Patren

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  228
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Patren

 • Ranga
  Przodownik
 1. Cholera, po co wychodziłem o 14! -_- Teraz raczej nici, żebym się dostał, wszystko się wiesza zanim się na dobre zacznie.
 2. Nie no, super pomysł z tą inicjatywą ze strony fanów, tylko mało wyróżniające się te gadżety... Ale dobra, nie narzekam, i tak jest super, i w ogóle bajer, wypas, czekamy niecierpliwie, bla bla bla. :P
 3. To nic. Ja mam nadzieję, że nie będzie tak klaustrofobicznie małych, zamkniętych przestrzeni jak w NWN2.
 4. Niewątpliwie najlepszy tekst spośród trzech świątecznych. Szczególnie przypadły mi do gustu pomysły z potionami, ograniczonym ekwipunkiem (Geralt to Wiedźmin, a nie złomiarz), no i tymi flashbackami. Zapowiada się bardzo innowacyjnie, tym bardziej wierzę, że to będzie naprawdę świetna gra (możecie mnie nazwać naiwniakiem ;) ). Jedno ''ale'' - już ktoś o tym wspominał. Martwi mnie swoboda ruchu. Interakcja. Nie chcę żadnych ''niewidzialnych ścian'' i klocków zamiast prawdziwych domów, do których można wejść. O tym jakoś jeszcze nie czytałem, tak więc trochę się obawiam. Może ktoś posiada jakieś info? Co do EKa, to wydaje mi się, że dawali by wiedźmiński amulet. Wcale bym się nie obraził. :) ZONK! Boże, jestem chory psychicznie, czekam na wrzesień. x.O
 5. Taaaa, oficjalne... ja tu liczyłem na datę co do setnej sekundy, a nie potwierdzenie nieoficjalnej informacji. ;) Ale ogólnie to się cieszę, coś czuję, że szykuje się najlepsza gra naszego dumnego, acz skromnego narodu. Do tego czasu zrobi się upgrade kompa i będzie dobrze. Mniam. :)
 6. A moim zdaniem to bardzo nieładnie... ... że tak brutalnie zaostrzono nam apetyt i nie podano tytułów od razu. :P Ale ogólnie to pogratulować pomysłu i świetnej promocji. Teraz tylko czekać na tą listę. Bla.
 7. Ech, no wiesz, na papierze to zawsze ładnie wygląda =)...równie dobrze mogę Cię zestunować jakimś fire spellem przed użyciem blinka albo Ci coś może nie pójść przy intercepcie bo nie będziesz wiedział dokąd zblinkowałem...Pummel? jak przerwiesz mi Fireballa to użyje Frost Novy i zacznę walić Frost spellami...chociaż równie dobrze mogę mieć wtedy cooldown na Frost Novę albo możesz mi przerwać frost spella...widzisz, jest wiele różnych okoliczności i nie można powiedzieć, że Ty zrobisz to, ja zrobię tamto itp. Ja poprostu dzielę się swoimi doświadczeniami i zazwyczaj jak spotykam warka to nie mam większych problemów ;P A tak wogóle to ktoś orientuje się kiedy nowy patch?
 8. Nawet wtedy wystarczy nova, blink i jedziemy go ;D Bo prawda jest taka, że Magowi najłtawiej zsolować warka Gorzej jak się jakiś Hunter trafi...;S
 9. To ja ochłodzę atmosferę i tym razem zadam pytanie czysto techniczne ;P Blizzard mówi, że minimalne wymagania to 512 ramu...gracze mówią, że najlepiej jest mieć 1 GB...i tutaj moje pytania: Czy mając 512 ramu naprawdę już można grać bez problemów na minimalnych? Jeśli są to jakie? Mając wszystko na minimalnych ustawieniach można grać bez przycinek na 700 cuś ramu? :)
 10. Początkujący Mag prosi o pomoc! :) Otóż ogólnie mam zamiar być Frost Mage z domieszką Arcane ale czytałem gdzieś, że na początku (czyli początkowych lvl-ach) to się nie sprawdza ;P I tutaj moje pytanie: w co lepiej na początku inwestować talenty? W Fire czy Frost? (biorąc pod uwagę to, że później i tak mogę zrobić przeróbkę ;P) PS. Jeśli np. skill w Wandach mam 61/65 to co się stanie gdy będę miał 65? Skill m przestanie lecieć? Jeśli tak to co zrobić żeby mieć następną ''rangę'' ? na tym kończę moją serię pytań i z góry dziękuję za wszelkie pomocne odpowiedzi ;)
 11. Hum, hum...pytanie konkursowe brzmi: "czy Blizzard postradał zmysły?"...SMS-y o treści TAK lub NIE prosimy wysyłać pod numer D-EB-I-LI-Z-M...do wygrania wycieczka do Afryki w to i z powrotem na piechotę! ;/ Shamanów po stronie przymierza mógłbym jeszcze przeżyć ale paladyni?! Przecież Paladyni to obrońcy światła i wszystkiego co dobre, nienawidzą nieumarłych...jak oni mogą być po stronie Hordy? Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Paladyna śmigającego po Undercity i nabijającego tam reputację...to jest kompletnie bez sensu... Przecież to nie było aż takie konieczne, po co oni to zrobili? Aż takie skargi były? lepiej jest tak jak teraz... Według mnie zamieć im się chyba w głowach zrobiła...;/ <FRUSTRATmode_off>
 12. Hmmmmmmmmmm... To kiedy ten patch? xD
 13. Jak to skończy się czekanie na BG? ;P...czytałem, że w patchu wprowadzą możliwość walk na BG pomiędzy graczami z innych serverów...kolejek też już nie będzie? Czy może ja źle zrozumiałem? Chociaż to chyba było by zbyt piękne...:)
 14. Zapytam ostatni raz ;P Czy jest możliwość sprawdzenia daty powstania danego serva? Prosiłbym o odpowiedź =)
 15. Nie, chodzi mi ogólnie o sposób sprawdzenia daty powstania danego serva ;P...o ile to jest możliwe ale podejrzewam, że jest =)