Baali

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  160
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Baali

 • Ranga
  Przodownik
 1. Baali

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  > Rzeczywiście, komiks lotów nie najwyższych. A tak swoją drogą: nie za młodyś na piwo, gołowąsie? :P
 2. Baali

  Ranking na ulubionego forumowicza

  Może poruszę Wasze (nasze O_O ) sprawy prywatne, ale mniejsza z tym. Chodzi o łóżko Mistic?
 3. Baali

  Andergrand-co o nim myślicie?

  Pewnie jak większość andergrandowiczów ( z małej, ponieważ uznałem to za miasto "Andergrand City!") zauważyłem w tym topicu ogromną ilość hipokryzji. Nie będę mówił kto dokładnie KŁAMIE (ew. mija się z prawdą), ale nie spodziewałem się tego po WAS.
 4. Baali

  Andergrand-co o nim myślicie?

  Oj, moim zdaniem to Ty tutaj przesadzasz. Nie zaprzeczam, jestem jedną z najbardziej spamujących osób na kanale i często mówiłem Furrowi o wyluzowaniu, ale tutaj wyjątkowo się z nim zgadzam. Na Andergrandzie (myślę jednak, że to nazwa własna :P ) panuje głupota, niestety prawie niepodzielnie. Nie uważam siebie z kogoś lepszego - wręcz przeciwnie należę do "kwartetu spamerów" (by Adamido). Według mnie większość powinna opanować się z jako-takim jechaniem po Podziemiu. Nie byliście, nie przesadzajcie - nie wszystko musi być prawdą.
 5. Baali

  Andergrand-co o nim myślicie?

  Oczywiście widzę zwrot "na przykład" po nicku Budo (Buda :P ), ale! Czy twierdzisz, że śmietanką forum nie można nazwać użytkowników młodych stażem, ale czasami "lepszych" niż starzy wyjadacze? Czy "śmietankowość" gwarantuje staż, nie liczy się sam sposób wyrażania się na forum? Zbyt duży poziom "jestectwa" zauważam niestety :| Nie wspominając już o dwóch szanownych panach moderatorach, z którymi czasami mamy okazję porozmawiać :P...
 6. Baali

  Andergrand-co o nim myślicie?

  . Balii, a z kad Skontowni :P Mówiąc serio zauważyłem coś takiego : <x> Idziemy na #England <y> Dobra <x> Już mam bana XD To chyba wystarczający dowód? Trzeba pamiętać, że często powiedzenie czegoś o kanale nie jest mówieniem o wszystkich tam przebywających!
 7. Baali

  Andergrand-co o nim myślicie?

  Kanału nie znajdziesz na tej liście, pokazywanie go jest zablokowane. Jeśli chodzi o kanał... Jestem jednym z najmłodszych stażem użytkowników. Niestety, muszę przyznać rację przeciwnikom kanału. Nie spodziewałem się takiego nagromadzenia wulgaryzmów i bluzgów. Można się spotkać z zwymyślaniem za nic - po prostu ktoś przychodzi i jest obrażany! Nie rozumiem także ich zachowania wobec innych, nieobecnych forumowiczów. Potrafią obrażać ich. Z dobrego serca nie wspominam o panoszącym się tam spamie i trollingu. Nieraz userzy kanału atakują inne, zagraniczne kanały! A i na samym kanale spotyka się osoby niemiłe, mówiąc wprost - spamerów. Nie spodziewałem się, że osoby robiące taką karierę na forum mogą się tak zachowywać!
 8. Baali

  Książki - temat ogólny

  Tę akurat czytałem :) Jednak bardziej zależy mi na opinii "przeciętnego fana fantasy" niż specjalistów ;) Chciałem po prostu poznać zwykłą opinię, ale mimo wszystko dziekuję :)
 9. Baali

  Książki - temat ogólny

  Mam pytanko, drobne, ale ważne :) Wszędzie głośno o tej książce, niestety narazie nie posiadam jej na stanie ;) Chodzi mi mianowicie o "Welin"- utwór uznawany za jędną z najlepszych książek roku. Kto czytał i chciałby się podzielić spostrzeżeniami? BTW Postanowiłem kupić książkę i zrobię to z pewnością, ale chciałbym poznać Wasze opinie. Jestem przygotowany na trudną lekturę ;)
 10. Baali

  Książki - temat ogólny

  Wracając do Waszej wcześniejszej rozmowy o Silmarillionie: Przeczytałem dwa razy, choć przyznaję, że drugi raz to powód WIELKIEGO znudzenia. Przez pierwszy raz brnąłem długo i (przyznaję) kilka razy miałem zamiar skończyć przed końcem. Ale ta historia jakoś mnie wciągnęła, chciałem wiedzieć więcej o historii Śródziemia. Drugi raz - czekała mnie długa podróż, musiałem szybko się na coś zdecydować. "LOTR był niedawno, Achaja też..." itd. W końcu trafiłem na Silmarillion. "No dobra, biorę". I powiem szczerze- nie skończyłem. Kończąc ten przydługi wywód, postaram się streścić moje odczcia co do książki. Świetna, jednak wymagająca wiele czasu. Do przeczytania raz, zdecydowanie nie nadaje się na jakiś nudny wieczór. Taki wieczór może znudzić jeszcze bardziej :)
 11. Baali

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Startuj Kuk, startuj!
 12. Baali

  Awatary

  Skąd masz to zdjęcie Kuk? Nie przypominam sobie, żebym dawałdo niego link -.- :P Budo: Czy to, że tak wyglądam wywnioskowałeś z kształtu mojego "ku" pisanego na IRCu? :P
 13. Baali

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  1.Budo===>10 2.Monastor===>9 3.skyler===>8 4.Dizi===>7 5.myniekka===>6 6.Budyn===>5 7.Liqid===>4 8.PolishWerewolf===>3 9.barteg===>2 10.hunter22===>1