elmartin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1780
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez elmartin

 1. Czekacie, czekacie oczywiście.
 2. Rozumiem, że to co przedstawiacie powyżej to zwiastun ścieżki dźwiekowej z DLC ;)
 3. Czekam na 8, ale 3 bardzo chętnie poproszę ;) Przy okazji, w tekście jest literówka- syklu.
 4. elmartin

  Far Cry: New Dawn w złocie

  Czekam niecierpliwie. Fajna kontynuacja się zapowiada. Szkoda tylko, że nigdzie nie można kupić edycji ze steelbookiem np. Superbloom Edition. Ten steelbook jest ładny ;)
 5. Dla mnie, na Unity był lepszy klimat. Wolałbym, żeby tak zostawili.
 6. Co tacy zdziwieni? Ja kupowałem ich gry, ale nigdy w kawałkach. Czekanie miesiącami nie dlamnie i jak widać nie dla większej populacji. Nawet na YT, niektórzy nie zaczynali sezonów przed wydaniem ich w całości. Nie czytali takich sygnałów i mamy rezultat.
 7. Nie przesadzajcie, to nie jest tak dużo jak może wyglądać. Przecież nosząc buty Adidasa z serii Dragon Ball, będzie się posiadało jakieś smocze moce ;))
 8. Dla mnie, ważniejszym ino jest takie ino, żeby co dwa, trzy lata nie znaczyło gorsze.
 9. Wszystko bardzo fajnie, może bedzie nawet ciekawe DLC, ale tak naprawdę to czekam tylko na wiadomości o New Game +. Jak oni mogli tego nie brać w ogóle pod uwagę ??? Paraliż mózgów mieli ?
 10. Pierwszy sezon nie był może mega dobry, ale był ok, oglądnąłem go w całości. Drugi nie "wlecze się tak samo"- jak napisał autor. Jest irytująco wielokrotnie "wolniejszy" od pierwszego i już go nie oglądam.
 11. Zapowiada się, tylko kiedy wyjdzie?? Może na 6-tą rocznicę zdążą?
 12. O.K. Żeby było jasne. Brak Joela w The Last of Us Part 2, jako grywalnej postaci lub co gorsza, ewentualna śmierć Joela w The Last of Us Part 2. Mnie osobiście w ogóle nie cieszy, ale nie znaczy to, że nie podobało mi się to co zobaczyłem na E3. Bez przesady, Ellie ma już 19 lat i jeżeli taka pani archeolog, którą zresztą również bardzo lubię, może łapać i wieszać przeciwników niczym Spider-Man, polować na nich w lasach niczym wojownik z Apocalypto, zabijać ich skrycie niczym Assassin lub w otwartej walce niczym Rambo... To dlaczegóż to młodziutka Ellie, po tym co przeszła w pierwszej części i z pewnością po tym co przeżyje w drugiej części, nie może robić tego co robi? Zarzuty, że Neil przedstawia Ellie jako lesbijkę. No cóż, po pierwsze: to jego gra i może kreować postać według własnego światopoglądu, po drugie: to było wiadome już od Left Behind. Co do gustu, to już jest uwaga chyba obraźliwa, jeżeli nie w pewnym sensie rasistowska. Czy mam rozumieć, że wszystkie bohaterki, niezależnie od uniwersum, muszą być za przeproszeniem cycatymi blondynkami, klonami z magazynów?? Czy przeciętna, piegowata dziewczyna nie ma prawa do istnienia jako część fabuły? Przecież nie dla "lasek" graliśmy w The Last of Us? Czy Bill z pierwszej części był ok? Czy nie przeszkadzała jego orientacja? Nie lepiej by wyglądał Bill jako np. Brad Pitt? Przecież Bill był chyba najfajniejszą postacią drugoplanową w The Last of Us!! Poczekajmy cierpliwie, chociaż sam nie wierzę, że to piszę aż poznamy więcej szczegółów. Sama historia ma być uzupełnieniem, częściowym wyjaśnieniem, kontynuacją niektórych wątków z pierwszej części, więc nie zgadujmy i nie zarzucajmy czegoś. Osobiście bardzo czekam na The Last of Us Part 2. Pozdrawiam wszystkich.
 13. Jeżeli to prawda i nie zagramy Joelem nawet w epizodzie, nie wróży to dobrze dla postaci Joela. Wyglada na to, że uśmiercili Joela dość szybko i występuje on tylko jako wspomnienie ;( A może będzie nam pomagał... jak Ellie w pierwszej części?
 14. Bardzo się ucieszyłem z zapowiedzi Dying Light 2. Wygląda pięknie, prezentuje się doskonale i o ile nie mam obaw o stronę techniczną, rozgrywkę i być może historię, która za tym stoi. Obawiam się tego przejścia mocniej w kierunku walki z ludźmi. Mimo tego, że jak twierdzą rozgrywka jest nastawiona głównie na kampanię. Koop na 4, lub nawet jak mówił Adrian możliwe, że na więcej ludzi; podział świata na frakcje, to mi pachnie multi. Przewaga wrogów "nieludzkich" w pierwszym Dying Light w stosunku do ludzkich przeciwników była ogromna. Tutaj wygląda to dokładnie odwrotnie. Jak dla mnie szkoda.
 15. Przemoc to przemoc. W takiej rzeczywistości jaka jest przedstawiona w świecie The Last of Us, przemoc jest elementem nieuniknionym. A przedstawienie jej w sposób bardziej dosłowny, wręcz epatowanie przemocą, jest tylko odzwierciedleniem tego uniwersum. To nie uniwersum Lego PEGI 7+ i nie ma co udawać, że to wygląda inaczej. Nie mogę się doczekać. Po tym co pokazali na E3, rozgrywka będzie bardziej miodna niż w pierwszej części.
 16. Niech zrobią całą grę w języku Maya a napisy po łacinie, to nikt nie bedzie wiedział co sie dzieje ;)
 17. Wygląda na to, że w nadchodzących grach, trzeba będzie sobie stworzyć bohatera hetero a dodatkowo do kogokolwiek zagadasz... będzie chciał cię bzyknąć ;))
 18. "Część ma określone preferencje." Fajnie to brzmi. W świecie biseksualnym, znajdą się też hetero ;))
 19. Prezentacja narobiła smaka, ano narobiła większego smaka, o ile to jeszcze możliwe ;) Jednak liczyłem na jakieś info, chociaż przybliżony termin, może być z dokładnością kwartału, wydania gry ;(
 20. Cóż. Niestety muszę napisać, że zaoszczędziłeś mi pisania. Piszę niestety, ponieważ nie piszę tego z radością, ale również nie tego się spodziewałem po Cyberpunk 2077 i mam dokładnie taki sad odbiór tego trailera.
 21. Jako wielki fan Dying Light, nie jestem pewny, czy podoba mi sie kierunek w jakim poszadł Techland z tą marką. Trochę mnie martwi to co zobaczyłem. Nie jest to chyba to, na co czekałem. Niestety ;(
 22. elmartin

  Days Gone - data premiery i nowy trailer!

  A ja mam malutką nadzieję, że w nocy z poniedziałku na wtorek, właściwie już we wtorek (3:00), dowiemy się, że "danie główne" The Last of Us Part II będzie jeszcze przed tą "przystawką" Ta ślicznotka, krzykaczka z trailera, kojarzy mi się z postaciami z filmu Jestem legendą.
 23. Najbardziej czekam na Horizon Zero Dawn 2 i The Last of Us 2. Fajnie byłoby zobaczyc coś na temat Dying Light 2.