isildur-ps

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  172
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O isildur-ps

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wystarczy wejść tutaj i sobie poczytać: http://www.komputronik.pl/html,p,promocje/#kartarabatowa Posiadacz Karty rabatowej ma prawo do uzyskania następujących rabatów: 20% na produkty QLine, 10% na produkty firmowe Microsoft (nie dotyczy oprogramowania) 5% na zestawy komputerowe produkowane przez Komputronik S.A. 3% na pozostałe produkty z wyłączeniem notebooków
 2. isildur-ps

  Konkurs "Banner Wiedźmiński"

  np. Adobe Photoshop A tak ciężko poszukać na google. Pierwsze dwa linki jakie wywalił google: http://pl.wikipedia.org/wiki/Encapsulated_PostScript http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=21286
 3. isildur-ps

  Sony odpiera zarzuty

  "Jako niezaprzeczalny atut PS3 Ephraim podał oczywiście czytnik Blu-ray, który jako osobne urządzenie kosztuje obecnie około 900 euro" Sami wczoraj napisaliście, że Sony wprowadza czytnik za 599 dolarów.
 4. isildur-ps

  CD Projekt w Newsweeku

  Mógłby ktoś z CD-Projektu w końcu podać konkretniejszą datę premiery, a nie tylko wiosna, albo "będzie kiedy będzie".
 5. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Install Note: (version "a" small turn 1 fix and updated new mongol invasion only dismounted units). - Step 1: Make sure you backup your similar original CA files (*in case you want to put them back). - Step 2: Copy / paste all the files we provided in here >>> Example: D:\Games\MTW2\data\world\maps\campaign\imperial_campaign Overwrite the old ones. Enjoy. Czyli na polski: Wytnij te pliki z archiwum i wklej do katalogu z grą: np D:\Games\MTW2\data\world\maps\campaign\imperial_campaign Jeśli komputer spyta się czy zastąpić pliki, klikasz na Tak.
 6. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Na przykład poprzez podbicie Polski grając Niemcami. Albo instalując moda Regnum Dei All Factions z tej strony: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=69213 Tu masz dokładniejszy link: http://www.modcraft.net/community/index.php?act=Attach&type=post&id=326
 7. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Medieval 2: Total War to najlepszy - jak twierdzą sami twórcy - wariant kontynuacji serii gier uważanej dziś za "królową strategii". Gracz zostaje rzucony w mroki pełnego średniowiecza, by na własne oczy obserwować krucjaty, walkę między Cesarstwem a Papiestwem o władzę nad Europą, konflikty dynastyczne, mariaże, hiszpańską rekonkwistę, szkocką walkę o wolność, najazdy Mongołów i całą gamę innych, epokowych wydarzeń. Okres gry obejmuje lata 1080-1530, przy czym cała kampania będzie zapewne podzielona, podobnie jak to miało miejsce w pierwszej części Medievala, na kilka podokresów. Gra działa na podrasowanym silniku Rome: Total War, pozwalającym toczyć epickie bitwy z udziałem ponad 10 tys. szczegółowo wymodelowanych jednostek. Teraz symulacja pola walki, głównie dzięki całemu zestawowi nowych animacji ruchu wojowników, ma robić jeszcze większe wrażenie, z dokładnym odwzorowaniem średniowiecznych sposobów toczenia bitew. Rozgrywka w kampanii polegać będzie na poszerzaniu granic swojego imperium przy wykorzystaniu nie tylko potężnych armii, ale i mariaży, misji dyplomatycznych, kapłanów, kupców (nowa jednostka specjalna) etc. Jedną z bardziej fundamentalnych nowości jest szeroka możliwość interakcji ze Stolicą Apostolską. Po śmierci danego papieża, o ile nasza dynastia ma w Rzymie wystarczające wpływy, będziemy mogli osadzić na Piotrowym tronie figuranta, realizującego wobec innych katolickich państw wyznaczoną przez nas linię polityczną. Cechy gry: * 21 frakcji; * ponad 250 unikalnych jednostek; * nowe możliwości kamery na polu bitwy, różne kąty ustawień i poziomy zbliżeń; * nowe animacje jednostek: blokowanie ciosów tarczą, kombinacje ataków; * nowe machiny oblężnicze, dostępne w późniejszym okresie gry, m.in. armaty; * nowe efekty świetlne; * kilka nowych trybów rozgrywki Multiplayer, nadal jednak brak kampanii online; * możliwość rozpoczęcia podboju Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej w ostatnim okresie gry; boje z Aztekami, Majami, Inkami etc.; * sześć poziomów rozbudowy miast; * powrót tzw. asssasin movies; * rozbudowana i wielowymiarowa rola religii Za www.totalwar.org.pl Swoją drogą to mógłby moderator na przypiąć link na górze do tej strony.
 8. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Poczytaj sobie tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=23266
 9. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  A ja myślę, że to dla wszystkich robi różnice, ponieważ ułatwi to modowanie gry tym, którzy się na tym znają. Dzięki temu możemy się spodziewać niedługo w sieci pełno ulepszeń do Medievala.
 10. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  To fakt. Dział obsługi klienta nie działa u was najlepiej. Na wysłanego maila nie dostałem odpowiedzi do dzisiaj (wysłałem go jakiś miesiąc temu). Udało mi się dopiero załatwić sprawę po zadzwonieniu. Z tym dzwonieniem to też jest heca (na minus dla was), bo wybierać ten sam numer przez 2h to jest lekko chore. Nie moglibyście dać trochę więcej numerów dostępowych do was. Zawsze jak chcę zadzwonić to zajęte, albo nikt nie odbiera.
 11. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Jest. Jakieś 6 bitew. Nie pamiętam ile dokładnie. Tak. Obecnie nie do końca sprawny.
 12. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  A oprócz tego działa na procesorach AMD. Zwykłe nie działa.
 13. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Czy mógłby ktoś z tych osób co już odebrali edycję kolekcjonerską wrzucić tu jej zdjęcie. Wiem, że jest wizualizacja zrobiona przez CD Projekt, ale na niej jest wszystko taki małe i nie widać szczegółów, np w ogóle nie można dojrzeć co to za figurka. Takie zdjęcia zapewne umilą ten czas oczekiwania na własną wersję edycji kolekcjonerskiej.
 14. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Dzwoniłem właśnie do CD Projekt. Powiedzieli mi, że wszystkie edycje kolekcjonerskie wczoraj wyszły od nich. Oczywiście chodzi tu o zaległe zamówienia, a nie te robione na bieżąco.
 15. isildur-ps

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Nie wiem kiedy przyjdzie, ale sobota nie liczy się do dni roboczych. Ja bym bardziej obstawiał poniedziałek widząc co się tu dzieje.