupowałem PS3 to za darmo dostałem taki zestaw składający się z dodatkowego kontrolera, pilota i tam był ten kabel HDMI. Po prostu popierdzieliło mi się. Tak mi się te dwa zestawy zlały w jeden. Sorry za wprowadzenie w błąd.
 13. vazon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Tzn. w paczce był pad z dualshockiem itd.
 14. vazon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  No ja właśnie też kupiłem 80 GB i kabel był. Może dlatego miałem kabel bo kupiłem PS3 w Anglii? Ale to różnicy nie powinno raczej robić. PS3 kupowałem w grudniu 2008. Aha to było normalne PS3 w żadnym zestawie.
 15. vazon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  W pudełku razem z PS3 jest kabel HDMI. Wiem bo sam miałem jak kupiłem. PanMistrz ma rację, że są chincze i przejściówka ale kabel HDMI tez jest. Nie musisz specjalnie kupować. Obraz jest bajka.